TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 46. sērija


Sortilegio 46. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xksw39_wlw-sortilegio-cap-46-wlw_shortfilms

0

2

es jau klausījos, klausījos MH un Aleksa tekstos un jau zināju, ka tulīt izteiks arī vārdu "sortilegio" :D :D ak, cik jauki, ka MH kkādu iniciatīvu uzņēmās..lai gan viņā joprojām jūtams tas viņas kautrīgums :) Mīlulīši  :love:

0

3

Marija Hosē gan jau ar laiku noteikti savu kautrīgumu pārvarēs un kļūs daudz pašapzinīgāka.

0

4

Ārprāts, viņi tomēr IR geji...man bija tādas aizdomas, bet nu tagad toč redzams, ka ir :D

aNgeL написал(а):

es jau klausījos, klausījos MH un Aleksa tekstos un jau zināju, ka tulīt izteiks arī vārdu "sortilegio"   ak, cik jauki, ka MH kkādu iniciatīvu uzņēmās..lai gan viņā joprojām jūtams tas viņas kautrīgums  Mīlulīši

Jā,man ar prieks par MH, drošāka palikusi :) Un sagādāja riktīgu pārsteigumu Aleksam  :love:

0

5

sigsaster написал(а):

Ārprāts, viņi tomēr IR geji...man bija tādas aizdomas, bet nu tagad toč redzams, ka ir :D

Biseksuāļi

aNgeL написал(а):

s jau klausījos, klausījos MH un Aleksa tekstos un jau zināju, ka tulīt izteiks arī vārdu "sortilegio" :D :D ak, cik jauki, ka MH kkādu iniciatīvu uzņēmās..lai gan viņā joprojām jūtams tas viņas kautrīgums :) Mīlulīši  :love:

jā vismaz beidzot, jo iMJ viņu mīl, bet tajā pašā laikā izturas pavēsi

sigsaster написал(а):

Jā,man ar prieks par MH, drošāka palikusi :) Un sagādāja riktīgu pārsteigumu Aleksam  :love:

jā tas ir labi, ka palikusi

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Biseksuāļi

Nu jā, to es arī biju domājusi...bet pārsteigumā, ka to tā parāda ne tā sarakstīju  :blush:

Ā, un atcerējos vēl kādu domu...redz kā Rakela pati atklāja nejauši savu dēku :D Vispār baigi gribējās, lai viņai tās durvis izdotos atvērt....nez ko teiktu par šitādu situāciju. A tas blondais (izkrita no prāta viņa vārds) nu gan - satiekas ar abām laulātām pusītēm, vai tad trūkst no kā izvēlēties....
Vēl patika, kā Rakela palika greizsirdīga, kad ieraudzīga savu vīru kopā ar Paulu plunčājoties :P

0

7

sigsaster написал(а):

A tas blondais (izkrita no prāta viņa vārds) nu gan - satiekas ar abām laulātām pusītēm, vai tad trūkst no kā izvēlēties....

vo vo :D Baigais blondīnis :D :D

0

8

Ew, bet Ulises un Roberto tiešām guļ viens ar otru? :D Wow, turklāt Ulises vēl ar Rakelu, nu gan dod.. :D
MH un Aleksa ainas laikam jau nav jēgas komentēt.. :love: Pasakaini skaistas un tie pateiktie vārdi, ehh. :love: :love: :love:
Rakela jau ar atradusies dižā pārmetēja, pati laiž pa kreisi un vēl uzbrūk Roberto, lai gan viņš neko sliktu nedara, tikai džkūzī sēdēja.. :no:
Nu piedodiet man, bet es nespēju ienīsti Bruno.. :love: Ja agrāk es tiešām no visas sirds viņu ienīdu, tad tagad nespēju.. :love: :D
Neticu, ka tas Ēriks nogalināja Meči un Gabrielu.. :no:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 46. sērija