TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » Supernatural dziesma


Supernatural dziesma

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Nu ir daudzas dziesmas, kuras Supernatural skanējušas un daudzas, kas man asociējas tikai un vienīgi ar Supernatural. Nu piemēram Eye of the tiger - man vienmēr būs acu priekšas, kā Jensens lipsingoja šito.  :D  Kad Dzirdu Highway to hell - vienmēr acu prieksa Chevy Impala. Kad skan Hiway to hell - redzu abus brāļus tādus skumīgus. Bet pricipā dziesma, kas fanu vidū ir kļuvusi kā oficiālā SPN dziesma ir Carry on my Wayward son. Dievinu dziesmu, dievinu oriģinālu, bet uzgāju tūbe coveru un sapratu, ka šito koveru dievinu vel vairak.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uh_Yfq0F0WE&feature=player_embedded[/youtube]

0

2

man  arii ljoooti daudzas dziesmas asocieejas ar Supernatural... :) nu iipashi jau shii... uzreiz aciim priekshaa uzraxts THE ROAD SO FAR... newaru sagaidiit 5. sezonu.. veel jau tikai meenesis :))
nezinu kaapeec taa, bet man lielaakoties tiik taas dziesmas, kas ar kaut ko saistaas... ;).. tieshaam diiwaini, bet taa nu tas ir...

+1

3

modreits написал(а):

nu iipashi jau shii... uzreiz aciim priekshaa uzraxts THE ROAD SO FAR... newaru sagaidiit 5. sezonu.. veel jau tikai meenesis :))

jap man arī uzreiz parādījās acu priekšā tas uzraksts! bāc biju jau aizmirsusi cik ļoti ar šo biju aizrāvusies un tāpat kā QAF tagad tas es laidu cauri visām sezonām cauri cik ātri vare'ju!
Nu vienkārīs nezinu kā varēšu dzīvot mierīgi, kad zināšu ka turpinājuma vairs nebūs!
SAUSMAS!  Negribu lai tā diena pienāk ātri!
Un ļoti gribu redzēt 5 sezonu!

albalonga написал(а):

Eye of the tiger - man vienmēr būs acu priekšas, kā Jensens lipsingoja šito.  :D

ooo jā
man joprojām tas gabals ir telefona ar visu džensenu!
Nu to redzot es katru reizi rēcu! Man tā patik! :D

0

4

bumerbmw написал(а):

jap man arī uzreiz parādījās acu priekšā tas uzraksts! bāc biju jau aizmirsusi cik ļoti ar šo biju aizrāvusies un tāpat kā QAF tagad tas es laidu cauri visām sezonām cauri cik ātri vare'ju!

hihiii.. es arii.. dazhaas dienaas noskatiijos pat kaadas 4-5 seerijas :D... pat nedaudz nozheeloju... buutu godiigaak skatiijies dienaa pa vienai seerijai, buutu pieticis kaifa ilgaakam laikam :D

0

5

hihihi, cik jauki, ka SDupernatural fani forumā aizvien vairāk rodas. jej. Varēsi 5.sezonas katru sēriju apspriest. Un modreit, tik jauks aviks ar Jensenu - dievīgi. :D

0

6

albalonga написал(а):

Varēsi 5.sezonas katru sēriju apspriest.

oh noteikti būs jautri jo apt o laiku parādīsies noteikt vēl kāds fans un tad tik bšu mums karsts temats! :D

0

7

albalonga написал(а):

hihihi, cik jauki, ka SDupernatural fani forumā aizvien vairāk rodas. jej. Varēsi 5.sezonas katru sēriju apspriest. Un modreit, tik jauks aviks ar Jensenu - dievīgi. :D

owwie.. pateicos. albalonga...
errr... Tew arii taads neko.. ;) (giggle).. intereses peec noskatiijos Queer as folk 1. seeriju.. visnotalj savdabiigs tas seriaalinjsh... :D Shaubos, vai ir veerts turpinaat skatiities.. doma uzreiz kljuva skaidra :P

