TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x06 I Believe the Children Are Our Future


5x06 I Believe the Children Are Our Future

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Sam and Dean investigate reports of fairy tales come to life and find the young boy who is responsible, and has a power to create real creatures from fantasy. However, the brothers disagree when Castiel tells them to kill the boy because of the power he possesses.

0

2

Promo nākošajām 3 sērijām :

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GnaPS42dsmY[/youtube]

Man jau patīk, beigās Semijs izskatās kā Horācijs no CSI:Miami :D

0

3

hohohohoho, atkal humors un brāļuki kopā, dievīgi...

0

4

albalonga написал(а):

hohohohoho, atkal humors un brāļuki kopā, dievīgi...

Jū, jau 5. sērijā bij manāms vecais labais Supernatural gars :)

0

5

hihihi, es vēlreiz noskatījos un aprēcos. super.

0

6

Pēc šīm divām sērijām, esmu sapratusi, ka man labāk patīk un sirdij tuvāks ir vecais labais Supernatural :) Viss tass par apokalipsi ir interesanti, bet šī brāļu kopīgā ghost hunting ir vnk super! Dažos momentos vnk varēja norēkties :D

0

7

ak, aizmirsu iekomentēt. Karoč ir tā, ka man gan šitā sērija nepatika. It kā jau doma iekšā, ka antirksits ir pa pusei ļauns, un pa pusei labs un var izvēlēties, kurā pusē nostāties. Un ir spēcīgāks par ēņģeļiem un dēmoniem. Bet bērns. Man nepatīk, kad bērnus kam tādam izmanto. Un tas mazais aktieries - kā viņš no vecākiem atvadījās, kā ar brāļiem runāja - tur tā atklājās arī abu Vinčesteru bērnība. Nē, priekš manis tas bij par smagu. Un man Kess šajā sērijā nepatika - viņš bij nejauks. Bet jauki bij, kā Dīns tomēr lūdza, lai Džese pārvērš Kesu atpakaļ. Nu nepatika man tomēr šī sērija kopumā - vismazāk patika no visām līdz šim redzētajām šajā sezonā. Nu bij jau labie momenti, kā piemēram Dīns un šķiņķis. Pie tam es cepeškrāsnī tādu pašu cisku svētdien taisīju un ļoti gardi sanāca. Un bij moments, kur brāļi gāja ārā no tā joku veikala un tur bij manekens ar parūku visās varavīksnes krāsās. Es uzreiz stulbi pasmaidīju. Dīns, kurš nopirka mākslīgo purkšķi un Kass, kurš uz tā apsēdās un pārāk jau nu ilgi tas pirdiens tur tās skaņas izdeva un vispār - Supernaturl nepiestāv toletes humors. Viņi nekad to agrāk arī nav īsti izmantojuši - nu bij tur Yellow Fever epizodē, kur Dīns teica, ka Semam ir gāzes, bet nu nekad nebij viņi nu tik traki izcēluši toletes humoru. Druadzīgas apcelšanas un sexa joki piedien SPN, Dīna egomānijas unēšanas paradumu joki, bet ne toletes. Pardon, bet tiešām man šī sērija ne visai.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x06 I Believe the Children Are Our Future