TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Tik ātri tas viss pagāja...


Tik ātri tas viss pagāja...

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Izabella mirusi, tālāk es neskatos. oficiāli paziņoju, ka turpmāk no rītiem celšos normālā laikā(cik nu normāls sanāks).

tagad visi sērojam par Izabellu.

0

2

es jau visu dzīvi sēroju par viņu..cerams kādreiz spēšu to saprast..kaut gan tik tiešām šaubos..nebij nekāda logiska pamata atņemt Zemei tāāādu sievieti vienā eksemplārā..

0

3

hahaha... Ak, jūs manas sērojošās. Nu bija viņai jāmirst tak lai būtu tajā pasaulē ar Pedro Josē garu, jo Pedro Josē ar vairs nevarēja palikt Salvadora ķermenī - viņam garam beidzot bija laiks doties prom. Viņa garu uz šīs zemas aizturēja pārāk lielā mīlstība pret Izabellu.

0

4

albalonga написал(а):

hahaha... Ak, jūs manas sērojošās. Nu bija viņai jāmirst tak lai būtu tajā pasaulē ar Pedro Josē garu, jo Pedro Josē ar vairs nevarēja palikt Salvadora ķermenī - viņam garam beidzot bija laiks doties prom. Viņa garu uz šīs zemas aizturēja pārāk lielā mīlstība pret Izabellu.

ar prātu es to visu lieliski saprotu, un izklausās tas viss logiski..bet ko lai dara, ka man tā gribējās, lai tas Pedro gars paliek nozagtajā ķermenī :D un kopā ar Izabellu!

0

5

albalonga написал(а):

hahaha...

nesmejies.

aNgeL написал(а):

nebij nekāda logiska pamata atņemt Zemei tāāādu sievieti vienā eksemplārā..

nu, viņa pati tomēr izdarīja izvēli.

0

6

ak, angy - piedod, bet smejos gan. Pardon, tiešām. Es atceros vienkārši pašas tās beigas, kur Salvadors atgriezās pie Kantalīsijas un man smiekli nāk. Tik lieliski. Galu galā Kantalīsija atguva savu īsto Salvadoru, a jums priecāties vajaqdzētu, ka Izabella devās nāvē pie sava Pedro Josē. Bē. :playful:

0

7

:angry:

piedod, bet nepiedošu.

0

8

nu labs ar - nepiedod. Ne jau viss vienmēr ir jāpiedod. Ir lietas, kuras vienkārši ir jāpieņem. es nesaprotu tavu apsēstību ar ecdd, bet pieņemu to. Bet tas nenozīmē, ka es klusēšu un neizteikšu savu viedokli par to visu, pat ja tas ir diametrāli pretējs tavējam, angy. Tā nu reiz tas ir šajā pasaulē.... :flirt:

0

9

jā, un turpināsi censties izvest mani no pacietības.

0

10

Ja tu tiesam domā, ka speciāli cenšo izvest tevi no pacietības, tad tu smagi maldies un man tiesam ļoti skumji, ja nopietni tā domā. Un no otras puses, ja tik vien tik vajag, lai tevi no pacietības izvestu, turklāt kaut kam tādam, nu tad es nezinu, ka tu dzīvosi mīlulīt. Pasaule ar tevi neauklēsies, tici man. Tev būs jāmācās piemēroties, būt diplomātiskai un samierināties ar to, ka citi tev nepiekrīt.

0

11

albalonga написал(а):

turklāt kaut kam tādam

nu sorry, man tas ir daudz.

0

12

nu sorry, man prieks par tevi, ka tas tev ir daudz, bet ja godīgi, tad pasaulei ir dziļi pajāt par to, kas tev ir daudz. :rolleyes:

0

13

nu paldies, ka tev, pasaule, ir pajāt uz to, kas man ir daudz.

0

14

hahaha.... Pasaulei tavas pateicības ir liekas, jo viņai pajāt kā jau teicu.

