TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 44. sērija


Sortilegio 44. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xkqtjl_wlw-sortilegio-cap-44-wlw_shortfilms

0

2

Manuprāt, Viljams un Žaklīna veido tiešām ideālu seriālu pāri - viņi tāa piestāv viens otram! Tik mīlīgas ainas  :love:  Man ļoti patika, ka MH pati piedāvāja to DNS pārbaudi veikt. nešaubījos, ka Alekss atteiksies, un tas ir vēl jaukāk :)  :love:  Un cik forši viņs MH aiznesa uz istabu - skaisti  :love:  Vienīgais..žēl, ka MH grib , ja būs meita, tad nosaukt mātes vārdā..bet nu viņa jau nezina patiesību par māti.. un vēl - tik mīļi izklausījās "Vamos a ser papa y mama" akkk  :love:  Mīlulīši  :love: un vēl jauki, ka MH apsolīja Aleksam visu stāstīt...ja tā tiešām būs, tad bija vērts, ka iepriekš dažkārt nestāstīja, jo parādās mācīšanās no kļūdām , un parādās tas , kā viņi arvien vairāk uzticas viens otram :)

0

3

Nabaga Fernando, tā pārdzīvoja savas mīlestības dēļ, ka Viktorija viņu neievēroja...bet tajā pašā laikā kas Viktorijai par sapņiem  :D

Tas, ka MH pirmā piedāvāja DNS pārbaudi veikt, man arī patika...un abi tādi starojoši pārradās mājās :) un tā nešana pa kāpnēm...baigi jaukā...atsauca atmiņā to reizi, kad MH drusku apreibusi kopā ar Aleksu pārradās un tad Alekss mēģināja viņu uznest  :love: 
Viktorija gan palika tāda domīga, moš vēl neuzticas MH vai arī pati grib, lai viņu kāds (Fernando) tā mīlētu... :P
Un tā viņu ķircināšanās istabā...  :love:

aNgeL написал(а):

un vēl jauki, ka MH apsolīja Aleksam visu stāstīt...ja tā tiešām būs, tad bija vērts, ka iepriekš dažkārt nestāstīja, jo parādās mācīšanās no kļūdām , un parādās tas , kā viņi arvien vairāk uzticas viens otram

Mhm, man šitas ar ļoti labi patika :)

aNgeL написал(а):

Vienīgais..žēl, ka MH grib, ja būs meita, tad nosaukt mātes vārdā..bet nu viņa jau nezina patiesību par māti..

Nabadzītei smagi būs, kad uzzinās :S

0

4

sigsaster написал(а):

Viktorija gan palika tāda domīga, moš vēl neuzticas MH vai arī pati grib, lai viņu kāds (Fernando) tā mīlētu...

Man šķiet, ka viņa tur sevis un Fernando dēļ tāda domīga bija. :D

sigsaster написал(а):

Nabadzītei smagi būs, kad uzzinās

ak jāa.. Bet kaut kur MH atmiņas dzīlēs parādās meitenīte, kas ir tāda pati kā viņa.. ak, gribu ātrāk to Sandru redzēt - kāda viņa ir..

0

5

Ir lietas,ko labāk nevajag zināt,kā piemēram šajā gadījumā Marijai Hosē par māti,jo tas radītu tikai liekas un nevajadzīgas sirdssāpes,nevienmēr patiesības nākšana gaismā nes svētību.Tas,ka Alekss aizvien vairāk uzticās Marijai Hosē un otrādi,liecina,ka beidzot viņi prot novērtēt mīlestību un pratīs cīnīties par savu laimi.

0

6

Aww, lai cik ļoti Viktorija atgrūstu Fernando, viņšpat viņai sapņos rādās.. :love: Nu kad viņa beidzot padosies..? :love:
Lai kā Fernando atvainotos Katiai, viņa to pļauku bija pelnījusi..
Tā vien šķiet, ka Bruno pus pazīstamo cilvēku grib pārvest savā pusē, liekot visiem uzmanīt Aleksu un viņa rīcību, prieks, ka vismaz Roberto atteicās.. :D
Aw, Aleksa un MH kopainas labāk nekomentēšu.. :love: Kā viņš viņu nesa un tas dialogs vēlāk.. :love: Skaistums.. :love:
Prieks arī, ka Alex lūdza Viktoriju sadraudzēties ar MH un pateica par to, ka tas bērns tiešām ir viņa, jo MH bija gatava veikt DNS testu.. :love: ^^
Žēl, ka Meče meloja, bet man liekas, ka Aleksam vienalga kkādas aizdomas radās.. :)

0

7

Alekss vispār ir apbrīnojami attapīgs priekš galvenā varoņa :D Visu vienmēr pamana vai nojauš :D  :love:

:love:  :love:  :love:

0

8

True, true.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 44. sērija