TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries


The Vampire Diaries

Сообщений 1 страница 20 из 176

1

Jauns seriāls no CW.

http://i31.tinypic.com/10hqd1k.jpg

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tCGBdpCvbzk[/youtube]

0

2

šito es noteikti sākšu skatīties lielā mēra par godu cw, bet nez - ta jau manīs.

0

3

Aha, šo man ar ir padomā skatīties  :glasses:

0

4

Noskatījos pilotu! Nu, pagaidām nekādas diži īpašas sajūsmas nav  :rolleyes:

0

5

man ir novilkts pilots. šovakar iespējams noskatīšos, tad pateikšu, ko domāju.

0

6

Jā, mani arī šis seriāls neaizrāva.

0

7

Nebija interesanti, jo gandrīz vis tas pats bija arī trailerī.  :|

0

8

Man arī traucēja tas, ka bija pārak Twilightīgi! Tam Stefanam pat sejas izteiksmes dažbrīd bija tādas pašas kā Robijam atveidojot Edvardu  :sceptic:

0

9

hahahahaha, es jūs šokēšu - man patika. Pat ļoti patika. Iespējams tāpēc, ka treileri nebiju redzējusi un sižetā ar nebiju iedziļinājusies. Tas ir kā One Tree Hill, SPN un Twilight krustojums - ta es to varētu aprakstīt. Un man ļoti patīk. Un... man patīk ļaunais Deimons daudz labāk par Stafanu un... viņs man atgādijāja... Braienu Kinniju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nopietni. hahaha, smieklīgi, vai ne? Bet nu reāli tas viss ir interesanti. Un vispār noskaņa brīžiem ir ļoti One Trē Hilliska. Lai gan sākumā ļoti pēc SPN izskatījās. Moš man patīk tik ļoti, jo man Twilight nepatīk. Nez. Katrā ziņa abi vampīri te man patīk daudz labāk ka jūsu dievinātais Robijs. Man patīk, ka abi galvenie varoņi ir tumsnēji patiesībā. Un patīk kā tumšādainā meitene, kurai ir ektrasensa spējas. Un ta traka blondā - tik patiesi vārdi dzēruma nāca no viņas mutes - why I`m not the one? Jo tāda ir dzīve - ko paddarīsi. Visi nevar būt the one. Ne, man reāli patīk.

0

10

Nu, kāds turpina skatīties? Es otro sēriju noskatījos un man joprojām patīk. Un patīk, ka visu laiku sākas sērijas ar to, ka kādu nogalina - kā Supernatural :D Un vispār ļauno Deimonu dievinu un nespēju neko sev padarīt. Izklaidējoši, bet ir arī doma apakšā, harmoniski un skaisti kaut kā. Man patiešam ļoti patīk - kādas desmit reizes labāk, nekā Twilight. True Blood mēģināju skatīties un tas vispār riebās - tik nu normālas emocijas no Ērika un Suki.

0

11

albalonga написал(а):

Un... man patīk ļaunais Deimons daudz labāk par Stafanu un... viņs man atgādijāja... Braienu Kinniju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahahaha, es imdb.com Geila forumā arī lasīju, ka tur saskata līdzības starp Deimonu un Braienu Kiniju :D Pec tā ko es lasīju, kāds viņa varonis ir grāmatās, nu jā, līdzība personībā pamatīga! Ok paprovēšu 2. sēriju noskatīties :D

albalonga написал(а):

True Blood mēģināju skatīties un tas vispār riebās - tik nu normālas emocijas no Ērika un Suki.

Es to abu dēļ ar tik skatos. Pag ned noskatījos finālu - dikti stulbs, Eriks tur tik labi ja 2min parādījās :sceptic:

0

12

Nu jā, 2. sērija daudz labāka par pirmo  :rolleyes:

0

13

:D

0

14

albalonga написал(а):

Un... man patīk ļaunais Deimons daudz labāk par Stafanu un... viņs man atgādijāja... Braienu Kinniju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja godīgi man ar nedaudz atgādina! :D:D:D

es tikko noskatījos pirmo sēriju un kā jums šķiet?
Man protams iepatikās!
MAni mīļie vampīrti es viņus vienkārši dievinu! :D

0

15

hahaha, otrā sērija vel labāka.

Vispār es sapratu, ka esmu stulba, veca skerotiķe.

