TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Andrea Bočelli Mežaparkā 05.09.09


Andrea Bočelli Mežaparkā 05.09.09

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Kurš iet?  :jumping:

0

2

Tu un Palo protams... :D

a tev jau ir biļetes, creves? Palo jau ir. Es pat nezinu - mos man jums pievienoties....

0

3

Hahahha, mums ar Palo vienāda gaume uz kultūras pasākumiem :D Man ir 1.zona 5. sektors, 25. rinda 9-12 vietas ( eju ar mammu, savu onkuli un viņa sievu ) :)

0

4

vesela gimenīte. Hahaha... Njā,.

0

5

iespējams, ja šis koncerts būtu pāris dienas agrāk un es būtu jauks bērns es varbūt vēl izlūgtos, bet man joprojām ir pārāk labā atmiņā ir netikšana un Avrilas koncertu...

0

6

Norkys написал(а):

es būtu jauks bērns es varbūt vēl izlūgtos, bet man joprojām ir pārāk labā atmiņā ir netikšana un Avrilas koncertu...

vo! man tas pats! es nožēloju, ka netiku uz Avrilas koncertu :( Uz Bocelli arī dikti gribēju..bet pārāk dārgi izmaksās, īpaši ja ieskaitīt visus ceļa izdevumus utt. un šaubos, ka dabūtu biļeti ar vietu blakus Palomai..

0

7

aNgeL - diemžēl tev man blakus laikam tik tiešām nedabūt... Tas tiešām izmaksātu tev daudz par daudz dārgi... :/

cravey - man 1.zona, 4.sektors, 2.rinda, 20.vieta :blush:  :D

hihi, šobrīd izskatās, ka šajā koncertā būs daudz man pazīstamu cilvēku, tikai katrs savā vietā sēdēs :D bet nekas, pirms un pēc jau var satikties ^^ Turklāt man nekad nav bijušas problēmas vienai iet uz koncertiem utt :D

0

8

Paalooo, es piesakos pie bildēm jau laicīgi  :love: Protams, ja atļaus labās kameras ienest :confused:

0

9

Es nedomāju, ka ļaus ienest.. Un es negrasos riskēt ar netikšanu koncī tikai kameras d''el :D

Turklāt... man šķiet es gribēšu vairāk izbaudīt koncertu, nevis jaukt visu ar fočēšanu :)

Ak, es jau iedomājos, kas būtu ja viņš kādu no manā mmīļajām dziesmām nodziedātu :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Andrea Bočelli Mežaparkā 05.09.09