0

8

modreits написал(а):

intereses peec noskatiijos Queer as folk 1. seeriju.. visnotalj savdabiigs tas seriaalinjsh...  Shaubos, vai ir veerts turpinaat skatiities.. doma uzreiz kljuva skaidra

nez. pieņemu, ka heterosexualiem zeniem qaf skatīties nav diez ko interesanti... :D Tu taču esi heterosexuāls zens, vai arī es kļūdos???? :rofl:

0

9

albalonga написал(а):

nez. pieņemu, ka heterosexualiem zeniem qaf skatīties nav diez ko interesanti... :D Tu taču esi heterosexuāls zens, vai arī es kļūdos???? :rofl:

nekljuudies gan :D.. tomeer tur ir arii sexiiga lezeniite, kas manai acij tiik :P

0

10

modreits написал(а):

tomeer tur ir arii sexiiga lezeniite, kas manai acij tiik

:D

hahaha, nu tad vismaz ir kāda jega tam, ka tur ir tās lezbietes, jo savukārt mums - heterosexuālām meitenēm - tās crazy lezbians bija visgarlaicīgākās visā seriālā.

modreits написал(а):

nekljuudies gan

hej, tu laikam vispār esi pirmais džeks forumā. wow. hihihi. būsi foruma sultāns. :rofl:

0

11

albalonga написал(а):

hej, tu laikam vispār esi pirmais džeks forumā. wow. hihihi. būsi foruma sultāns. :rofl:

Foruma Sultaans.. izklausaas labi.. :D
njaaa.. tas lezbietes ir diezgan feinas ;).. tikai vareeja vairaak darboties :D

P.S. atvainojos par dubultburtiem... man no4akareejaas dators un veeeljoprojaam naw tildes biroja ;)

+1

12

modreits написал(а):

njaaa.. tas lezbietes ir diezgan feinas .. tikai vareeja vairaak darboties

jā, viņām tur sexa vispār nav. Nu pilnīgi garlaicīgi. Ar viņām visās 5 sezonās manuprāt ir tikai 3 labas, sexuālas ainas. 2.vai 3. sezonas - kaut kas tāds - viņām tur abām ir kaut kāds atsalums pret sexu un nekas nesanāk. Un tad iejaucas tur Melas agrākā draudzene - trakā Lida, kura brauc ar mocīti un ir threesomes. Vēlāk 4.sezonā ir laba sexa aina, kad Lindsija piekrāpj Melu un pārguļ ar slavenu mākslinieku - tur ir labais, asais seks vertikālā pozā - tāds asais quickie. Un 5.sezonā ir mana mīļākā lezbiešu aina. Abas ir sastrīdējušās un pašķīrusās. Katrai ir savs bērns. Lindsija bija ta, kas pirkāpa, tapēc dzīvo viesnīcā, bet tas dārgi un beigās spītīgi abas dzīvo vienā mājā, bet nav kopā. Un tad tur viņām ir viens strīds un viņas dauza otrai piederošas lietas, gandrīz vai kaujas, sāk skūpstīties, un ta asi karojot viņām ir sekss uz galda ja nemaldos. Vot ta bija labaka aina.  hihihi, bet mēs galīga off topikā aizlīdām  Supernatural temē. hahaha, tu izmanto to, ka es vienmēr esu gatav parunāt par qaf. :D

modreits написал(а):

P.S. atvainojos par dubultburtiem... man no4akareejaas dators un veeeljoprojaam naw tildes biroja

da nekas - galvenais jau, ka var saprast, ko tu raksti bez problēmām...

0

13

albalonga написал(а):

:D

njaa.. tieshaam... iebridaam nepareizajaa daarzinjaa :D..
tomeer Tu mani nedaudz ieintrigjeeji :P.. izklausaas diezgan interesanti...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » Supernatural dziesma