TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Atlantīda/Атлантида » Atlantīda: 6. - 10.


Atlantīda: 6. - 10.

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

6. sērija
Vera ir izmisumā. Vīrs uzskata, ka viņa ir vainīga mātes nāvē. Nataļja Andrejeva maksā Marinai, lai viņa savaldzinātu Veras vīru. Mājkalpotājai Antoņinai ir sirdsapziņas pārmetumi. Cietumā Verai tikai laimīgas sakritības dēļ izdodas paglābties no uzbrukuma. Viņas vietā tiek ievainota kameras biedre Tatka. Advokāte Zavalova meklē skolotājas, kas vadījušas privātstundas Andrejevu mājās un cietušas no saimnieka uzmākšanās. Tas nepatīk Nataļjai Andrejevai.

7.sērija

Vera saņem no Nataļjas Andrejevas pierādījumus, ka vīrs krāpj viņu ar draudzeni. Nataļja cenšas piekukuļot Veras advokāti Allu Zavalovu. Pjotra Andrejeva partneris Mihails Nataļjai atnes dokumentus, viņa tos neskatoties paraksta. Mihails uzstājīgi cenšas ar viņu satuvināties. Verai izdodas veiksmīgi izvairīties no nākamā uzbrukuma – viņai domāto saindēto sulu izdzer cita ieslodzītā. Androns atriebjas Verai – kopā ar draugiem notver viņu dušā. Vera atsakās ziņot par izvarotājiem. Nataļju sāk šantažēt kriminālās pasaules pārstāvji.

8. sērija

Antoņina cenšas pierunāt Nataļju pārtraukt vendetu. Tomēr Nataļja turpina ietekmēt izmeklēšanu. Antoņina aiziet no viņas mājas. Pirmā tiesas sēde. Nataļja uzpirkusi visus Zavalovas lieciniekus. Viktors nespēj Verai piedot savas mātes nāvi, pat Zavalovu ietekmē Nataļjas naida spiediens. Atriebība nepaliek nesodīta – pirmais upuris ir Andrejevu apsardzes priekšnieks Eduards. Vera cenšas izdarīt pašnāvību, taču viņa tiek izvilkta no cilpas, turklāt izrādās, ka Vera ir stāvoklī. Tajā pašā laikā Mihailam izdodas savaldzināt Nataļju.

9. sērija

Maksims neatbalsta mātes attiecības ar Mihailu. Rodas konflikts, kura rezultātā Mihails stipri iesit Maksimam, un viņš zaudē samaņu. Vera kategoriski atsakās no aborta un paziņo vīram par grūtniecību. Taču Viktoram ir jaunums – amerikāņu datoruzņēmums piedāvā viņam darbu. Viktors iesniedz šķiršanos. Marina panāk atļauju izvest Veras meitu Dašu. Grūtnieci Veru nosūta uz koloniju. Maksimam slimnīcā atklāj ļaundabīgu smadzeņu audzēju, stāvoklis krasi pasliktinās, un viņš nonāk komā.

10. sērija

Vairāku mēnešu laikā Maksima stāvoklis nav uzlabojies. Ārsts piedāvā Nataļjai pieņemt lēmumu par dēla atslēgšanu no aparātiem, kuri uztur viņu pie dzīvības. Verai sākas dzemdības, viņa ir starp dzīvību un nāvi. Veru glābj ārsts Kaminskis, kurš ieradies kolonijā veikt pārbaudi. Nataļja uzzina, ka Mihails krāpj viņu ar sekretāri Katju. Nataļja mēģina nošaut Mihailu. Bet viņš sievieti izmet no mājas un paziņo, ka viņa pati parakstījusi papīrus, tā nododot viņam visas savas akcijas, vērtspapīrus un bankas vadību. Viņa aizbrauc uz slimnīcu un piekrīt atslēgt aparātus.

wwwtv3.lv

Отредактировано aNgeL (31.03.2009 16:47)

0

2

aNgeL написал(а):

Vera saņem no Nataļjas Andrejevas pierādījumus, ka vīrs krāpj viņu ar draudzeni. Nataļja cenšas piekukuļot Veras advokāti Allu Zavalovu. Pjotra Andrejeva partneris Mihails Nataļjai atnes dokumentus, viņa tos neskatoties paraksta. Mihails uzstājīgi cenšas ar viņu satuvināties. Verai izdodas veiksmīgi izvairīties no nākamā uzbrukuma – viņai domāto saindēto sulu izdzer cita ieslodzītā. Androns atriebjas Verai – kopā ar draugiem notver viņu dušā. Vera atsakās ziņot par izvarotājiem. Nataļju sāk šantažēt kriminālās pasaules pārstāvji.

