TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Atlantīda/Атлантида » 34. - 40. (Noslēgums)


34. - 40. (Noslēgums)

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

34.
Vera izrakstās no klīnikas un uzzina par Viktora un Marinas traģisko bojāeju. Ļoti pārdzīvojot par vīra nāvi, Vera kopā ar Dašu brauc pie Antoņinas pēc Nadjeņkas. Nataļja ved Nadjeņku pastaigāties un nejauši pazaudē bērnu... Pēc ilgiem meklējumiem ar milicijas palīdzību Nadjeņka atrodas. Atgriezusies mājās, Vera uzzina par dzīvokļa pārdošanu. Vera cenšas sazināties ar advokāti Zavalovu, taču tas neizdodas – Zavalova ir aizbraukusi. Uzņēmējs Stavrovs turpina pierunāt Nataļju pārdot galeriju. Vera kopā ar bērniem ir palikusi uz ielas un uz laiku ievācas pie Pīpmanes. No viņas Vera uzzina par mantojumu un Austrālijas tēvoča vēstuli.
35.
Vera ir pārliecināta, ka mantojumu saņēmusi kļūdas pēc, un izlemj tikt ar visu skaidrībā. Viņa kārtējo reizi cenšas sākt jaunu dzīvi, taču atkal neveicas – Verai ceļā stājas viņas ļaunākais ienaidnieks... Pēkšņi Vera atkal tiek ierauta kriminālā situācijā. Stavrovs izlemj pārmācīt nepiekāpīgo Nataļju. Mihails atrod Katju klosterī. Maksims atved mājās negaidītu viesi. Iļja iepazīstas ar Nataļju, un tam seko negaidīts turpinājums. Pīpmane lūdz Veru satikties ar viņas paziņu. Vera piekrīt – viņa nezina, ka šī tikšanās mainīs visu dzīvi.

39.
Vera izstāsta Allai, ka nav vainīga Pjotra Andrejeva nāvē. Zavalova apsola atjaunot Veras labo vārdu un pie viena arī veikt noslēpumainās slepkavības izmeklēšanu… No Katjas viņas uzzina par kādu Andrejeva bijušo partneri – Vasīliju Hurganovu. Tāpat viņas uzzina par traģisko viņa meitas Svetlanas nāvi. Nu kļūst skaidrs, kurš nogalinājis Pjotru Andrejevu. Tāpat noskaidrojas, ka Veras Austrālijas tēvocis arī ir Vasīlijs Hurganovs. Vera nejauši sastop Iļju, taču viņš no tās izvairās. Vera sameklē Iļjas adresi un satiekas ar viņu. Pilsētas avīzē tiek publicēts raksts, kas vēsta par attaisnojošu tiesas spriedumu. Veras labais vārds ir atjaunots. Nataļja pavēl Aleksejam nogalināt Veru.
40.
Vera un Iļja atkal ir kopā. Dzīve iet uz augšu. Maksims un Daša gatavojas kāzām. Aleksejs pārliecina Nataļju, ka Vera viņai vairs nedara neko ļaunu. Nataļja izdzird, kā Maksims viņu nosauc par mammu. Nataļjai ir nervu sabrukums. Aleksejs zvēr nogalināt Veru… Restorānā Veras draugi un tuvinieki svin Maksima un Dašas kāzas. Restorānā uzrodas Aleksejs. Starp līksmajiem un dejojošajiem cilvēkiem viņš meklē Veru.

0

2

Intriģējoši tur viss tas bija izdomāts ar to mantojumu! tiešām biju noticējusi, ka Verai tur kaut kāds radinieks, bet patīk man šis pavērsiens, ka slepkava mēģina atlīdzināt viņas ciešanas..
Man nepatīk , ka Viktors nomira un tā arī neuzzināja, ka Marina viņu pavedināja pēc Natālijas uzdevuma, turklāt, ka Marina sākotnēji iegāza Veru..un arī viņš neuzzināja, ka Vera nenogalināja to tur..žēl..
Patiesībā nesajūsmina mani, ka tie bērni tik ātri apprecējās.. tāda baigā mīlestība 18. gados.. bet bija interesanti pavērot salaulāšanos..nebiju iepriekš tādu redzējusi..
un kopumā pārāk maz Veras un Iļjas kopā - viņu attiecības noteikti nav seriāla pamatā..
bet tomēr man ļoti patika šis seriāls - tik daudz viskaut kā traģiska, interesanta.. un kā Nataljas dzīve mainījās pēc vīra nāves.. mani ļoti interesēja, kas ar viņu beigās būs, un pēdējā sērija man ļoti patika - brīži, kad Natālija uzzina patiesību, nožēlo visu, prasa piedošanu..un esmu sajūsmā, ka viņas ar Veru tādas draudzenes beigās!!!  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Atlantīda/Атлантида » 34. - 40. (Noslēgums)