TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 31. sērija


Sortilegio 31. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.dailymotion.com/video/xkheq8_wlw-sortilegio-cap-31-wlw_shortfilms

0

2

Mmm..skaisti skrīni būs  :love:  :love:  :love: Skaisti viņi kopā :)
ak, bet...es šodien skatījos un tā aizdomājos, ka kaut kā grūti noticēt , ka MH mīl Aleksu - visvairāk viņai tas izspaužas teikumā "es viņu/tevi mīlu" . Bet savādāk - viņa tāda diezgan pavēsa - netiecas pēc viņa, lai gan smaida viņam, un staigā rokās sadevušies un atbild skūpstam - bet ar to ir par maz, lai noticētu, ka īsta mīlestība. Turklāt neuzticas viņam un dod priekšroku dzīvot bailēs, ka kādā citā veidā Alekss uzzinās viņu.. un kas man visvairāk nepatīk, ir tas, ka viņa šī mīlestība ir tik ļoti "svarīga", ka viņa gatava vislaik šķirties un iet prom.. :/ nu varbūt seriāla gaitā viņa iemācīsies kaut ko :)
ak, bet tas rožu pušķis - es kā padomāju, cik tāds maksā...ak!!  :love:  :love:

0

3

ak,jāa. aizmirsu pieminēt vienu lietu kas man riktīgi patika - kad MH teica, ka viņa sargā un tēvu un māsu, bet kurš viņu sargās? Un Alekss teica, ka viņš, un ka visu laiku būs viņai blakus (par šo otro gan pārliecināta neesmu, bet tā daļa par aizsargāšanu ir dievīga  :love: )

0

4

Ooo..Alekss sākumā dusmojās, bet tad palika tik mīļš..tas tā forši.

aNgeL написал(а):

ak,jāa. aizmirsu pieminēt vienu lietu kas man riktīgi patika - kad MH teica, ka viņa sargā un tēvu un māsu, bet kurš viņu sargās? Un Alekss teica, ka viņš, un ka visu laiku būs viņai blakus (par šo otro gan pārliecināta neesmu, bet tā daļa par aizsargāšanu ir dievīga   )

Jā, tev 100% taisnība, šitas man ar ļoti patika, bet mani ar māc šaubas par to vai viņš viņu vienmēr sargās.

Un viņu izbrauciens kopā...romantiski..un MH var drusku atgūties no nemitīgās mājās sēdēšanas un Bruno tirānijas :) tver īso kopā būšanas mirkli, bet man arī patiktu, ja MH būtu atbrīvotāka un vairāk paustu savu pieķeršanos un mīlestību.
Patika kā Alekss, kad atgriezās no izbrauciena ar laivu, noskatījās pakaļ MH...kādas sarunas un darījumi, ja blakus viņa  :D

Bāc..nākamās sērijas avance šausmīga...  :(

0

5

sigsaster написал(а):

Patika kā Alekss, kad atgriezās no izbrauciena ar laivu, noskatījās pakaļ MH...kādas sarunas un darījumi, ja blakus viņa

mhm... romantiķis :D   :love:

0

6

aNgeL написал(а):

ak, bet...es šodien skatījos un tā aizdomājos, ka kaut kā grūti noticēt , ka MH mīl Aleksu - visvairāk viņai tas izspaužas teikumā "es viņu/tevi mīlu" . Bet savādāk - viņa tāda diezgan pavēsa - netiecas pēc viņa, lai gan smaida viņam, un staigā rokās sadevušies un atbild skūpstam - bet ar to ir par maz, lai noticētu, ka īsta mīlestība. Turklāt neuzticas viņam un dod priekšroku dzīvot bailēs, ka kādā citā veidā Alekss uzzinās viņu.. un kas man visvairāk nepatīk, ir tas, ka viņa šī mīlestība ir tik ļoti "svarīga", ka viņa gatava vislaik šķirties un iet prom.. :/ nu varbūt seriāla gaitā viņa iemācīsies kaut ko

