TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Drīzumā LNT rādīs jaunu telenoveli


Drīzumā LNT rādīs jaunu telenoveli

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

No 16. jūnija plkst. 15:40 sāks rādīt Nopirktā mīla (Amor Comprado)!

http://s56.radikal.ru/i153/0906/e9/6f7321c702cf.jpg

Cast
Elizabeth Gutierrez - Mariana
Jose Angel Llamas - Willy
Marjorie de Sousa - Margot
Zully Montero - Gertrudis
Patricia Alvarez - Natalia
Karen Senties - Leonora
Brianda Riquer - Juliana
Jose Bardina - Luciano
Fernando Carrera - Valentin
Roberto Mateos - Arturo Garibay
Nelida Ponce - Matilda
Reynaldo Cruz - Ernesto
Isabel Moreno - Rosa
Carlos Garin - Lcdo. Gutierrez
Anna Silvetti - Morgana
Franklin Virguez - Saladino
Laura Ferretti - Teresa
Julian Gil - Esteban
Graciela Doring - Panchita
Andres Garcia Jr. - Santiago
Raul Olivo - Enrique
Bobby Larios - Hilario
Adrian Carvajal - Ricardo
Marianne Lovera - Elena
Marisela Buitrago - Lisette
Carlos Augusto Maldonado - Martin
Julio Capote - Jeremias
Liannet Borrego - Veronica
Yami Quintero - Renata

+1

2

ē, nu super - nu vismaz - tā ir Venevision International novele, kura lielus panākumus nepiedzīvoja, bet Elizabeti pēc šīs pirmās galvenās lomas ievērojas un Telemundo viņu savācā un paņēma El Rostro de Analia galvenajai lomai, kura viņu jau šobrīd ir pataisījusi par zvaigzni.

0

3

Sižets:

Life has not been easy for Mariana. She has grown up in a modest home with a heartless stepmother who treats her like a maid. Her father is a good man, hardworking and loving, but he has never been able to recover from losing Mariana’s mother, who abandoned them 18 years ago, and the heartbreak has made him weak.

Willy, on the other hand, has spent his life in luxury, enjoying the best that money can buy. But he has never been happy. Both his parents died when he was very young, and he was left in the care of his mean-spirited grandmother Gertrudis, who has never loved him. In fact, she only wishes the worst for him, and has succeeded in undermining his self-esteem so that he truly believes no one can ever love him for himself, only for his money. So now, as a grown man, his life is an endless succession of wild parties and meaningless affairs. About to turn 30 in a few days, Willy urgently needs to comply with a clause in his mother’s will stating that if he is not married by 30, the fortune will go to his grandmother. Because Gertrudis does not need the money, being rich in her own right, she is determined to make Willy marry Margot, a young woman she can manipulate to make him miserable.

Willy rebels against this imposition and decides to place a newspaper ad soliciting a wife. Little does he know how much his life will change from that day on.

Mariana’s father is in jail for accidentally killing a young man who tried to rape her, and she needs money for his defense. When she sees Willy’s anonymous ad, she responds out of desperation… and is selected among several candidates to be the millionaire’s bride, without ever meeting him.

But fate will have it that when Mariana and Willy do meet, they will not know each other’s real identity. Both believe they’ve found their one true love, so a few days later, when faced with the truth after signing the agreed marriage contract, things take an unexpected turn. He suddenly sees Mariana as a cunning gold digger, while she feels that she is being bought.

In spite of how much they really feel for each other, the marriage starts out poisoned by mistrust and misunderstanding—which are only exacerbated by the evil deeds of Gertrudis, Margot and others who ruthlessly plot against the couple. Only time —and true love— will help Mariana and Willy find the happiness they deserve.

0

4

Aktieri:

Elizabeth Gutierrez - Mariana
Jose Angel Llamas - Willy
Marjorie de Sousa - Margot
Zully Montero - Gertrudis
Patricia Alvarez - Natalia
Karen Senties - Leonora
Brianda Riquer - Juliana
Jose Bardina - Luciano
Fernando Carrera - Valentin
Roberto Mateos - Arturo Garibay
Nelida Ponce - Matilda
Reynaldo Cruz - Ernesto
Isabel Moreno - Rosa
Carlos Garin - Lcdo. Gutierrez
Anna Silvetti - Morgana
Franklin Virguez - Saladino
Laura Ferretti - Teresa
Julian Gil - Esteban
Graciela Doring - Panchita
Andres Garcia Jr. - Santiago
Raul Olivo - Enrique
Bobby Larios - Hilario
Adrian Carvajal - Ricardo
Marianne Lovera - Elena
Marisela Buitrago - Lisette
Carlos Augusto Maldonado - Martin
Julio Capote - Jeremias
Liannet Borrego - Veronica
Yami Quintero - Renata

Es izcēlu sev pazīstamos aktierus. Un RAul Olivo - nekad viņu novelē neesmu redzējusi, bet viņs bija modelis un kādu laiku Gabijas Espino līgavainis. Reāls muskuļu kalns. No visiem viņas bijušajiem - vot par Raulu es nesapratu - ko viņa viņā atradusi. Nu galu galā viņa viņu patrieca un pat intervijās nekad nepiemin, ka viņš vispār bijis viņas draugs. Tas lūk. Nu gribas pablenzt uz viņu. Es gan reti redzēšu, jo tādā laikā rāda, bet nu gan jau kādreiz. Svarīgākais laikam ir, ka vispār kādu noveli rāda.

0

5

Es izcēlu Marjorie , jo dievinu viņu..lai gan sarakstā pavīd vēļ zināmi vārdi :D
hmm..bet sižets izklausās tāds diez ko patīkams.. Vismaz mani ieinteresēja mēģināt paskatīties..Nu Marjorie dēļ tapat to gribu darīt :D

0

6

Treileris

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wn8OxDZulqE[/youtube]

+1

7

Jap, šitā ir tā telenovele par kuru teicu.. :D
Nu vot, skatīšos. ^^

0

8

jeej. Gutjeresa :)

0

9

oo, eu, pat izskatās interesanti! :D Un.. un.. Marjorie!! :love:
Būs jāskatās pēc iespējas! :D

0

10

GaBy написал(а):

Jap, šitā ir tā telenovele par kuru teicu..

tā jau sapratu :D Bet reklāma tik īsa, ka tiešām nevar paspēt visu piefiksēt no 1. reizes.. :D Gan jau drīz pagarinās :D

Paloma написал(а):

Un.. un.. Marjorie!!

Aha!!! :D Varbūt iedvesmos? :D

0

11

Forumu vajag?

0

12

cep tik augšā

0

13

albalonga написал(а):

Forumu vajag?

domāju, ka vajag gan... turklāt tā jau būs aktīva telenovele Latvijā :D

0

14

Nuu... vai tad iedvesmā vaina? Man šķita, ka problēma tajā, ka tev pie manis jāatbrauc, ne? :P
Pagājušās reizes mēģinājuma neveiksme ir ļoti attaisnojama :P savādāk es iedvesmā īpaši lielas problēmas nejūtu :P

0

15

Paloma написал(а):

vai tad iedvesmā vaina? Man šķita, ka problēma tajā, ka tev pie manis jāatbrauc, ne?
Pagājušās reizes mēģinājuma neveiksme ir ļoti attaisnojama  savādāk es iedvesmā īpaši lielas problēmas nejūtu

jā? kopš kura laika mēs nolēmām tikai divatā rakstīt? :P nu laabi..šobrīd problēma ir tajā, ka nav nodrukāts tas kas lapiņas un man nav ne jausmas, kur tās lapas ir :D

0

16

BEIDZOT TELENOVELE !  :love:
Centīšos skatīties, lai arī laiks nebūt nav tas foršākais, bet nu...labāk tā nekā, ka vispār nekā  :love:

0

17

Raidlaiks tiešām ir izvēlēts dīvains,laikam LNT domā,ka visi jau ir zaudējuši darbu,ka 15.40 var sēdēt mājās pie televizora.

0

18

Bieži cilvēki ir neapmierināti ar to , kā LNT laiku saliek seriāliem, pārraidēm utt.. Bet vienmēr jau arī kāds būs neapmierināts, lai kādu laiku neieliktu, jo katram sava gaume izvēloties to, ko skatīties.. Nevar jau diemžēl vienlaicīgi ielikt visu tā, lai visi būtu apmierināti :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Drīzumā LNT rādīs jaunu telenoveli