TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » 54.-58.sērija


54.-58.sērija

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

54.sērija
Pablo pastāsta Rikardo, ka redzējis Alberto sasveicināmies ar atbraukušo priekšstrādnieku gluži kā ar senu draugu, viņš arī redzējis, kā Lisabeta pievienojas abiem. Kad vēl Mario paziņo, ka Bernabe atrasts miris, Rikardo ir pārliecināts, ka Alberto dabūjis vēstuli un nogalinājis Bernabi, lai tiktu vaļā no nevēlama liecinieka. Rikardo cenšas panākt no Fransiskas un Lisabetas atzīšanos, ka vēstule ir pie viņām, Fransiska taisnojas, ka būtu tikai godīgi, ja Lisabeta atgūtu savu mantojumu. Lisabeta gan raudot apgalvo, ka neko nezinot. Rikardo pastāsta Mario, ka pārbaudījis savas tantes un Lisabetas istabas, bet vēstuli nav varējis atrast. Mario domā, ka tā visdrīzāk ir pie Alberto un mudina ielauzties tā mājā. Rikardo pastāsta Kamilai, ka Mario atradis Bernabi nogalinātu, bet vēstuli – pazudušu. Tomēr arī Alberto mājā Mario un Rikardo vēstuli neizdodas atrast.

55.sērija
Rikardo piekauj Alberto un, kamēr tad ir bezsamaņā, meklē vēstuli, tomēr bez rezultātiem. Himēna domā, ka vēstule varbūt ir pie dona Horhes. Bailēs par savu dzīvību Kamila ir gatava pati atzīties, ka nekad nav bijusi tuva ar Timoteo, un tādā veidā zaudēt mantojumu. Taču Rikardo atgādina, ka jau daudz naudas ir iztērēts un nav nekādu iespēju šo naudu atdot. Rikardo ieslēdz Kamilu istabā, bet pats kopā ar Mario un Himēnu dodas uz pili. Himēnas uzdevums būs novērst dona Horhes uzmanību, kamēr abi pārējie pārmeklēs viņa istabas. Vēstuli tomēr joprojām neizdodas atrast. Vasko uzskata, ka Bernabe to ir iznīcinājis. Rita ir neapmierināta, jo Santjago nevēlas pieņemt dona Horhes uzvārdu – lai taču viņš padomā, cik daudz iespēju tad pavērtos viņu bērnam nākotnē!

56.sērija
Lisabeta ir nobijusies, kad saprot, ka Rikardo ne tikai zina, ka ārsta vēstule atrodas pie Alberto, bet arī ielauzies tā mājā. Fransiska uzskata, ka būtu visiem jāpaziņo, ka Rikardo patiesībā ir pirāts Antilietis, taču Lisabeta draud, ka, ja tante tā rīkosies, tad viņa tai atņems finansiālo palīdzību. Dons Horhe dusmojas, ka Alberto nogādājis vēstuli tiesnesim, neapspriedies ar viņu. Jo viņš nevēloties skandālu. Bet Alberto ir pārliecināts, ka dons Horhe vienkārši nožēlo, ka pats nav ticis pie vēstules un nav varējis to izmantot, lai piespiestu Kamilu kļūt par viņa mīļāko.

57.sērija
Santjago atsakās no dona Horhes uzvārda, nespējot tam piedot savai mātei un Kamilai nodarīto. Donja Sofija gan cenšas puisi pierunāt mainīt savas domas, arī Kamila apstiprina, ka dons Horhe viņai neko nenodarīja. Himēna pārsteidz Lisabetu noklausāmies Kamilas un Santjago sarunu. Donja Fransiska steidzina Lisabetu ātrāk izvākties no mājas, jo domā, ka, līdzko Rikardo uzzinās, ka vēstule jau ir pie tiesneša, viņš būs patiešām saniknots un dusmās spējīgs pat uz slepkavību. Taču Lisabeta negrib, lai Rikardo uzreiz saprot, ka viņa bijusi nodevēja. Santjago paziņo mātei, ka nespēj paciest Kamilas vīru un uzskata, ka tas kaut ko slēpj. Taču, kad Ofēlija jautā, vai viņš joprojām mīl Kamilu, Santjago nespēj noklusēt patiesību...

58.sērija
Piedzēries Gonsalo nosauc Rikardo par pirātu Antilieti, apvaino arī Kamilu. Rikardo ir ļoti norūpējies par pazudušo vēstuli un nepatikšanām, kuras tā var izraisīt, ja nonāks tiesneša rokās. Viņš mudina sievu sagatavoties iespējamai testamenta anulēšanai, domā, ka viņam būtu jāatgriežas pie pirāta dzīves un jāiegūst nepieciešamā nauda – Rikardo drīzāk ir gatavs mirt, nekā redzēt Kamilu dona Horhes gultā. Uriels, pastāsta par Gonsalo teikto Alberto. Kad dons Horhe atkal mudina Santjago pieņemt viņa uzvārdu, puisis pieprasa, lai tas atzīst, ka nav gulējis ar Kamilu. Taču kungs nedomā padarīt sevi par apsmieklu visu ciemata iedzīvotāju priekšā un liek dēlam izbeigt domāt par Kamilu, kas tagad taču ir precēta sieviete.

0

2

Ahhh, es kūstu no Rikardo. :love:  bet tas jau nav jaunums. :D
Pie lietas... :D
Kad vienā kadrā bija Rikardo, Kamilla un tas sīkais, es vnk izkusuuuu :love:  nu tik  mīļi un jauki izskatījās!! Viņiem vajag pašiem savu sīko! :D
Un kad sīkais pateica kā Rikardo "Cierto" - tas bija tik.. tik.. mīlīgi!!! :love:
Ak, un cik viņš nikns bija pret tām abām krāpniecēm!!! :love:  dievīgs!! Un kā pateica- ka baidītios, ja zinātu, kā viņš dzīvojis visus tos gadus!!!

Un vispār... es nedzirdēju lielāko daļu Lafonta un angļa sarunas, kura bija pēc tās ģimeniskās ainas, kurā pieminēja kuģus... :D man uzreiz ienāca prātā, kāda aina jāiekļauj Pusnaktī! :D nu jau sākumā domāju ka ko tml.vajag, bet kaut kā nesanāca.. jāizdomā tik kur un kā labāk :) vispār jāizlasa viss un jādomā, kur ko pielikt :D un pat gribas izlasīt... :love:  bet tas jau vairs ne par tēmu Pasion... :D

0

3

Paloma написал(а):

Kad vienā kadrā bija Rikardo, Kamilla un tas sīkais, es vnk izkusuuuu   nu tik  mīļi un jauki izskatījās!! Viņiem vajag pašiem savu sīko! 
Un kad sīkais pateica kā Rikardo "Cierto" - tas bija tik.. tik.. mīlīgi!!!

mēs vienu un to pašu sēriju skatījāmies? :D :D neredzēju neko tādu.. tas laikam bij brīdī kad tēju taisīju.. nu lab :D

Paloma написал(а):

Ak, un cik viņš nikns bija pret tām abām krāpniecēm!!!   dievīgs!! Un kā pateica- ka baidītios, ja zinātu, kā viņš dzīvojis visus tos gadus!!!

oo..jāāa.. šajā brīdī es kusu ..tik dusmīgs ..tik skaists!!!!aaahhh!!!!
xe, un vēl gaidīju brīdi kad Formans satiks  Ursulu, jo entradā skaidrs , ka viņiem tur kkas veidosies.. bet patīk man tādi brīži, kad vīrietis ierauga skaistu sievieti :D

0

4

aNgeL написал(а):

bet patīk man tādi brīži, kad vīrietis ierauga skaistu sievieti

šoreiz man nepatika, jo man viņa tiešām nepatīk...

0

5

Norkys написал(а):

šoreiz man nepatika, jo man viņa tiešām nepatīk...

man patīik šī aktrise.. iepatikās Čigāna mīlā..tad redzēju Marijā Belēnā, Īstajā mīlā..moš vēl kādā seriālā redzēju..bet nu pierasta aktrise :) ir Ursulā lietas kas kaitina, bet nu..

0

6

Čigāna mīla ir redzēta sen, sen un neko no viņas vairs neatceros, Īsto mīlu neskatījos, Mariju Belēnu cītīgi skatījos, bet ļoti maz ko atceros. Īstenībā šī ir pirmā reize, kad es viņu tā kārtīgi redzu. :D

0

7

Paloma написал(а):

Kad vienā kadrā bija Rikardo, Kamilla un tas sīkais, es vnk izkusuuuu   nu tik  mīļi un jauki izskatījās!! Viņiem vajag pašiem savu sīko! 
Un kad sīkais pateica kā Rikardo "Cierto" - tas bija tik.. tik.. mīlīgi!!!
Ak, un cik viņš nikns bija pret tām abām krāpniecēm!!!   dievīgs!! Un kā pateica- ka baidītios, ja zinātu, kā viņš dzīvojis visus tos gadus!!!

Par to mazo pilnībā piekrītu, tas bija ļoti mīļi. Tiešām sagribējās, lai Kamillai un Rikardo drīzumā parādītos savs mazais. Un jā, man ļoti ļoti patika tā aina, kurā Rikardo bļāva uz savu māsīcu un tanti. Spēcīgi. ^_^

0

8

aNgeL написал(а):

mēs vienu un to pašu sēriju skatījāmies?   neredzēju neko tādu.. tas laikam bij brīdī kad tēju taisīju.. nu lab

vot tāāāā, bezkauņa! :O taisīt tēju, kad rāda VIŅU! :O  Viņš tur pirmas tam ar Vasko vēl runāja.... pfff :P

aNgeL написал(а):

xe, un vēl gaidīju brīdi kad Formans satiks  Ursulu, jo entradā skaidrs , ka viņiem tur kkas veidosies.. bet patīk man tādi brīži, kad vīrietis ierauga skaistu sievieti

ok, to es entradā palaidu garām :D bet nu pēc vakardienas sērijas uzreiz tapa viss skaidrs :D
Un es joprojām nevaru beigt brīnīties kā Čigāna mīlā viņa varēja tēlot māti, bet te jaunu sievieti - pēc diezgan daudziem gadiem tomēr :D

Amira - kāds manā sejā parādījās smaids, izlasot, ka tu te esi nokomentējusi!!! ^^ Tik ļoti patīkami! ^^

Un vispār.. es vakar sapratu, ka negribu lai Pasio nvispār kādreiz beidzas :( tie varoņi tik tuvi, kā īsti... man vismaz tā.. :) ehh... bet jau iet uz otro pusi.... :(

0

9

Paloma написал(а):

Amira - kāds manā sejā parādījās smaids, izlasot, ka tu te esi nokomentējusi!!!  Tik ļoti patīkami!

man tāpat :)

Paloma написал(а):

Un es joprojām nevaru beigt brīnīties kā Čigāna mīlā viņa varēja tēlot māti, bet te jaunu sievieti - pēc diezgan daudziem gadiem tomēr

par to kkā īsti nedomāju, bet Tev taisnība!! bet tas forši, ka viņa tā spēj :)

Paloma написал(а):

Un vispār.. es vakar sapratu, ka negribu lai Pasio nvispār kādreiz beidzas  tie varoņi tik tuvi, kā īsti... man vismaz tā..  ehh... bet jau iet uz otro pusi....

es jau sen to sapratu! nez ko iesākt..maz palika! :S

0

10

Paloma написал(а):

Bailēs par savu dzīvību Kamila ir gatava pati atzīties, ka nekad nav bijusi tuva ar Timoteo, un tādā veidā zaudēt mantojumu. Taču Rikardo atgādina, ka jau daudz naudas ir iztērēts un nav nekādu iespēju šo naudu atdot. Rikardo ieslēdz Kamilu istabā, bet pats kopā ar Mario un Himēnu dodas uz pili.

aaaaakkk!!!!!! šajā brīdī es Pasion ļoooti mīlēju!! nu tik emocionāli brīži, kad tāā dara, kā Kamilla, kas lūdzās Rikardo , lai viņš neiet, ķērās viņam ap kaklu, bij tik izmisusi...!!!!!!!! un  viņš..lab..nav jauki, ka ieslēdza, bet tomēr izdarīja pareizi - tas Kamillai tobrīd bij vajadžīgs, lai neko nesastrādātu!
un man ļoti patīk, kad viņi abi wnk runājas..un pie brokastīm jauki bij :)

Paloma написал(а):

Himenas uzdevums būs novērst dona Horhes uzmanību, kamēr abi pārējie pārmeklēs viņa istabas.

un neviens to nevarētu veikt labāk par Himenu :D viņa ir forša!! tādu teātri notēloja :D :D :D un vēlāk forši tam Mario iekoda pirkstā :P

un Rita...as usual :D vārds "Kamilla" pamodina viņā zvēru :D

0

11

Paloma написал(а):

Amira - kāds manā sejā parādījās smaids, izlasot, ka tu te esi nokomentējusi!!!  Tik ļoti patīkami!

un man arī :)

šodien neredzēju  :angry:

0

12

1.mom kas man lika pasmieties, bij, kad Himena smaidīja Formenam un Mario to ieraudzīja :D :D :D
un ... ah, Rikardo un tas puisītis...  :love:  viņš tik labi izskatās ar bērnu rokās :D un wsp.. tik mīīļļi..es tur pakusu.. kārtējo reizi :D
un kā patīkami klausīties, ka viņš gatavs paliks pilsētā lai kkā mēginātu glābt Kamillu, zinot, ka pašam draud cietums.. tik...aahh!!!

0

13

bet tomēr man patīk Santjago raksturs - īpaši,kad viņš runā ar Horhi un izsakās ko domā par viņu..

Paloma написал(а):

Piedzēries Gonsalo nosauc Rikardo par pirātu Antilieti, apvaino arī Kamilu

grr..maita, ka nosauca Rikardo par piratu utt visu priekšā.. un tracinoši, ka KAmillu apvainoja, bet toties tādēļ varēja pakust skatoties kā Rikardo reagē :)  :love:

Paloma написал(а):

Rikardo drīzāk ir gatavs mirt, nekā redzēt Kamilu dona Horhes gultā.

skan romantiski, bet...nu tajā pat laikā vairak izklausā, ka viņu uztrauc tas, ka VIŅA sieviete cita gultā..
bet kopumā šī bij kārtējā foršā aina- mīlīgi tas kā viņi mēgina viens par otru rūpēties, viņu maigums vienam pret otru, mīļums.. tāads pāris!!!  :love:   :love:
bet  šodien bij vairāk reklāmu! :o

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pasion (Televisa) » 54.-58.sērija