TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 29. sērija


Sortilegio 29. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.dailymotion.com/video/xkfos7_wlw-sortilegio-cap-29-wlw_shortfilms

:O

0

2

Tātad MH visu šo laiku meloja, un tiešām ir stāvoklī.. cik jauki :) Tikai...neatceros nevienu seriālu, kurā stāvoklī esoša varone paliek kopā ar savu mīļoto..tātad drīz viņus izšķirs visie šie..
Kaut kā man liekas, ka bišku pameta novārtā MH un Aleksa attiecības seriālā.. vismaz šajā sērija - gribējās kaut kādu tādu kā asumiņu starp abiem.. Bet es kāreiz sēdēju un domāju, ka būtu jauki ja kāds no viņiem piezvanītu otram, un Alekss tiešām to izdarīja :) :)
ak..tam Bruno jau tik daudz to šantāžas iemeslu..kā viņš pats nesajūk? mjāa..un cik ilgi MH Aleksam stāstīs visu? pēdējās sērijās viņa to īpaši necenšas darīt..

0

3

aNgeL написал(а):

Tātad MH visu šo laiku meloja, un tiešām ir stāvoklī.. cik jauki :) Tikai...neatceros nevienu seriālu, kurā stāvoklī esoša varone paliek kopā ar savu mīļoto..tātad drīz viņus izšķirs visie šie..

Ooo...Marija Hosē tiešām stāvoklī...kāds prieks...bet man arī ir bail par to, ka viņus izšķirs un ka Alekss sāks domāt, ka bērns nav viņa u.tml.... parasti jau tā seriālos notiek, izņemot Pasion un varbūt vēl kādā :D

aNgeL написал(а):

Kaut kā man liekas, ka bišku pameta novārtā MH un Aleksa attiecības seriālā.. vismaz šajā sērija - gribējās kaut kādu tādu kā asumiņu starp abiem.. Bet es kāreiz sēdēju un domāju, ka būtu jauki ja kāds no viņiem piezvanītu otram, un Alekss tiešām to izdarīja :) :)

Nu varbūt drusku mazāk MH un Alekss bija šajā sērijā, bet viņu savstarpējās sarunas un rīts kopā to labi atsvēra :)

Un...nabaga Paula  :( trūkst vārdu...kā Bruno tā drīkst manipulēt ar cilvēkiem  :angry:

0

4

Grūtniecības laikā tiešām galvenā varone paliek viena,bez mīļotā vīrieša atbalsta un gādības,es piekrītu siqsaster un aNgeL,ka tā notiek visos seriālos,pat diemžēl ''Kaislībās''tā notika,lai gan atšķirībā no citiem seriāliem,''Kaislībās''tas notika citu cilvēku ļaunprātības dēļ,jo Rikardo nekad nebūtu gļēvi un bezatbildīgi pametis Kamilu vienu likteņa varā.Ja arī šajā seriālā Marijai Hosē un Aleksam sava bērna gaidīšanas laiku nāksies pavadīt šķirti,tad labāk lai tas notiek no abiem neparedzētu apstākļu dēļ,nevis tādēļ,ka Alekss domātu,ka bērna tēvs ir kāds cits.

0

5

Someone`s busted, aww, bet tik mīļi, ka viņa ir stāvoklī.. ^^ :love:

aNgeL написал(а):

Tikai...neatceros nevienu seriālu, kurā stāvoklī esoša varone paliek kopā ar savu mīļoto..tātad drīz viņus izšķirs visie šie..

Nezinu gan, kas tālāk notiks, bet cerams, ka šis nebūs tas gadījums un kuš, don`t say anything.. :D

aNgeL написал(а):

ak..tam Bruno jau tik daudz to šantāžas iemeslu..kā viņš pats nesajūk?

Vovo.. :D Tik daudz melu un intrigu.. :no:

sigsaster написал(а):

Un...nabaga Paula   trūkst vārdu...kā Bruno tā drīkst manipulēt ar cilvēkiem

Njā, nabadzīte, viņam tiešām nav kauna.. :( Ar kko tādu manipulēt, bet nu cerams, ka tas kkā atklāsies, vai Čučo visu izstāstīs, jo viņš tak redzēja, kā tas cilvēks bez maz no miroņiem pieceļas..
Ak, Rakela ar savu jauno šoferi vsp komēdija.. :D

0

6

GaBy написал(а):

Someone`s busted, aww, bet tik mīļi, ka viņa ir stāvoklī..

Jāā!! Ļoti jauki! Un vispār man kaut kā patīk, ka viņa to slēpj no pilnīgi no visiem! :)

GaBy написал(а):

Nezinu gan, kas tālāk notiks, bet cerams, ka šis nebūs tas gadījums un kuš, don`t say anything..

Akk..Rokas kasās uzdrukāt noteiktus burtus, bet es klusēju :D :D

GaBy написал(а):

Ak, Rakela ar savu jauno šoferi vsp komēdija..

Jāā! Bij kaut kas tāds :D :D

0

7

aNgeL написал(а):

Un vispār man kaut kā patīk, ka viņa to slēpj no pilnīgi no visiem!

Lai tik slēpj, bet ar laiku to vairs nespēs izdarīt.. :D

0

8

GaBy написал(а):

Lai tik slēpj, bet ar laiku to vairs nespēs izdarīt..

Sākumā skatoties es vispār diezgan kritizēju MH attieksmi, gan to, ka slēpj no Aleksa, jo taču mīl viņu. Bet īstenībā kad skatījos 2.reizi tad tajā atradu loģiku :)

0

9

Vispār tā jau ir,ka otrreiz skatoties,var labāk izprast varoņu rīcības motivāciju,kāpēc viņi rīkojās tieši tā,un ne savādāk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 29. sērija