TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 27. sērija


Sortilegio 27. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xk9ddo_wlw-sortilegio-cap-27-wlw_shortfilms

0

2

Vai...Alekss tiešām sāk neuzticēties MH  :( Aukstāks paliek pret viņu.. ak..MH varēja ielīst pie viņa dušā, nevis iziet no istabas un aiziet uz savējo :D Bet man patika, kā viņš mēgināja viņu aizsargāt no preses :)
ak..un zuda manas cerības, ka Alekss uzzinās, ka Bruno toreiz iesita MH..nu kāda jēga tad viņam vispār bija viņai tā iesist?
man smieklīgi par Rakelu - šī tur tāda kā liekā .. vienmēr visu pēdējā uzzina :D

0

3

aNgeL написал(а):

Vai...Alekss tiešām sāk neuzticēties MH   Aukstāks paliek pret viņu.. ak..MH varēja ielīst pie viņa dušā, nevis iziet no istabas un aiziet uz savējo  Bet man patika, kā viņš mēgināja viņu aizsargāt no preses

Jā, man ar liekas, ka viņš neuzticās :S bet brīžiem, vēljoprojām mīļš, laikam kad piemirstās tas Mario...bet laikam tiešām grūti uzticēties līdz galam, jo viņu attiecības sākās ar meliem utt. Diemžēl man sajūta, ka Alekss arvien vairāk atsvešināsies no MH...būs smagi laiki abiem :(

Man ar kaut kā gribas, lai MH sāk izrādīt iniciatīvu attiecībās ar Aleksu, nu lai ir drusku impulsīvāka...varēja kaut vai sākt ar to dušu  :P

Jā, es ar ievēroju, ka Rakela kā parasti ir viena no pēdējām kas kaut ko uzzina :d

Ā...un kas vēl...tāds sīkums, bet tomēr...nespēju saprast kā tās meitenes (aizmirsu kā sauc) varēja izdzert tik milzīgas glāzes ar kokteiļiem vai ko...Rakelas vīrs takš pasūtīja vēl otras glāzes, kopā katra pa kādam litram izdzēra :D

Отредактировано sigsaster (21.07.2009 21:22)

0

4

aNgeL написал(а):

Alekss tiešām sāk neuzticēties MH

Ahh, un sākas viss no gala.. :(

aNgeL написал(а):

nevis iziet no istabas un aiziet uz savējo

Turklāt atstāt vaļā durvis.. :D

aNgeL написал(а):

Bet man patika, kā viņš mēgināja viņu aizsargāt no preses

Jāāā.. :love: Viņa stingrās rokas sargāja viņu. :love:

aNgeL написал(а):

man smieklīgi par Rakelu - šī tur tāda kā liekā .. vienmēr visu pēdējā uzzina

Nabadzīte. :D

Dons Čučo un Pedro gan atraduši īsto vietu, kur pļēgurot.. :D Hehe, bet patika man kautiņš - kā Pedro kāvās ar visu savu slimo kāju.. :D
Ahhh, un Bruno ar to savu presi, maitāāāā.. :angry:
Aww, bet patika Bruno sejas izteiksme pēdējā ainā, kur MJ viņam uzkrita virsū, viņš gribēja viņu noskupstīt.. :love: Redzams, ka viņam viņa nav vienaldzīga, vai tikai man tā liekas..? :dontknow:

0

5

GaBy написал(а):

Aww, bet patika Bruno sejas izteiksme pēdējā ainā, kur MJ viņam uzkrita virsū, viņš gribēja viņu noskupstīt..  Redzams, ka viņam viņa nav vienaldzīga, vai tikai man tā liekas..?

Nu kaut ko viņš jūt! Starp citu bija izraisītas diskusijas arī citos forumos par to, vai Bruno mīl MH! Nu kaut kāda savtīga mīlestība, man liekas, viņam ir. un kaisli ar izjūt! :)

GaBy написал(а):

Jāāā..  Viņa stingrās rokas sargāja viņu.

Ak, cik skaisti tas skan  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 27. sērija