TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Чемпион 17.-24.sērijas


Чемпион 17.-24.sērijas

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Kaut kā daudz sērijas sanāk - sen neko neesmu rakstījusi.

Nu 17.sērijā neaizmirstami mirkļi ir atzīsanās mīlestībā. Tas bija tik skaisti un skumji, jo viņa neticeja, bet viņam sirds lūza. Un man patīk, ka viņi nespēj kontrolēt sevi, kad ir kopā. Metas burtiski virsū. Nu tas momentiņš pie Žigas majās, kad Anna ir vannasistabā visu izteica.
Par Dzimiju un Dašu vispār labāk klusēšu. Jo man tikai lamu vārdi nāk prātā. Abi ir pārākie idioti. Daša tipa gudra skuķene, mīl Dzimiju, bet pat nepasaka, ka tas žurnālists sabaroja dopingu un Dzimijs joprojām to kretīnu par draugu uzskata. Dzimijs uzreiz padauzu savāc, bet Dašai redz ar to pašu žurnālistu uzreiz gribas atriebties. Nu stulbāks sižets, stulbāki cilvēki un stulbāka uzvedība nav iedomājama. Un Daša stulba, ka tik ilgi vispār slepa no visiem, ka tas kretīns viņu šantazē. Un diez - kurš nopirka papīrus no žurnālista. Es domāju, ka oligarhs.

Man ļoti patika tie fani un bibliotekāre. Un izradās bibliotekāre mums te ir īsta Pelnrušķīte, jo Majekovskis kā izrādās bagāts.

Pelnrušķītes un Prinča degunu kasīšana 24.sērijā bija ģeniāla. Neko tādu nevienā filmā, seriālā vai grāmatā neesmu redzejusi. Milzīgs pluss par kaut ko jaunu un negaidītu. Nu a tā Irina ir vienkārsi pārākā maita. Šausmas.

Zigu žēl mežonīgi. Un Tinu tapat. Bet nu beidzot tas detektīvs izdibināja, ka Valentīna Tkač ir ta pati Kristina Lomskaja. Ak, kad Žiga to uzzinās. Nu bet Miš - tā tik ir sterva. Malaci, ka Tina viņai iesita. Bet nu sūdi būs, kad Žiga uzzinās, ka Tina it kā visu noorganizejusi. Jau tagad visu var saprast, jo viņa ta lūdzās, lai viņs laukumā neiet. Un es sokā, ka tabletes Žigas skapītī treneris ielika - negaidīja - viņs man tik ļauns nelikās.

Nu Oligarha sitiens Tinai - nežēlīgi. Un kad Tina par Žigu stāstīja - tas negribēja nemaz visu patiesību dzirdēt, tikai tik daudz, lai liktos, ka viņa tik atriebties grib. Njā.

Man ļoti iepatikās prokurore un vārtsargs. Satriecoši. Un vel lieliski, ka Viktors aizveda Žigu uz treniņu pie mazajiem zeniem. Es apraudājos.

0

2

vāks!
Tu mani esi pārspējusi!
es joprojām esu iesprūdusi tik 19 sērijā! :D

0

3

bumerbmw написал(а):

es joprojām esu iesprūdusi tik 19 sērijā!

ko???? Kā tā?  o.O

0

4

albalonga написал(а):

ko???? Kā tā?  o.O

es nez pagaid'am gar'ig'a nav un sanija nomocīja!
Gan jau tuvākajā laikā saņemšos! :D

0

5

aha, skaidrs. Nu a es 26.apstājos. Smagi pārāk un skumīgi un apraudājos. Bet nu laikam tomēr talāk skatīšos. Tāpat līdz trijiem, kad MSED rādīs, darīt nav ko.

0

6

albalonga написал(а):

aha, skaidrs. Nu a es 26.apstājos. Smagi pārāk un skumīgi un apraudājos. Bet nu laikam tomēr talāk skatīšos. Tāpat līdz trijiem, kad MSED rādīs, darīt nav ko.

omg!
Nu gan!
LAi tagad līdz 3jiem nosēdētu es nez kas būtu jāizdara! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Чемпион 17.-24.sērijas