Bišķi atsakos no tā, ko šeit teicu :D Vismaz tagad man liekas, ka vairāk izprotu MJ un ticu tam, ka viņa mīl Aleksu! Bet viņai ir savas traumas. Viņa mīlēja Bruno, kurš viņu atdāvināja citam. Aleksu viņa tik labi nepazīst, viņai bail riskēt, bail atkal atdot visu savu uzticību un tikt atkal piekrāptai! Turklāt viņai visu laiku ir jāpārliecina Alekss, ka viņa nav vainīga. Bet Aleksam visi ievieš arvien lielākas šaubas. Īstenībā nav nekāds brīnums, ka viņai viss pieriebjas, un vēlas iet prom, jo viņa jau pārliecināta, ka līdz galam Alekss viņai neticēs, ka visu laiku kaut kādas šaubas būs starp viņiem. Lai gan, protams, vienalga viņa tomēr varēja stāstīt par Mario Agirri uzreiz pati.. Bet laikam atkal pārāk baidījās, ka viņai nenoticēs! Un īstenībā, varbūt, ja viņa arī izstāstītu, Alekss vienalga šaubītos.. Vispār ņemot vērā visu telenoveli kopumā, zinot visu kas un kā, tad šobrīdējo notiekošo uzskatu par loģisku, un ka tieši tā tam jābūt!

0

7

aNgeL написал(а):

Vismaz tagad man liekas, ka vairāk izprotu MJ un ticu tam, ka viņa mīl Aleksu! Bet viņai ir savas traumas. Viņa mīlēja Bruno, kurš viņu atdāvināja citam. Aleksu viņa tik labi nepazīst, viņai bail riskēt, bail atkal atdot visu savu uzticību un tikt atkal piekrāptai! Turklāt viņai visu laiku ir jāpārliecina Alekss, ka viņa nav vainīga. Bet Aleksam visi ievieš arvien lielākas šaubas. Īstenībā nav nekāds brīnums, ka viņai viss pieriebjas, un vēlas iet prom, jo viņa jau pārliecināta, ka līdz galam Alekss viņai neticēs, ka visu laiku kaut kādas šaubas būs starp viņiem. Lai gan, protams, vienalga viņa tomēr varēja stāstīt par Mario Agirri uzreiz pati.. Bet laikam atkal pārāk baidījās, ka viņai nenoticēs! Un īstenībā, varbūt, ja viņa arī izstāstītu, Alekss vienalga šaubītos.. Vispār ņemot vērā visu telenoveli kopumā, zinot visu kas un kā, tad šobrīdējo notiekošo uzskatu par loģisku, un ka tieši tā tam jābūt!

(+ Tev) Tu precīzi man izrāvi vārdus no mutes.. :D  Es tieši taisījos tev oponēt par tavu pirmo tekstu un aptuveni ar šiem vārdiem grasījos ko līdzīgu pateikt, ka ir grūti uzticēties tik ātri kādam citam, ja tevi pieviļ.. Un kā jau pati teici - tie nemitīgie pierādījumi, ka viņa nav vainīga, kā jau Bruno teica Paulai - kurš gan viņiem ticēs, ka viņi, cilvēki no zemāka slāņa!

aNgeL написал(а):

ak,jāa. aizmirsu pieminēt vienu lietu kas man riktīgi patika - kad MH teica, ka viņa sargā un tēvu un māsu, bet kurš viņu sargās? Un Alekss teica, ka viņš, un ka visu laiku būs viņai blakus

Jāāā, tas tik skaisti bija.. :love: Un tas izbraukums pa Yucatan.. :love: Daba tik šausmīgi skaista un abi uz tās fona, akkk.. :love:
Tas suņuks tik forš.. :love:
Joprojām jūsmoju par Viktoriju un Fernando.. ^^

0

8

GaBy написал(а):

Tu precīzi man izrāvi vārdus no mutes..   Es tieši taisījos tev oponēt par tavu pirmo tekstu un aptuveni ar šiem vārdiem grasījos ko līdzīgu pateikt, ka ir grūti uzticēties tik ātri kādam citam, ja tevi pieviļ.. Un kā jau pati teici - tie nemitīgie pierādījumi, ka viņa nav vainīga, kā jau Bruno teica Paulai - kurš gan viņiem ticēs, ka viņi, cilvēki no zemāka slāņa!

