TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 42. sērija


Sortilegio 42. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xko4dl_wlw-sortilegio-cap-42-wlw_shortfilms

0

2

Nevar būt, ka Viktorijai beidzot acis atvērsies!

0

3

Cerams,ka tā arī būs,tas,ka Bruno ir viņas dēls,vēl nenozīmē,ka Viktorijai visu laiku ir viņam akli jātic,un jānostāda Bruno Dieva vietā.

0

4

Agri vai vēlu, jau Viktorija noteikti sapratīs, kāds ir Bruno..bet es jau ceru, ka jau no  šīs, 42. sērijas, viņa pārstās viņam ticēt.

0

5

ak, MH.. Viņa vēl, domā, šaubās, un nevēlējās doties līdzi Aleksam - savādā, ja ir tāds, kā Alekss, tad jābeidz domāt par visu pārējo, tikai par Aleksu un viņu laulību, un bērnu.. šādos brīžos, šaubos, ka MH mīl Aleksu..Tomēr kaut kādām egoistiskām sajūtām ir jābūt, ka jāvēlas palikt kopā ar viņu. Galā  gan viņa piekrita  :love:  Vai, cik jauki, ka Alekss viņu ievietoja savā istabā.. abi, tik mīlīgi bij :)  :love:  mjā, nepatīk man arī , ka Bruno grib Aleksa vietu ieņemt - man ar liekas, ka uzņēmums tad bankrotēs..  Toties Viktorijai acis it kā tiešām sāk atvērties.. ak, vēl kad MH uzzinās...

0

6

Piekrītu tev aNgeL...un ko vēl varu piemetināt...

patika Aleksa smaids, kad viņš pacēla telefonu, lai aprunātos ar māti :)
man vēl bija žēl MH, kad viņa noprata, ka Viktorija negrib nu visu viņas ģimeni...Ehh...un Viktorija vēl neuzticās MH :(
forši, ka Viktorija pamazām ierauga Bruno īsto seju...sāpīgi viņai, bet tā tomēr labāk nekā dzīvot "aklai"

0

7

sigsaster написал(а):

man vēl bija žēl MH, kad viņa noprata, ka Viktorija negrib nu visu viņas ģimeni...

ak, jāa.. man arī bija žēl MH šajā brīdī :(

0

8

Ahhh, beidz kāds action.. :D
Dievinu Viktoriju, nu dievinu! :love: Prieks, ka viņa saprata, kapēc Alekss piekrita Bruno atdot prezidenta vietu! Ahhh, super, super, super! :love:
Paula mazliet egoistiski izturas, lai cik ļoti man kristu uz nerviem viņu tēvs, tomēr viņam taisnība - tak visu mūžu Alekss neapmaksās visas viņas kaprīzes un visu dzīvi nedzīvos vienā mājā! :no: Galu galā Alekss un MH ir precēts pāris un viņiem ir vajadzīga privāta telpa un plašums, nevis tik dzīvot ar domu, ka tik atkal kkas nenoiet greizi! :)
Heh, un Maurai pat glāze no rokām izkrita, uzzinot, ka MH stāovklī.. :D
Kopumā - superīga sērija! ^^ :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 42. sērija