Augusta beigās tūbē čekoju video no seriāla par lezbietēm - The L World. Sapratu, ka mana mīļākā varone tur noteikti būtu Shane. Iečekoju tās aktrises biogrāfiju un izlasīju, ka viņa slavena kļuva ar lomu seriālā "Yound Americans", kuram ir zināms kulta statuss. Tur viņa atveidoja Džozefīni, kura pārģērbjas par dzēku - Džo un mācās puišu skolā. Jau pirmajā dienā iepazīstas ar skolas direktora dēlu Hamiltonu. Hamiltons iemīlas Džo sākumā, domājot, ka viņa ir džeks.  :D  Un viņa protams atklāj, ka ir meitene un viņi abi tur slēpjas un skūpstās. Es tūbē visas viņu ainas no seriāla noskatījos - man ļoti patika. Un - Hamiltonu atveidoja neviens cita, kā Ian Somerhalder - tas pats, kas Deimonu atveido. hahaha. Nu man likās ir kā redzēts, bet tak neapjēdzu. Yound Americans viņš ir tāds pareizs un labiņs, cita frizūra. hohoho. Njā. Bet nu dievīgs viņš. Super.

0

16

albalonga написал(а):

Augusta beigās tūbē čekoju video no seriāla par lezbietēm - The L World. Sapratu, ka mana mīļākā varone tur noteikti būtu Shane. Iečekoju tās aktrises biogrāfiju un izlasīju, ka viņa slavena kļuva ar lomu seriālā "Yound Americans", kuram ir zināms kulta statuss. Tur viņa atveidoja Džozefīni, kura pārģērbjas par dzēku - Džo un mācās puišu skolā. Jau pirmajā dienā iepazīstas ar skolas direktora dēlu Hamiltonu. Hamiltons iemīlas Džo sākumā, domājot, ka viņa ir džeks.  :D  Un viņa protams atklāj, ka ir meitene un viņi abi tur slēpjas un skūpstās. Es tūbē visas viņu ainas no seriāla noskatījos - man ļoti patika. Un - Hamiltonu atveidoja neviens cita, kā Ian Somerhalder - tas pats, kas Deimonu atveido. hahaha. Nu man likās ir kā redzēts, bet tak neapjēdzu. Yound Americans viņš ir tāds pareizs un labiņs, cita frizūra. hohoho. Njā. Bet nu dievīgs viņš. Super.

alby kā tu tā varēji?
MAn tagad gribas arī šo paskatīties!
Es tač šādi vispār no kompja drīz neatkāpšos, ka būs pārāk daudz viss kaut kas sakrājies kas jāskatās!

0

17

bumerbmw написал(а):

alby kā tu tā varēji?

Vai ne :D Man ar tagad velkās no torrentiem Young americans  :D

bumerbmw написал(а):

MAni mīļie vampīrti es viņus vienkārši dievinu! :D

Tev arī Deimons visvairāk patīk? :D

0

18

hahaha, cravey, super. Hihihihi, es ar laikam gribu visas sērijas pilnībā Young Americans noskatīties, nevis tikai Hamiltona/Dzosefīnas momentiņus. Tās beigas gan ir tādas, ka atkal dusmas, ka otrās sezonas nebij, bet tomēr nav jau arī sliktas. hohoho, un Ians pamazām kļūst par manu jauno apsēstību.

0

19

cravey написал(а):

Vai ne :D Man ar tagad velkās no torrentiem Young americans  :D

man vēl nevelkas nedaudz paskatīšos tubē, bet ja iepatiksies tad nu gan šausmas! :D

cravey написал(а):

Tev arī Deimons visvairāk patīk? :D

vēl īsti nezinu man pagaidām vēl 50/50 jāpaskatās nākamā sērija un tad zināšu jau skaidrāk! (varbūt) :D

0

20

albalonga написал(а):

, ka otrās sezonas nebij, bet tomēr nav jau arī sliktas. hohoho, un Ians pamazām kļūst par manu jauno apsēstību.

Grrrm nu bilan, ja es atkal uzraušos uz nelaimīgām beigām  :sceptic:  Uuu, Alby! Jauna apsēstība? Tak ne jau Džensena līmenī?  :O  Man arī Ians patīk, tak līdz Geila/Braiena Kinija līmenim vēl tālu :D Tikko novilkās, iešu pačolēt  :playful:

bumerbmw написал(а):

ēl īsti nezinu man pagaidām vēl 50/50 jāpaskatās nākamā sērija un tad zināšu jau skaidrāk! (varbūt) :D

Man patīk tas "varbūt" :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries