TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » PAZIŅOJUMS


PAZIŅOJUMS

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

es beidzot noskatījos filmu :D aizvilka mani. nē, nu filma jau ok, tematika interesanta. bet nu, Poters ir labāks :D (man beidzot pieleca, ka tas tur Edvards tak ir Sedriks Digorijs no Potera :D ). filmā daudz skaistu skatu. asinis gan nebija skaistas  :x bet man patīk kalni. :D šobrīd viss, paldies par uzmanību. :jumping:

0

2

o.O   o.O   o.O
Tas tik ir komentārs... Es ir šokā...  :| Divkāršā, ja ņem vērā manu riebumu pret Poteru. Un trīskāršā, ja ņem vērā arī manu nojūgšanos ar Twilight. :love:
Bet man vienalga prieks, ka atradās kāds, kurš tevi aizvilka un tu redzēji. :P :)

angelina написал(а):

filmā daudz skaistu skatu.

JĀ!!  ^^

0

3

:D  :rofl:  :insane:

0

4

a-a-a-a-a-angyyyyy. o.O  me quedo con boca abierta.

un tas ir VISS???

Un - Poters labāks? o.O

ok, man trūkst vārdu. :D

0

5

pagaidām viss gan, un jā, Poters pavisam noteikti ir labāks. :D sēdi, sēdi ar mutīti vaļā :D redzi, man ir tā - slimību ļoti grūti pielipināt, pārsvarā mēdzu saslimt pati ar savu kaiti :D

0

6

angelina написал(а):

Poters ir labāks

o.O Esmu šokā! :insane: Ok, es klusēju! :canthearyou:

0

7

iisteniibaa saprotams,jo sho filmu ir jaanoskataas vismaz 3 x,jo tiesi peec 3 x es saslimu,taa kaa redzeeju tiiraa ang val bez subtitriem..pirmajaa reizee uztver sizetu un tekstu, 2x muuziku un ar 3 x jau esi saslimis :D protams,katram sava gaume un ja kaadu labu filmu lielaakaa dalja slavee,tad saak mekleet to labo un tajaa briidii pazuud filmas burviiba. Tas ir normaali,lai gan pati filmu varu skatiities ntaas x un nerunaajot par to, ka nevaru sagaidiit turpinaajumu. :love:

0

8

angelina написал(а):

Poters ir labāks

šo frāzi es šodien jau vienreiz dzirdēju :D

0

9

nu es Poteru nekad neesmu spējusi pat pirmo filmu noskatīties, lai arī esmu mēģinājusi vairākkārt. Man pārāk garlaicīgi. Par Twilight ar nefanoju tik mežonīgi, tomēr filmu skatīties nebija garlaicīgi. Te man protams var pārmest, ka Potera grāmatas neesmu lasījusi un pat neesmu mēģinājusi un taisnība jau būs. Pat sāku domāt, ka no jums kādas jāaizņemas un jāpamēģina palasīt - moš tomēr nebūs tik garlaicīgi kā filma un spēšu lasīt, kas zin. Nu bet Twilight grāmata ļoti ātri aizgāja. Ir mājās arī visas pārējās grāmatas, bet nu tomēr kaut kā nevaru pieķerties. Šodien vēl saņēmu divas Supernatural grāmatiņas - nu maziņas viņas tādas, bet nu vienalga man vismaz pāris nedēļas aizies ar maniem ātrumiem. Bet nu vismaz varēšu palasīt par saviem mīļajiem Dīnu un Semu.

0

10

Man tomeer liekas,ka  Twilight un H.Potera  filmas ir paaraak dazaadas,lai vinas vareetu saliidzinaat.Atceros,kaa visi apkaart fanoja par Poteru,bet pashai, taa veel liidz shim  nav piesaistiijusi.. :)

0

11

Jā, tas arī fakts, ka grūti salīdzināt tādas filmas.. Poters ir vnk piedzīvojumu filma, bet Twilight ir mīlasstāsts :)

Un man gan tā nebija, Adrianna, es biju gatava jau no 1.reizes. Vnk tik spēcīgi iespaidoja.. Un tad ļoti gribēju grāmatu izlasīt! Nu kā jau ar dannu runājām (jē, vismaz viena vēl mani saprot!) Twilight ir kkas narkotisks... Es nevaru pateikt, kas tur ir, bet kaut kas ārprātīgi pievelkošs un saistošs ir gan!

