TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 30. sērija


Sortilegio 30. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xkfpl1_wlw-sortilegio-capitulo-30-wlw_shortfilms

0

2

interesanta avance, lai gan nekā patīkama tajā nesaskatīju, tieši otrādi :S Hmm..un kkāda mistika ar MH uzradās..

0

3

Kāpēc viņa slēpj, ka ir stāvoklī?  savādā :D
mjāa.. nu i paši vainīgi - labi vien būs, ja viņus izšķirs, lai mācās, ka jāuzticas vienam otram un jāstāsta viss.

0

4

aNgeL написал(а):

Kāpēc viņa slēpj, ka ir stāvoklī?  savādā 
mjāa.. nu i paši vainīgi - labi vien būs, ja viņus izšķirs, lai mācās, ka jāuzticas vienam otram un jāstāsta viss.

Jā, es ar nesaprotu kāpēc slēpj. Ehh..kā man nepatīk, ka visi ļaunie tā visu pagriež, ka tiešām MH izskatās pēc meles un krāpnieces :( nelieši tādi...un Aleksam ir "pamatots" iemesls domāt, ka viņa melo, jo tas puisis nosauca tādus faktus..ehh...

aNgeL написал(а):

Hmm..un kkāda mistika ar MH uzradās..

Jā un mistika tiešām saistībā ar MH parādās :P

0

5

Oh boy, liekas, ka te ne viss ies tik labi.. :no: Nu kapēc bieži galvenās varones pataisa par muļķēm, kapēc šis seriāls nevarēja būs izņēmums..? :( Ahh, būtu izstāstījusi visu Aleksam, viņš tak būtu viņai ticējis.. Un tagad vēl tas viesnīvas numuriņš un Bruno plāns, grrr... :angry:
Bet tai pat laikā, kā man patīk Viktorija un Fernando, tik forš pāris.. :love: Un tā Maiju vieta, tik senatnīgs un skaists.. :love: Ahh, kad diez Fernando atzīsies Viktorijai, ka mīl viņu, kad viņi abi atzīsies..? :love:
Un tas trio - Felipa, dons Čučo un Pedro.. :D  Tik foršiņi.. :D
Un kas tā par sievieti, kas zina kko par MJ?? :huh:

0

6

GaBy написал(а):

Nu kapēc bieži galvenās varones pataisa par muļķēm, kapēc šis seriāls nevarēja būs izņēmums..?

Nu jāa.. šeit nav izņēmums.. Bet daudzējādā ziņā tur tālāk būs visādi izņēmumi, kuru dēļ šī telenovele man tā patīk!!  :love:  Viņiem jānoiet savs ceļš, pirms iemācīsies ne tikai mīlēt viens otru, bet arī uzticēties. Galu galā parasti jau sākumā uzticas, tad apprecas.. a šeit.. apprecas un tikai tad vispār uzzina, ka apprecējušies :D

GaBy написал(а):

Un tā Maiju vieta, tik senatnīgs un skaists..

Ah jāa  :love:  Ļoti skaisti skati pagadās šajā telenovelē!!

GaBy написал(а):

Un kas tā par sievieti, kas zina kko par MJ??

Ja godīgi..nesaprotu par ko tu runā :D bet nu nekas :D

0

7

aNgeL написал(а):

a šeit.. apprecas un tikai tad vispār uzzina, ka apprecējušies

:D Nu tas ar fakts, bet nu lab, ta redzēsim.. :D

aNgeL написал(а):

Ja godīgi..nesaprotu par ko tu runā

Nu tā sieviete, kurai Ulises zvanīja, kura tur zirgu ķemmēja.. Viņi biedza sarunu, un tā sieviete (nu vismaz man likās) kko zin par MJ..

aNgeL написал(а):

Ļoti skaisti skati pagadās šajā telenovelē!!

Tas gan.. ^^ Kaut vai tā vieta, kuras daļa man parakstā.. :love:

0

8

GaBy написал(а):

Nu tā sieviete, kurai Ulises zvanīja, kura tur zirgu ķemmēja.. Viņi biedza sarunu, un tā sieviete (nu vismaz man likās) kko zin par MJ..

Varbūt tas arī ir tas, ko domāju.. Gan jau, ka ir! Gan uzzināsi, kas viņa ir :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 30. sērija