TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 43. sērija


Sortilegio 43. sērija

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

http://www.dailymotion.com/video/xkqstp_wlw-sortilegio-cap-43-wlw_shortfilms

0

2

Kā man patīk, ka pamazām Alekss un Fernando kaut ko atklāj jaunu par intrigām :)

0

3

Un pareizi dara,cik ilgi var dzīvot neziņā,tas,kas Bruno ir Aleksa brālis,vēl nenozīmē,ka ir jātic katram viņa vārdam.

0

4

kā man patīk, ka Alekss Mh sauc par "Mi cielo"  :love:  :love:  Viņam jau vispār ir tik patīkama balss.. un viņi kopā tik labi izskatās..MH, kad ir ar viņu, izskatās tā it kā būtu atradusies drošākajā vietā :)  :love:   bet viņš nabadziņš pārdzīvo savu solījumu, ka jāšķiras no MH :( Bet tik viegli atteikties netaisās..vispār netaisās :)  :cool:
Hmm..moš MH atteiksies no Aleksa , kad uzzinās, ka viņš atteicies no tā uzņēmuma? Vai arī, kad uzzinās, ka Alekss apšauba viņas tēvu.. ak..Bet viņš jau nevar pamest MH, īpaši zinot par bērnu.. Tik forši, ka viņi kopā :)
yeeey, un Viktorija saprata, ka Bruno izliekoties par Mario, atsūtīja tās puķes :)

0

5

Cerams,ka vismaz tuvākajā laikā Marija Hosē un Alekss nešķirsies,jo tas būtu pārāk stulbi-salabt tikai uz pāris dienām,un tad atkal dažādu apstākļu sakritību un zemisku ļautiņu intrigu dēļ,šķirties.Vai tiešām abi nebūs mācījušies no kļūdām,un turpinās viens otru un paši sevi mocīt ar neauglīgiem strīdiem?Bet,kas attiecās uz Viktoriju,tad labi,ka viņas mātes mīlestība pret Bruno,nav akla un apmāta,kas viņai palīdz domāt ar skaidru galvu.

0

6

Terēze написал(а):

Cerams,ka vismaz tuvākajā laikā Marija Hosē un Alekss nešķirsies,jo tas būtu pārāk stulbi-salabt tikai uz pāris dienām,un tad atkal dažādu apstākļu sakritību un zemisku ļautiņu intrigu dēļ,šķirties.Vai tiešām abi nebūs mācījušies no kļūdām,un turpinās viens otru un paši sevi mocīt ar neauglīgiem strīdiem?

Mhm....es arī ļoti ceru, ka nešķirsies.. No otras puses - var šķirties ne tikai strīdu, bet arī upurēšanās dēļ un vēl citus variantus var izdomāt.. :D

0

7

aNgeL написал(а):

kā man patīk, ka Alekss Mh sauc par "Mi cielo"      Viņam jau vispār ir tik patīkama balss.. un viņi kopā tik labi izskatās..MH, kad ir ar viņu, izskatās tā it kā būtu atradusies drošākajā vietā

Aha, tas ir ļoti mīļi :)

Vēl man gribējās, lai Alekss izstāsta MH par to, ko solījis Bruno...savādāk tagad iznāk, ka viņš pats noklusē kaut ko no MH, un ja vēl Bruno pavēstīs kaut ko no tās norunas MH pirms Aleksa, viņa vēl pārpratīs vai pieņems pārsteidzīgus lēmumus, atteikties no Aleksa vai tml.

Saprotu MH, ka viņa grib no tās mājas tikt prom, cik tad ilgi var izturēt to nemitīgo spiedienu no Bruno puses, ik pa laikam apmeklē...un baida...

Ā, un vēl tā zīmīte, ko MH iedeva Aleksam...ceru, ka Alekss nesāks atkal baigi šaubīties par visu ko dēļ tā, ka tā ir tā sieviete...

0

8

sigsaster написал(а):

Vēl man gribējās, lai Alekss izstāsta MH par to, ko solījis Bruno...savādāk tagad iznāk, ka viņš pats noklusē kaut ko no MH, un ja vēl Bruno pavēstīs kaut ko no tās norunas MH pirms Aleksa, viņa vēl pārpratīs vai pieņems pārsteidzīgus lēmumus, atteikties no Aleksa vai tml.

jāa.. tas gan - sanāk ka Alekss pats kaut ko slēpj no MH. Bet viņai man liekas būtu smagi, ja to uzzinātu. Varbūt tad pati aizietu prom no Aleksa, lai pasargātu viņu no Bruno vai vēl kko tml. Un ja jau Alekss tāpat netaisās atteikties no MH, tad no 1 puses loģiski, ka viņš to nestāsta. Bet nu jāa.. - apburtais loks.. Bruno tiešām to varētu pavērst pret viņiem.. :S

sigsaster написал(а):

Ā, un vēl tā zīmīte, ko MH iedeva Aleksam...ceru, ka Alekss nesāks atkal baigi šaubīties par visu ko dēļ tā, ka tā ir tā sieviete...

Kā jau Alekss teica - ja MH būtu tur iesaistīta, tad nemaz nebūtu viņam to zīmīti iedevusi.. Cerams 2.x viņš nepieļaus to kļūdu un neapšaubīs MH, jo tad pat es MH vietā nemūžam nepiedotu to viņam.

0

9

Tagad Alekss un Marija Hosē ir mainītās lomās,ja agrāk viņa bija tā,kas daudz ko Aleksam noklusēja,tad tagad arī viņam ir ko slēpt,ja Bruno tiešām nāks klajā ar savu''notikumu versiju'',tad sekas tiešām varbūt neprognozējamas,un ja vēl Alekss iedomāsies,ka Marija Hosē zīmīti iedeva,lai ''mazgātu rokas nevainībā'',tad viņai tiešām būs pamats ieļaunoties uz Aleksu.

0

10

mhm..brīžiem tiešām liekas, ka viņiem ir drošāk nebūt kopā.. Bet nu ja viņi pilnībā uzticētos viens otram, ja arī MH dzīvotu ar domu, ka Alekss viņai ir svarīgākais un negribētu neparko šķirties no viņa, tad viņi tiktu galā ar visu!

0

11

Aw, tik mīļi tie vārdi, ko Alekss teica MH.. :love: Un viņa beidzot smaida.. :love:
Bet nu jā, es ceru, ka drīz Alekss izmetīs domas no galvas, ka MH tēvs ir kkādā veidā saistīts ar Bruno.. :no:
Un prieks par Viktoriju, ka viņa pastāv par savu un netaisās atdot prezidenta vietu Bruno! ^^
Un Fernando tik greizsirdīgs! :love:

0

12

GaBy написал(а):

Bet nu jā, es ceru, ka drīz Alekss izmetīs domas no galvas, ka MH tēvs ir kkādā veidā saistīts ar Bruno..

Agrāk vai vēlāk, bet viss nokārtosies :D (telenovelēs, protams, labāk gribas, ka agrāk :D)

GaBy написал(а):

Un prieks par Viktoriju, ka viņa pastāv par savu un netaisās atdot prezidenta vietu Bruno!

Ahāā! Viņai noteikti ļoti smagi, bet tomēr cenšas būt taisnīga :)

0

13

aNgeL написал(а):

(telenovelēs, protams, labāk gribas, ka agrāk )

Vovo.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 43. sērija