TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 13. sērija


Sortilegio 13. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://www.dailymotion.com/video/xju4j7_sortilegio-cap-13_shortfilms

Resumen del capítulo 13

Alex le dice a María José que quisiera hacer el amor con ella, pero los remordimientos hacen que ella lo rechace.

Alex se entera que el libro donde se asentó su acta de matrimonio está perdido y por alguna extraña razón y el juez que los casó está fuera del país.

María José reconoce que Alex le atrae pero tiene un gran sentimiento de culpa por engañarlo.

Felipa le recomienda a Victoria decir la verdad a los muchachos, pero ella no lo quiere hacer por miedo a que la odien.

Alex asegura a Fernando y Hernán que el accidente con el tráiler fue a propósito.

Raquel pregunta a Victoria por qué Alex llevó al padre de María José ahí ya que parece pordiosero, ella escucha, y se va a su recámara llorando.

Alex le exige a Raquel que le ofrezca una disculpa a su esposa.

0

2

njā, gaidu.

0

3

mmaarriiaa написал(а):

Gaby tas gadījumā nebija 12 sērijas avance?

Es īsti nezinu, vnk rakstīts, ka 13. sērijai.. Es vēl 12. neesmu redzējusi..

0

4

mmm, nākamajā sērijā solās būt nopietns akšens :)

0

5

Akk..Kā man patīk tā aina, kurā Marija Hosē izdzirdēja Rakeles vārdus, un Alekss uzreiz devās pakaļ viņai, lai visu noskaidrotu - tāa viņu aizstāvēja, ierādījas viņas vietu, lai gan zina, ka nav viņa sieva! Lai gan, tādēļ arī tā rīkojas, jo grib, lai viņa tāda būtu, jo ir iemīlējies, bet pats varbūt to īsti nesaprot vēl. Fantastiska aina! Kā Marijai Hosē paveicās ar tādu vīru  :love:

0

6

aNgeL написал(а):

Kā Marijai Hosē paveicās ar tādu vīru

Katrai sievietei tādu, kas tic viņas patiesumam.. :love: ^^

0

7

Jāa.. tad pasaulē kopumā butu daudz vairāk laimes  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 13. sērija