Ak, angy tu mana. Turies, nebūs tev viegli dzīvot pasaulē ar šādu raksturiņu. Eh, es tik lūdzu svēto agavju dievu, lai viņš tev dod apkārt ļoti pacietīgus cilvēkus ar lielām sirdīm.  :D  Mīlulīt, es jau teicu, ka ar tevi vairs nestrīd°ēšos, bet citi gan var nebūt tik piekāpīgi.

0

15

alby, bet es taču jau dzīvoju :D

redzi, es saprotu, ka ir daudzi, kuri par mani paņirgāsies šajā sakarā, bet es nesaprotu, kāpēc tev tas būtu jādara. tu mani te neaudzināsi, nemaz neceri.

0

16

angelina написал(а):

redzi, es saprotu, ka ir daudzi, kuri par mani paņirgāsies šajā sakarā, bet es nesaprotu, kāpēc tev tas būtu jādara.

Pirmkārt - es nevienu brīdi neņirgajos par tevi. Mos kāda brīdī ņirgajos par serialu, bet ne par tevi. Un es tiesam ceru, ka tu neindifice sevi ar serialu.

angelina написал(а):

tu mani te neaudzināsi, nemaz neceri.

Otrkārt, es neaudzinu tevi. Es jau teicu, ka vairs to nedarīšu, jo tas ir bezcerīgi. Atceries tos trīs smaidus un piecus teikumus? Es laikam varētu lēkt no tilta Daugavā un tu nepārdabūtu pār lūpām tos piecus saliktus sakārtotus teikumus par vienu tēmu. Iespējams ka tāda tu vienkārsi esi. Iespejams, ka tādai tev ir vieglāk būt, iespejams, ka es neesmu īstais cilvēks, kurs pratīs likt tev atvērties. Iespejams, ka tu nekad šāda veidā neatvērsies, bet ziedēsi citos. Viss ir iespejams. Es tiešam nezinu. Varbūt kādreiz kādos brīzos man šķita, ka es zinu, man šķita, ka tevi pazīstu. Bija tiesam skaisti brīzi, kad man likā - nu re - tūlīt būs, angy kļūs mīļāka, maigaka, iespejams pat laimīgaka. iespejams. Bet kā jau teicu - es kļūdījos. Un es pārstaju censties. Un pārstaju tevi audzināt. Un tas, ko es rakstīju te pirms tam - ta nebija audzināšana - tie bija tikai mani novērojumi. Un es nepretendeju uz to, ka tie ir pareizi, jo daudzas reizes esmu pieķērusi sevi kļūdoties. Bet zinu - tu patiesam dzīvo šajā psaulē - jau dzīvo. Un vismaz man no malas izskatās, ka nav tā tava dzīve nemaz tik slikta. Galu galā tev ir diezgan stipri veicies un laikam tomēr tev ir tie pacietīgie cilveki pietiekami daudz apkārt. Es tikai novelu, lai tas arī nemainītos un ta paliktu. Un tagad es par šo temu vairāk neko nerakstīsu. Nopietni. Paturi pedejo vārdu. Kas zin - var būt tie būs skaisti un labi. Jo es vienmēr esmu gribejusi paturēt pēdejo vārdu - ta ir tada ka manija, kura man vienmēr piemitusi. Un ja tev reizem liekas, ka es tevi censos audzināt - varbūt, ka ta nemaz nav, lai gan varbūt arī ir. Bet tomēr varbūt es šeit audzinu sevi. Jo nodzīvojot cetutdaļgadsmitu šajā pasaulē es esmu sapratusi, ka man ir jaaudzina sevi, jo tikai pati ar sevis mainīšanu, es varu manīt kaut ko šajā pasaulē. Paldies par uzmanību, ja sito visu izlasīju. Un tagad vari droši teikt savu pedejo vārdu, angy.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El cuerpo del deseo (Telemundo) » Tik ātri tas viss pagāja...