TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 94. sērija


Sortilegio 94. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xmdltn_sortilegio-cap-94_shortfilms

0

2

Man jau bija aizdomas, ka šādi jānotiek! Bruno nebūtu Bruno, ja negribētu nogalināt Alehandro, ņemot vērā , ka to vēlas jau kopš 1 sērijas..
Euu..bet palika tikai 2 sērijas  :'(

0

3

Yyyeeeyy..beidzot MH tika prom no savas bizes!! :D
Ak, forša sērija!!! Patīk, kā Alekss aizstāv MH, kā MH uzklupa tam Bruno..
Sākumā neiebraucu, kādēļ tieši MH mašīnu Alekss paņēma, bet kad tie visi ar ieročiem sastājās, sapratu, ka tak MH mašīnai bija speciāla drošības sistēma.. bet tāds - nervus kutinošs °moments sanāca!!
žēl Mauras..
Xe, °MH beidzot visu atcerējās!!! :)

0

4

aNgeL написал(а):

Yyyeeeyy..beidzot MH tika prom no savas bizes!!
Ak, forša sērija!!! Patīk, kā Alekss aizstāv MH, kā MH uzklupa tam Bruno..

Es ar priecājos, ka viņa ar to bizi vairs nestaigā....kā sāka tā pavairāk atcerēties, tā atmeta :D Un Aleksa pārliecinātība par MH - burvīgi :)

aNgeL написал(а):

Sākumā neiebraucu, kādēļ tieši MH mašīnu Alekss paņēma, bet kad tie visi ar ieročiem sastājās, sapratu, ka tak MH mašīnai bija speciāla drošības sistēma.. bet tāds - nervus kutinošs °moments sanāca!!
žēl Mauras..

Šitā bija baigā sakritība, ka Aleksa mašīna nebija kārtībā un viņi steigā paņēma MH mašīnu.....nu riktīgi noveicās :) Bet tā šaušana bija briesmīga, tāds slaktiņš....un cik šausmīgi redzēt, ka tavs brālis ir uz ko tādu spējīgs....redz kā Bruo vairs nespēj palikt malā....tagad viņu apsēdusi doma par Aleksa nogalināšanu...nauda jau otrā plānā palikusi...

Forši, ka MH visu atcerējās....kā nekā bija pēdējais laiks :P

Man arī Žēl Mauras, bet nu tomēr bija pelnījusi...tas, kāpēc viņa to darīja, neattaisno viņu...

0

5

sigsaster написал(а):

Šitā bija baigā sakritība, ka Aleksa mašīna nebija kārtībā un viņi steigā paņēma MH mašīnu.....nu riktīgi noveicās

aha!! Nopirka auto, lai aizsargātu MH, bet galā izglāba pats sevi un Paulu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 94. sērija