TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 92. sērija


Sortilegio 92. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xmfb51_sortilegio-cap-92_shortfilms

0

2

aww, MH un Alekss  :love:
Ko Bruno plāno..nez kaut kā mēģinās izjaukt MH un Aleksa kāzas? un vai izdosies..? pat nemēģināšu paredzēt :D
eh..visu seriālu veidoja Viktorijas un Fernando pāri, un nu te tagad iebāza to terapeiti :/

0

3

Mja..tajā kafejnīcā nevarēju gandrīz ne vārda sadzirdēt no visa, ko Alekss teica :( Un teica ta viņš kko svaŗīgu un skaistu.. MH , lai cik savādi nebūtu varēja gan dzirdēt - visu ko teica..
ak, bet tik skaisti ar rozīti! xe, un visi tie teksti "sortilegio de amor.. " :D :D ak, un tik skaisti!! bet viņi jau runā tā, ka var just pēdējās sērijas tuvošanos :( :( :( ak,..
Oho...atkal tie abi kaut ko saplānojuši pret MH! bet nu action ir vajdzīgs.
Bet man tiešām ne īpaši patīk tas, kā MH visu atceras.. man tomēr patiktu kkāds spēcīgs brīdis, actions , kurā pēkšņi visu atceras.
Žēl Fernando...atkal tā Viktorija muļķojas..
vaiii,,.cik tie mazie mīļi sadevušies rociņās :D :D  :love:
Man Katja ļoti patika dzeltenajā un tā smuki uzkrāsota, safrizēta :)
Bruno nu gan ir smieklīgs - kā kādēļ viņu neuzaicināja uz kāzām? :D
Viņiem gan ļoti savāda izpratne par kāzām tikai ģimenes lokā :D :D eh...bet tas viss radīja tādu beigu sajūtu.. bet pats foršākais, ka tā tomēr nav pēdējā sērija  :love:  Un cik mīļi, kad MH to gaisa skūpstu aizsūtīja pret kameru - tik forši no viņas puses  :love:

0

4

:yep:  piekrītu, nav man vairs vārdam vietas :P

Ā...atcerējos gan, kas man vēl patika...kā MH un Paula draiskojās...tādas pavisam nebēdnīgas bija :) ^^

0

5

sigsaster написал(а):

kā MH un Paula draiskojās...tādas pavisam nebēdnīgas bija

ahāā.. man vēl prasījās, lai Alekss ienāk un tā draiskošanās pāriet uz viņiem abiem :D

0

6

Aina, kura šajā sērijā kaut kādu iemeslu (tehnisku it kā) dēļ netika parādīta līdz galam!! (Urrāa.. vēl kaut kas neredzēts šajā seriālā palicis!!)  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=utt5qtOY_-8[/youtube]

+1

7

aNgeL написал(а):

Aina, kura šajā sērijā kaut kādu iemeslu (tehnisku it kā) dēļ netika parādīta līdz galam!! (Urrāa.. vēl kaut kas neredzēts šajā seriālā palicis!!)

oho...tik tiešām kaut kas neredzēts...man jau bija tāda sajūta, ka tur tā viss tāds nepabeigts... :)
Tagad tik jāizbrīvē laiks, lai noskatītos pāris pēdējās sērijas, esmu baigi iekavējusi  :blush:

0

8

Paldies,pat nevajag saprast spāņu valodu,tik skaistu un romantisku bildināšanu var saprast arī bez vārdiem gan tiešā,gan pārnestā nozīmē!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 92. sērija