TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » LNT


LNT

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

tieši tā.

šodien saņēmu fantastisku dāvanu dzimšanas dienā, ka skaļi iekliedzos -
skatos lnt un tur reklamē nākāmās sezonas seriālus. un viens no tiem ir Gossip girl.

tā kā - GAIDAM GOSSIP GIRL LATVIJĀ!!!!

0

2

mani visvairāk interesē latviskotais nosaukums! :D

iespējams, ka paskatīšos, ja būs labs rādīšanas laiks!  ^^

0

3

Es labprāt noskatīšos otrreiz, lai gan būs dīvaini skatīties Gossip Girl ierunātu latv.v. ;)

0

4

YAY!!!!

0

5

prieks par jums, meitenes! :D

0

6

prieks , prieks , traki liels priekš  ,
ja sanāks un varēsu tas noteikti būs seriāls ko skatīšos vēlreiz, kaut varu derēt tracinās tulkojumi

0

7

Norkys написал(а):

mani visvairāk interesē latviskotais nosaukums!

o-jā. nebiju aizdomājusies.
grāmatai nosaukums ir Klačiņa.. bet ļoti ceru, ka zem tāda nosaukuma arī lnt gossip girl neuzliks..  :no:

0

8

Klačiņa tiešām skan stulbi, lai neteiktu vairāk... Manī jau ir vēl maza cerība, ka varbūt nosaukumu nepārtulkos, kā tas bija ar Supernatural un OC, bet kaut kā šī versija nešķiet ticama...

0

9

Norkys написал(а):

Klačiņa tiešām skan stulbi, lai neteiktu vairāk... Manī jau ir vēl maza cerība, ka varbūt nosaukumu nepārtulkos, kā tas bija ar Supernatural un OC, bet kaut kā šī versija nešķiet ticama...

nu oc - rakstībai nav ne vainas vairāk kā vi;n latvisko izrunu
- nu man jau eliekas ka enz cik gudruu un skaistu to nosaukumu viņi nezizdomās un neiznlikts, jo lnt škietami tasdiži neinteresē , bet nu zinu ka būs tāds nosaukums kā klačiņa, tad daudziem kuriem pat patikiktu skatīties nepatiks tikai aiz aispriedumiem pret nosaukumu

0

10

Norkys написал(а):

Manī jau ir vēl maza cerība, ka varbūt nosaukumu nepārtulkos, kā tas bija ar Supernatural un OC, bet kaut kā šī versija nešķiet ticama...

tas vispār būtu ideāli.  8-)
bet esmu gandrīz pārliecināta, ka arī zem nosaukuma Klačiņa atrastos daudz skatītāju. jo, piem., puse no manas klases meitenēm ir saslimušas ar grāmatu un filmu..

0

11

Nosaukumus katrai televīzijai ir tiesības izdomāt pašai,nevienmēr tie ir jāiztulko burtiski,jo ir gadījumi,ka latviski grūti nosaukumu literāri pareizā valodā pārtulkot,tādēļ arī televīzijas izmanto tiesības seriālus''nokristīt citā vārdā'',lai gan Klačiņa,kā visas labi zinām,ir vienkāršrunā,nevis literārajā valodā lietots termins,tomēr šis nav ne nepiedienīgs,ne rupjš sinonīms vārdam saruna,tad varētu arī tikt izmantots kā seriāla nosaukums.

0

12

Jēeej, es arī ļoti gaidu Gossip Girl...nevaru vien sagaidīt  :love:

0

13

Terēze написал(а):

lai gan Klačiņa,kā visas labi zinām,ir vienkāršrunā,nevis literārajā valodā lietots termins,tomēr šis nav ne nepiedienīgs,ne rupjš sinonīms vārdam saruna,tad varētu arī tikt izmantots kā seriāla nosaukums.

reorētiski es jau saprotu, ka vārds ir piedienīgs un tā.
bet tas jau tomēr ir mans personīgais viedoklis, bet Klačiņa kkā prasti izklausās. un kkā uz tādu tiaki pusaudžu auditoriju vērsts, bet seriāls der visādas kategorijas cilvēkiem. bet nu - cik cilvēku, tik viedokļu.  ^^

0

14

Jauns seriāls LNT "Intrigante"

Un lai nu par ko, bet par pašu "Intriganti" pašreiz runā visi un visur – tas ir sensacionāli slavens jauniešu seriāls ar prātam neaptveramu ietekmi uz visiem stilīgajiem. Tagad par to runās arī Latvijā, jo seriāls "Intrigante" jau no 3. oktobra būs LNT kanālā – sestdienās plkst. 22.15.

tvnet.lv

0

15

nu oki - ja sestdienās naktīs būšu mājās, tad moš ielūrēšu. :D

0

16

man gan īsti nepatīk šis seriļa pārveidotais nosaukums, zinu ka viņiem ir tiesības to darīt, bet tikuntā ma ir tiesības tam nepatikt, bet sesdienas tas jau ir normāli no tādas puses, ka esmu talsos, bet tas tak nav laiks lai bbūtu pie televizora.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Gossip Girl » LNT