Nu jāa. Es ne vienmēr no pirmās reizes visu uztveru :D Man laikam toreiz bremzēja psiholoģiskā domāšana.. baigi gribējās, lai viss ir baigi skaisti :D Bet tāds prieks, ka tu uzreiz visu atkodi :D
Un man liekas, ka par to bērnu viņa nestāsta arī tādēļ, ka grib būt pārliecināta par Aleksa jūtām  pret sevi, nevis piesiet viņu sev ar bērnu.

GaBy написал(а):

Jāāā, tas tik skaisti bija..

Joprojām viena no manām mīļākajām Sortilegio sarunām! Man tik ārkārtigi patika, ka beidzot uz brīdi MJ arī par sevi padomāja! Un tas ir tieši tas, ko bieži gribas no galvenajām varonēm.. un šeit tik smuki.. un Alekss, kurš pats saka, ka rūpēsies par viņu..aak!  :love:

GaBy написал(а):

Daba tik šausmīgi skaista un abi uz tās fona, akkk..

Ļoti! Tik romantiski skaisti! Un šeit tālu prom no visiem viņi varēja būt laimīgi savā mīlestībā  :love:

GaBy написал(а):

Joprojām jūsmoju par Viktoriju un Fernando..

Cik jauki, ka tā  :love:

0

9

aNgeL написал(а):

Un man liekas, ka par to bērnu viņa nestāsta arī tādēļ, ka grib būt pārliecināta par Aleksa jūtām  pret sevi, nevis piesiet viņu sev ar bērnu.

Nu jā, bet viņa neredz, ka viņš patiešām mīl viņu, cik vēl mīlestības apliecinājumi ir vajadzīgi..? Tak katrā sērijā ir kkas, kas lieicina par to, ka viņš mīl viņu.. :love: Es jau sen padotos MJ vietā.. :D

aNgeL написал(а):

Un tas ir tieši tas, ko bieži gribas no galvenajām varonēm.. un šeit tik smuki.. un Alekss, kurš pats saka, ka rūpēsies par viņu..aak!

Es vēl skrīnus taisot, to ainu vairākas reizes tinu šurp un atpakaļ, lai tikai dzirdētu tos vārdus.. :love:

0

10

GaBy написал(а):

Nu jā, bet viņa neredz, ka viņš patiešām mīl viņu, cik vēl mīlestības apliecinājumi ir vajadzīgi..? Tak katrā sērijā ir kkas, kas lieicina par to, ka viņš mīl viņu..

Bet redz visu laiku taču tiklīdz vienas šaubas pierimst, tā uzreiz jaunas lamatas un tā atkal un atkal +krājas iepriekšējie.. Cik tad ilgi tā vispār var dzīvot kopā? Man liekas MJ jūt, ka Aleksam varētu apnikt viņai censties ticēt..

GaBy написал(а):

Es jau sen padotos MJ vietā..

Nuu..Es jau arī :D :D Es vispār uzreiz padotos :D

GaBy написал(а):

Es vēl skrīnus taisot, to ainu vairākas reizes tinu šurp un atpakaļ, lai tikai dzirdētu tos vārdus..

Ahh!! Cik burvīgi  ^^

0

11

Tā jau ir,ka Marija Hosē mīl Aleksu,vēlās ar viņu veidot īstu ģimeni,bet tajā pašā laikā viņai nav ''rozā briļļu'' un tādēļ labi redz,kas un kā,arī es reiz rakstīju,ka ar savu klusēšanu un neuzticēšanos Aleksam,viņa ieliek Bruno rokās ieročus pret sevi,bet patiesībā Marija Hosē saprot,ka Lombardo ģimene Aleksu ieskaitot,vairāk ticēs Bruno nekā viņai,kas tikai būtu pašsaprotami,jo viņi taču Mariju Hosē kā jau meiteni no zemākām aprindām uzskata par pašlabuma meklētāju.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 31. sērija