TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Smaidiņi


Smaidiņi

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Vakar saliku ļoti daudz jaunus smaidiņu, lai būtut jautrā, interesantāk un varētu paust daudzveicīgāk emocijas!!!!!!!!!!!!!!!! :ok: Cerams, ka patīk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kush:  :boast:

0

2

ja loti =) :yahoo:

0

3

Jaunie smayliji tiešām forši.  :yes:

Šis man īpaši patīk:  :poohonball:

:D

0

4

Kažitsa skora doždik načinajetca!!!!!!!!!!!!!! :rofl:  Jā, Pūks ir labs. Centīšos vēl kādu Pūku pielikt!!!!!!!!! :poohonball:

0

5

albalonga написал(а):

Kažitsa skora doždik načinajetca!!!!!!!!!!!

kakoi doždik????  :hysteric:  nepareizi !!! tut bila reč o ne praviļnih pčelah, kotorije dojut ne praviļnij med. i gde on pel - "ja tucka, tučka tučka, ja vobse ne medvedj... a kak prijatno tučke, ponebu letetj...!!!"  :bail:

vot tāāā lūk.. kā bija...  :cray:   :blush:

0

6

Julia написал(а):

vot tāāā lūk.. kā bija...

Nu jā, sorry - to citātu teica  :pig:  (Pjatačoks!!!!) :rofl:

0

7

albalonga написал(а):

Nu jā, sorry - to citātu teica    (Pjatačoks!!!!)

:D jāāā... tieši tāā... "kažetsja doždj načinaetsja..."  umnica...!!! arī saskatijies krievu multenes!!!!  :yahoo:  tas mani priecē !!! ;)

0

8

Julia написал(а):

jāāā... tieši tāā... "kažetsja doždj načinaetsja..."  umnica...!!! arī saskatijies krievu multenes!!!!    tas mani priecē !!!

Ko tad citu man bērnībā bija skatīties??????????? Dievināju Prastakvašinu, Pūku, Nu padaģi!, Davaite žit družna... ^_^

0

9

albalonga написал(а):

Ko tad citu man bērnībā bija skatīties??????????? Dievināju Prastakvašinu, Pūku, Nu padaģi!, Davaite žit družna...

jauki... man pat vēl tagad dažreiz patīk paskatīties... atcerēties bērnību :D  :pig:  - starp citu multenē bija zils un zaļš balons, nevis rozā...  :beee:

0

10

Nu ko padarīsi, - laikam tam, kurš šito smaidiņu taisīja - rozā patika labāk... :P

0

11

ja man ari nu pogodi patika :heart:

0

12

HuLiA написал(а):

ja man ari nu pogodi patika

Nu man vēl joprojām patīk un vilku žēl!!!!!!!!!! :P

0

13

:poohonball:  :pig:
Ak jel. :D  :rofl: Vinni Puh ir laba goblin versija. :rofl: Iesaku noskatīties. :D :rofl:

0

14

nu man jau liekas ka varbūt vajadzētu papildināt sivēnu kolekciju

0

15

Diemžēl tur smaiļikos ir tikai šis vienīgais rukšuks...

0

16

albalonga написал(а):

Diemžēl tur smaiļikos ir tikai šis vienīgais rukšuks...

nu kas tā par lietu viss es sākšu nerunāt ar smaidiņiem

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Smaidiņi