alby - nu man ir visas 7, you're welcome! :D

0

12

nu, daudzi saka, ka interesantuma ziņā vai kkā tā'līdzīgi Poteram. bet nu jā - Poteru es ta pati atradu, nevis man kāds ieteica :D

0

13

par Twilight pateikt neko vēl nevaru.. bet nu ar Poteru es gan jau nesalīdzināšu... es nenoskatoties nevarēju ciest Poteru, jo visiem ļoti patika..toties kad noskatījos, tad ļoti iepatikās..un jāa. es varu skatīties kaut 100 reizes un man vienalga nav garlaicīgi... katru reizi pārliecinos, cik tas ir interesanti, ka cilvēki ir tik dažādi :D

0

14

Adrianna написал(а):

Twilight un H.Potera  filmas ir paaraak dazaadas,lai vinas vareetu saliidzinaat.

Es arī tam piekrītu! :)

Twilight iemīlēju jau to skatoties, drīzāk pamanot Edvarda parādīšanos! :love: Vius vakaru par viņu vien domāju, klausījos dziesmas saundtrekus un skatījos bildes..! ^^ Pēc 2x noskatīšanās fanātisms pieauga un iemīlējos filmā vēl vairāk, nerunājot jau par 3. un 4. reizi.. :D

0

15

es te nesen viņu netā noskatījos. Tīri labi patika, tik daži momenti mania gaumei bij biku par garlaicīgu!
asinis gan mani nebiedē un pat varēja viņas vairāk palīt, jo kā nek'aVampīri iesaistīti bija. Ar šo filmu es nesaslimšu, bet turpinājumu gan gribas redzēt, ceru ka drīz būs. :D
Kas attiecināms uz poteru. TAs gan man ļoti patika. Noskatījos visas daļas tik ne pēdējo 5, kas laikam bija Phenix ordenis vai kas tāds, jo to visi sauca par garlaicīgu un cik no viņas redzēju patiešām tā likās.

0

16

nu nez, man gan Fēniksa ordenis tīri labi patika.

0

17

Paloma написал(а):

Un man gan tā nebija, Adrianna, es biju gatava jau no 1.reizes. Vnk tik spēcīgi iespaidoja.. Un tad ļoti gribēju grāmatu izlasīt! Nu kā jau ar dannu runājām (jē, vismaz viena vēl mani saprot!) Twilight ir kkas narkotisks... Es nevaru pateikt, kas tur ir, bet kaut kas ārprātīgi pievelkošs un saistošs ir gan!

Nu,tā kā esmu noskatījusies daudz vairāk,kā 3 x,tad arī man tas ir kaut kas tuvu - narkotiskam :D un kad,kaut ko ieraugu saistītu ar filmu uzreiz "acis rombā" :D Vnk bija tā,kad skatījos pirmo reizi,atvērtas paralēli bija vēl 2 filmas,tāpēc īpaši neiedziļinājos ar otro reizi aizgāja un trešā pārvērtās par slimību. ^^

aNgeL написал(а):

katru reizi pārliecinos, cik tas ir interesanti, ka cilvēki ir tik dažādi

Piekrītu, tas ir labi,jo tā dzīvot interesantāk. :D ;) Ja visiem patiktu Twilight,mēs jau man liekas nevaldītu par sevi,tā kā ir kaut kas,kas atgriež realitātē. :D ;) Nu,labi tas tā pārspīlēti,bet doma tā pati. :D :)

0

18

Adrianna написал(а):

Piekrītu, tas ir labi,jo tā dzīvot interesantāk.   Ja visiem patiktu Twilight,mēs jau man liekas nevaldītu par sevi,tā kā ir kaut kas,kas atgriež realitātē.   Nu,labi tas tā pārspīlēti,bet doma tā pati.

doma skaidri uztverama :D tā gan! kaut gan dažkārt tas dažādais viedoklis mēdz radīt ne īpaši patīkamus rezultātus, bet tāpat..tomēr labi, ka cilvēki ir dažādi!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » PAZIŅOJUMS