TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries


The Vampire Diaries

Сообщений 21 страница 40 из 176

21

cravey написал(а):

Tak ne jau Džensena līmenī?

nē, protams. Bet es ir vampīrs - man nemitīgi vajag svaigas asinis... :playful:

0

22

cravey написал(а):

Man patīk tas "varbūt" :D

man arī, jo zināms fakts, ka bieži nespēju izšķirties!
Piemēram QAF joprojām nezinu kurš no viņiem man vairāk patīk :D

0

23

:D

0

24

Ū, mums ir atsevišķa sadaļa :)

0

25

šīs bildes baig labās:

http://iansomerhalder.files.wordpress.com/2009/08/001.jpg

:rolleyes:
http://images2.fanpop.com/images/photos/7500000/Damon-Elena-Stefan-the-vampire-diaries-7533794-455-604.jpg

0

26

cravey написал(а):

šīs bildes baig labās:

toč!
Vienkārši ideālas!

0

27

hohohoh, taisiet jaunas tēmas. es nenocietos. Starp citu Vampire Diaries debitēja CW ar labāko reitingu, ar kādu jebkad jebkāds seriāls ir debitējis CW...

0

28

albalonga написал(а):

hohohoh, taisiet jaunas tēmas. es nenocietos. Starp citu Vampire Diaries debitēja CW ar labāko reitingu, ar kādu jebkad jebkāds seriāls ir debitējis CW...

nu tas mani īstenībā nepārsteidz! :D

0

29

Vov, ar katru sēriju man šis seriāls patīk arvien vairāk un vairāk  :shine:  Beigas bija vnk ideālas, un tā saruna pēc vakariņām starp Deimonu un Eleinu...SUPER!!!

0

30

Nu jā es atkal flegma! :D:D:D
Pacentīšos vainu šonakt vai rīt ja būs brīvs kāds laiciņš noskatīties!

0

31

Citāts no: http://blog.cwtv.com/2010/02/16/the-cw- … ve-series/

The series receiving early renewals include this season’s breakout hit THE VAMPIRE DIARIES, The CW’s most-watched show (4.6 million viewers) and the network’s number one show among adults 18-34 (2.5/8). THE VAMPIRE DIARIES premiere generated the largest audience in network history for a series debut (5.7 million total viewers). THE VAMPIRE DIARIES  has improved The CW’s performance Thursday at 8:00 p.m. by 114% among women 18-34 this season.

Vo kā :D

0

32

Maziņš pēdējo sēriju promo :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iPpEqxFDJxo[/youtube]

0

33

Šā rīta (pec mūsu laika pēcpusdienas) intervija - Ians, Pols un Nia runā par TVD finālu :) Aaawwii, Polijs tik jauks, daudz foršāks par Stefanu :D

http://www.ktla.com/videobeta/10cecd51- … alk-Finale

0

34

1. sezonas DVD vāciņš :)
http://www.vampire-diaries.net/gallery/albums/dvdcovers/tvdseason1usa.jpg

0

35

Yeyyyyy!!! Es pieveicu 1. sezonu! :)
Esmu sajūsmā...
tagad varu sarakstīt garos memuārus, izsakot savu subjektīvo viedokli par seriāla varoņiem unnnn notikumiem. ;)

Sākšu ar to, ka sižets man likās interesants un saistošs. Tā bija vēl viena versija par vampīru dzīvi, kas man nelikās stipri oriģināla, bet bija ļoti labi.
Kā jau man cravey iepriekš bija minējusi, tad seriālā bija vairāki wtf momenti... īpaši uz beigām..

Kā jau iepriekš biju minējis, tad Deimons man vispār neiet pie sirds. Gluži otrādi- mani viņš mazliet kaitina.. :D Protams, ka viņš kā tēls ir interesantāks un spilgtāks par Stefanu, bet tas man nelikās kā galvenais vērtēšanas skatupunkts. Piedodiet meitenes, bet es laikam būšu pirmais un vienīgais Stefana nometnē, jo es nesaskatu nevienu pašu iemeslu, lai viss būtu otrādi...

Par pēdējo sēriju... Deimona un Elenas skūpsts.. wot tas gan bija WTF! Mans viedoklis par Deimonu vēl vairāk pasliktinājās.. nemaz nerunājot par Elenu... :D Beeeet tadddd... SURPRISE!!! Tā nemaz nebija Elena, bet Katerina.. vēl lielāks WTF?! :D

P.S. Man Deimons patīk.. tā gluži nav, ka viņā nav nekā, kas man iet pie sirds. Vienkārši, manās acīs viņš ir trešais liekais un Stefans ar Elenu kopā izskatās ļoti smuki. :) Es ceru, ka 2. sezonā nekas nemainīsies. Lai Deimonam tiek Katerina. Es neesmu pret a nemaz.. vai arī kāda cita. Ar to pašu Karolīnu viņš izskatījās tīri ciešami.. :)

Vēl par citiem tēliem... uhhhh! Bonnie! viņa ir superforša raganiņa. Dievinu viņu! Cerams, ka viņas spējas augs un vairosies.
Džeremijs ar Annu bija TIK foršs pārīt`s. Žēl Annas.. :(
Džeremijam vispār grūti iet. Sākumā Vikija aizgāja, tagad Anna...

0

36

Sākšu ar to, ka man patīk, ka tev šis seriāls iet pie sirds :) Bet nu par tam pārējām lietām - kā saka, par gaumi nestrīdas :D Mani vnk vienmēr vairāk ir saistījuši tie "bad boy" tipiņi, jo viņi kā varoņi liekas spilgtāki un interesantāki :D

modreits написал(а):

Lai Deimonam tiek Katerina.