Ar katru sēriju viss smagāk paliek.. Šausmīgi! Bet man ļoti patika, kā notika Allas un Nataljas tikšanās - 2 mašīnas, katra savā pusē.. Un bija skaidrs, ka Alla ir uzticama! Vispār lieliska varone! Un vēl, pēc loģikas, Allai tagad būtu jāsaprot, ka Natālija ar nolūku mēģina darīt sliktu Verai.
Hmm..un tas Mihails arī izskatās kaut ko mēģina perināt..Man aizdomas, ka varētu izputināt Natalju galu galā..bet šī jau akla ar savu atriebību..
a tas vīrietis, kurš mēģināja šantažēt Natalju arī glups (kā jau parasti šāda veida alkatīgi varoņi) - nu tač zina, ka viņa bagāta un ietekmīga..un tiešām nesaprot, cik bīstamā spēlē lien, mēģinot naudu dabūt?
Veras vīru vispār vairs ciest nevaru..sākumā patika, bet tagad.. kas par vīru! pff.. Vismaz meita ir šķērslis viņam un tai maitai Marinai.
Uf...un cietuma dzīve tik nežēlīgi attēlota.. tās cietumnieces drausmīgas.. man pat prieks, ka tā viena saindējās ar sulu..vismaz kāds labums no tā, ka šīs grib piesavināties svešas mantas.
Nabaga Vera.. tomēr viss tik..bezjēdzīgi sanāca.. Viņas dzīve sagrauta, jo centās aizstāvēt sevi..bet beigās vienalga viss izvērsās vēl sliktāk.. :( Un kas tie par policistiem, kas cietumos strādā? tādus nedrīkst blakus laist cietumam..paši tādi paši noziedzinieki vien ir. Bet vismaz tas ārsts ir labs pret Veru. patīkami vismaz tas!
un es biju šokā, ka Natālijas dienu šis nodarījums Verai, padarīja par tik laimīgu! pff.. kā es viņu neciešu!! Saprotu jau, ka viņai pēkšņi tik daudz jāpārcieš, bet nu vai tiešām tādēļ ir tā jāizrīkojas? Bet man arvien tīkamāka kļūs Antonina - viņa tomēr arī jūt līdzi Verai un vispār viņai piemīt patīkama elegance. vismaz ceru, ka viņa nav ļaunā varone.

0

3

Un vēl..nepatīk man ka tā..nepaspēj beigties Atlantīda, darot smagu sirdi, un uzreiz sākas jautrība Bukinu ģimenē.. grūti pārslēgties.

0

4

aNgeL написал(а):

Antoņina cenšas pierunāt Nataļju pārtraukt vendetu. Tomēr Nataļja turpina ietekmēt izmeklēšanu. Antoņina aiziet no viņas mājas. Pirmā tiesas sēde. Nataļja uzpirkusi visus Zavalovas lieciniekus. Viktors nespēj Verai piedot savas mātes nāvi, pat Zavalovu ietekmē Nataļjas naida spiediens. Atriebība nepaliek nesodīta – pirmais upuris ir Andrejevu apsardzes priekšnieks Eduards. Vera cenšas izdarīt pašnāvību, taču viņa tiek izvilkta no cilpas, turklāt izrādās, ka Vera ir stāvoklī. Tajā pašā laikā Mihailam izdodas savaldzināt Nataļju.

mja..man jau likās, ka sliktāk būt nevar, bet izrādās , ka var! Agrrr- tā Nataļja!!!!! kā var būt tik maitiskai? Man tik žēl, ka Eduards mira :(
Tiesas sēdi bija smagi skatīties..Pilnīgi nekāda atbalsta Verai..un viņas vīrs Viktors -  :tired: un visu priekšā tā izdarījās..
Bet Antoņina tiešām nav nemaz tik slikta varone.. :) pareizi izdarīja, ka pameta Natāliju..
eh..un kad Vera mēģināja pašnāvību taisīt, nevarēju asaras noturēt..bet kopumā man patika tas moments - Pīpmanes izturēšanās ziņā.. gaidīju, kad beidzot viņas daudz maz sadraudzēsies...un tagad izskatās, ka tā arī notika.
Drausmīgi, ka Vera stāvoklī.. a ko viņa iesāks ar bērnu? Cietumā jau neaudzinās..

0

5

3 gadus Vera audzinās meitiņu cietumā, jo līdz 3 gadu vecumam, māte var audzināt savu bērtu tur...un viņas meitiņu pēc trīs gadiem aizvedīs uz bērnu namu un nākamajā dienā Veru izlaidīs par labu uzvedību no cietuma, Vera brauks pakaļ meitiņai (bet viņai viņu neatdos, jo tā viņas tā saucamā bijusī draudzene, kura tagad kopā ar viņas vīru, zinot, ka tas ir Veras bērns viņu adoptēs.....Vera zaudēs atmiņu un visu aizmirsīs, tālāk gan nestāstīšu, ja nē nebūs interesanti jums skatīties, tā jau par daudz pateici, bet tālāk ir vēl interesantāki notikumi kā tagad pa TV  :D

0

6

Tu jau, Marlena, visu zinu, kas būs? vai arī jau esi redzējusi visu?

0

7

aNgeL написал(а):

Tu jau, Marlena, visu zinu, kas būs? vai arī jau esi redzējusi visu?

Es jau esmu to visu redzējusi, tagad piem. esmu tikusi līdz 33 sērijai :D  :love:
Noskatīties visas sērijas var te :
wwwintv.ru (tikai pirmās 4 nevar, jo tās ir par maksu, toties visas pārējās var droši skatīties  :love:  :cool:

0

8

Marlena Favela написал(а):

Es jau esmu to visu redzējusi, tagad piem. esmu tikusi līdz 33 sērijai   
Noskatīties visas sērijas var te :
wwwintv.ru (tikai pirmās 4 nevar, jo tās ir par maksu, toties visas pārējās var droši skatīties

ak tāa.. nu skaidrs :) ja kādeiz nesanāks noskatīties kaut ko , tad zināšu kur meklēt , bet savādāk - man pa TV patīk skatīties :)

0

9

aNgeL написал(а):

ak tāa.. nu skaidrs :) ja kādeiz nesanāks noskatīties kaut ko , tad zināšu kur meklēt , bet savādāk - man pa TV patīk skatīties :)

es gan neesmu tik pacietīga, lai gaidītu kas notiks tālāk, tāpēc parasti skatos tur :D :)

0

10

Marlena Favela написал(а):

es gan neesmu tik pacietīga, lai gaidītu kas notiks tālāk, tāpēc parasti skatos tur

man jau arī ar pacietību smagi..bet nu ja skatīties pie datora, tad skatos ko citu, tādēļ kaut kā līdzsvaroju :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Atlantīda/Атлантида » Atlantīda: 6. - 10.