TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Dakota Faninga tēlos vampīrmeiteni «Krēslas» turpinājumā


Dakota Faninga tēlos vampīrmeiteni «Krēslas» turpinājumā

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Dakota Faninga tēlos vampīrmeiteni «Krēslas» turpinājumā 
«Apollo», kino@apollo.lv
Pirmdiena, 26. janvāris (2009) 11:37

Dakota Faninga atveidos vampīrmeiteni Džeinu grāvēja «Krēsla» turpinājumā «Jauns mēness». Faningai loma esot piedāvāta bez jebkādām provēm. Tas nebūt nepārsteidz — viņa ir viena no daudzsološākajām jaunajām Holivudas dīvām, savos 14 gados viņa jau iekļauta dažādos žurnāla «Forbes» topos, kur sacenšas ar tādām kino dīvām kā Merila Strīpa.

«Krēslas» turpinājumā vampīrs Edvards pametīs savu mirstīgo draudzeni Bellu, uzskatot, ka kopā ar viņu meitene nekad nebūs drošībā. Vēlāk Edvards kļūdas pēc secinās, ka meitene mirusi. Sapratis, ka bez mīļotās mūžīgā dzīvošana nemaz vairs nešķiet tik pievilcīga, varonis dodas uz Itāliju, kur lūdz vietējos vampīrus palīdzēt viņam atbrīvoties no mūžīgās dzīvošanas «lāsta». Savukārt Bella, uzzinājusi par Edvarda pašnāvnieciskajiem plāniem, kopā ar vilkati Džeikobu dodas glābt mīļoto.

Faninga atveidos mūžam jauno vampīrmeiteni Džeinu no Itālijas vampīru klana, kura rokās Edvards ieliks savu likteni. Edvarda un Bellas lomas atkal atveidos Roberts Petisons un Kristena Stjuarte.

«Summit Entertainment» nolēmusi turpinājumu izlaist rekordīsā laikā, tāpēc Ketrīna Hārdvika, kas pirmo filmu uzņēma, īpaši nesteidzoties, tagad tiks aizstāta ar Krisu Vaitcu. «Jauna mēness» pirmizrāde paredzēta 2009. gada novembrī.

0

2

Tikai izlasot par Edvarda došanos uz Itāliju, man pieleca, kas tā par vampīrmeiteni Džeinu! :D Ja pateiktu Jane, tad es uzreiz saprastu :D bet Džeinu nepazīstu. :D
Paskatījos foto netā.. Ak tad tāda būs mazā spīdzinātāja... diezgan labi, manuprāt. Apmēram tādu es viņu arī iedomājos ^^

Tikai.. ak, nu kā man nepatīk, tik jauna un tādas foto.. tādas kleitas, augsti papēži, meikaps... tāda maziņa tak vēl.. mjā

0

3

Tagad jau skaidri zināms, ka viņa būs? Visu laiku lasu tikau kkādas baumas, ka viņa ķip iet uz kastingiem utt.. :)
Bet nu jā, forši! ^^

0

4

Es par Dakotu lielā sajūsmā neesmu kā par aktrisi kopumā, taču viņa Džeinas lomai der tīri labi. :)  Domāju, ka izvēle ir bijusi īstā. :)

0

5

Paloma написал(а):

Tikai.. ak, nu kā man nepatīk, tik jauna un tādas foto.. tādas kleitas, augsti papēži, meikaps... tāda maziņa tak vēl.. mjā

Tieši tā, man tas arī ne pārāk patīk.  :nope:
Bet vispār man ir vienalga. Lai taisa viņu par mazgadīgu dīvu, ka tik labi nospēlē savu lomu New Moon. :)

0

6

Lucy Hale Auditioned For New Moon

Privileged’s Lucy Hale just dished to Twist magazine that not only did Dakota Fanning audition for Jane in New Moon, but she did too!

The 19-year-old actress shared with the mag, “Well, I did read [for the role of Jane]. We had some talks about it. But I think they just offered it to Dakota Fanning, the role I was interested in. Which is great - I’m a huge fan of her! So, I think she’ll probably take that. And I mean, as of right now, I’m not sure if it’s going to work out. But I’m definitely still going to see it!”

http://cdn.buzznet.com/media/jjr/headlines/2009/01/lucy-hale-new-moon.jpg

Hm, man viņa labāk patīk pēc izskata. :) Vecāka. :D Dakota pavisam sīka izskatās. Tiesa, es nezinu, kādai jābūt Džeinai.

Отредактировано Ragana (30.01.2009 18:22)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Dakota Faninga tēlos vampīrmeiteni «Krēslas» turpinājumā