Nē nē un vēlreiz NĒĒ!!! Te nu gan esmu KATEGORISKI PRET!!! Tad labāk, lai viņš ir viens pats vai ar Boniju, bet tikai ne Ketrīna! Jau tas  moments Comic con treilerītī vien, kur Deimons saka Ketrīnai izmisīgā balsī - tell me the truth just once! Uz ko Ketrīna aukstā balsī atbild - the truth is that I have never loved you, Damon, man liek kliegt šos trīs NĒĒĒ Deimonam un Ketrīnai!!!! Ketrīna ir vnk cold b****!

0

37

cravey написал(а):

lai viņš ir viens pats vai ar Boniju,

Un tur es tavai kliedzošajai NĒ rindiņai pret Deimonu un Ketrīnu (pilnīgi piekrītu tavam viedoklim.. :) Kāds brīnums :D:D:D ), pievienošu vēl vienu NĒ NĒ NĒ... rindu... Jo man vienkārši nepatīk Bonija.. sākumā man viņa likās foršā, taču beigās palika tāda nu.. es negribētu ar viņu draugos būt.. tāpēc man nepatīk.. :)

bet kā Krista jau teica...:

cravey написал(а):

kā saka, par gaumi nestrīdas :D

Bet man ar liels prieks, ka mums vēl viens fans uzradies.. un ja godīgi, man liels prieks, ka fans no pretējās, t.i. Stefana nometnes.. tas sola labas diskusijas par notikumiem, kas sekos seriālā.. ;) :)

0

38

cravey написал(а):

Ketrīna ir vnk cold b****!

hehh... nu varbūt arī tā. :D Viņa tiešām spēlējās ar abiem brāļiem.. okay, par Ketrīnu ņemu savus vārdus atpakaļ ;)
Beeet nu es nekad, nekad nevēlos, lai viņš kaut pieskaras Elenai. Pirmkārt jau tamdēļ, ka Stefans taču ir viņa brālis. Tas vien daudz ko nozīmē. Esmu par taisnību! :D

cravey написал(а):

kā saka, par gaumi nestrīdas

Nuu nestrīdas, nestrīdas. :) Forumā vismaz interesantāk, ja dalībniekiem ir dažādi viedokļi.. ;)

cravey написал(а):

Mani vnk vienmēr vairāk ir saistījuši tie "bad boy" tipiņi, jo viņi kā varoņi liekas spilgtāki un interesantāki

Ahammmm.. to es jau sapratu ^^ . Es jau augstāk minēju, ka Deimons arī manās acīs liekas spilgtāks un interesentāks.
Jebkurā gadījumā otrā sezona noteikti būs aizraujoša. Cerams, ka Stefans drusciņ aktivizēsies un pamainīsies, kad pamanīs, ka brāļuks met acis uz viņa čiksīti.. :)

0

39

Siikaa написал(а):

pievienošu vēl vienu NĒ NĒ NĒ... rindu... Jo man vienkārši nepatīk Bonija

Oho.. :D Esmu pārsteigts, cik gan mans viedoklis atšķiras no visu pārējos, jo Bonija, manuprāt, ir 2. foršākā meitene aiz Elenas.. ^^
Un uz beigām viņa man sāka simpatizēt arvien vairāk.

Siikaa написал(а):

tas sola labas diskusijas par notikumiem, kas sekos seriālā..

Būs, būs diskusijas.. :)

Ohhh... un vēl PPPPPP.SSSSS. :d
Pagājušajā naktī man bija ASIŅAINS sapnis.. es sajutu zināmu tieksmi pievienoties vampīriem. Atminos, ka tur biju es, Elena, abi brāļuki un Vikija... ohhh yea! Es vienīgais no viņiem vēl biju parasts mirstīgais... Vikija mani baroja ar savām asinīm, un es dzēru viņējās.. un man trakoti garšoja. Tad es pamodos ar vēlmi izsūkt kādu kaimiņieni :D
Am I sick? muhahaha

0

40

modreits написал(а):

Ohhh... un vēl PPPPPP.SSSSS. :d

Nope.. seriālu maratoni var ietekmēt mūsu zemapziņu.. kaut kur lasīju, ka pirms gulētiešanas jādomā labas domas, lai rādītos pozitīvi un jauki sapņi... ja tu esi dienas vai divu laikā noskatīties visas VD sērijas... tad tas ir tikai normāli..

modreits написал(а):

Esmu pārsteigts, cik gan mans viedoklis atšķiras no visu pārējos, jo Bonija, manuprāt, ir 2. foršākā meitene aiz Elenas.. ^^

Nu.. īsti izskaidrot nevaru, bet man kaut kā Bonija šķiet cilvēks, kas kāps pāri līķiem, lai dabūtu savu... un man arī liekas, ka viņa neskata cilvēku, kā indivīdu (izņemot dažus tuvākos, piemēram, Elenu viņa dievinās vienmēr ), bet gan visus liek pār vienu kārti.. Es atkal vienmēr cenšos saskatīt personību, nevis, piemēram, dzīvo tur, tātad esi tāds... :) Tā aptuveni varētu noraksturot manu iespaidu par viņu.. :)

P.S. Bet grāmatās no visiem sieviešu tēliem Bonija ir mans mīļākais varonis.. tik seriāla Bonija ne īsti pie sirds iet.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries