TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 108 - 162 Candles


108 - 162 Candles

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

STEFAN GETS A SURPRISE BIRTHDAY VISIT FROM AN OLD FRIEND — On his birthday, Stefan (Paul Wesley) is surprised by a visit from Lexi, (guest star Arielle Kebbel, “Gilmore Girls”), one of his oldest friends. Still upset by the events at the Halloween haunted house, Elena (Nina Dobrev) does her best to stay away from Stefan, but Lexi gives her some unsolicited relationship advice. Elena and Jenna (Sara Canning) are surprised by a change in Jeremy’s (Steven R. McQueen) behavior. At Damon’s (Ian Somerhalder) insistence, Caroline (Candice Accola) tries to get his medallion back from Bonnie (Katerina Graham). Finally, Damon’s offer to help Sheriff Forbes (guest star Marguerite MacIntyre) has sudden and tragic results.

0

2

gribu, gribu gribu!!! :crazy:
Man tā patīk, ka sāk atklāties brāļu pagātne, kas ļauj viņus labāk izprast un tad vēl elena beidzot zin, ka viņi ir vampīri!  ^^

0

3

Sērija bija forša!
Stefana draudzene bij jautra un pat ļoti simpātiksa, iepatikās viņas garie mati! :D
Beidzot no raganiņas bija redzamas vairāk spējas un viņa pati jau sevi atzinusi par raganu un viņa tagad ir īpašs medaļjons! :d
Un beigas bija labākās! BEidzot Stephans nav parādā Demianam dzīvību!

0

4

Man negribējās šo sēriju komentēt :( Tā kā man patīk Deimons, tad bij skumīgi redzēt kā viņš nogalina Lexiju :disappointed:  Nez, toties man kaut kā arvien vairāk sāk arī Stefans patikt...

0

5

cravey написал(а):

Man negribējās šo sēriju komentēt :( Tā kā man patīk Deimons, tad bij skumīgi redzēt kā viņš nogalina Lexiju :disappointed:  Nez, toties man kaut kā arvien vairāk sāk arī Stefans patikt...

Nez man Stefans un Deimons katrs patik ar savu, jo vini lai gan ir brali ir loti dazadi!
Kad Deimons sarikoja to balliti man jau bija aizdomas, ka vins izmantos to ka Lexia ari ir Vampirs un ta noversis aizdomas no viniem abiem, bet nu to ka vi ns centas sevi un Stefanu paglabt noo lidzigam beigam vai pat launakam neka Lexiai nacas pieredzet Stefans vismas kadu laiku nesapratis!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 108 - 162 Candles