TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Džeimss Dīns iedvesmojis Petinsonu Edvarda tēlam


Džeimss Dīns iedvesmojis Petinsonu Edvarda tēlam

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

"Krēslas» zvaigzne Roberts Petinsons atklājis, ka tik daudzu meiteņu mīļotā vampīra Edvarda Kallena tēlu aizguvis no leģendārā 50. gadu «sliktā zēna» Džeimsa Dīna, vēsta «popcrunch.com».

http://img.apollo.lv/upload/2009-10-27/183616/thumb_wide_306eb932179936bf379c5e17bd55c12a_251176.jpg

«Džeimsa Dīna filma «Rebel Without a Cause» ļoti ietekmēja pirmo «Krēslas» daļu. Matu sakārtojums un pārējais…» Petinsons atklājis laikrakstam «USA Today». Mīlas stāsts starp Edvardu un Bellu ir līdzīgs Džeimsa slavenajai lomai. «Dažādos aspektos tam ir līdzīgas rakstura iezīmes. Parasta meitene «izvelk» salīdzinoši dīvainu individuālistu ārā no viņa purva,» stāsta Roberts.

Smieklīgākais ir tas, ka qaf un SPN sakarā es Džeimsa Dīna vārdu daudz esu dzirdējusi pēdējā laikā. Arī mūzikas, kuru klausos, lirikās. Tā nu es kāreiz pēdējā laikā sāku interesēties par James Dean un salasījos viskautko internetā par viņu. Un vakar vakarā kā reiz uzliku torentos vilkties Rebel without a cause, kura ir Dīna slavenākā filma. Vispār viņš galvenās lomas atveidojjis tiksi 3 un par divām no tām pēc nāves saņēma Oskara nominācijas. Karoč, viņš bija interesanta personība, pat ';oto. Un viņa nāve ar ir interesanta, zīmīga, leģendāra utt...

0

2

Ak, jā, interesanti, ka Džeimsa Dīna elks bija marlons Brando - viņš centās atdarināt Brando, viņa tēlojumu un dzīvesstilu. Bet Elviss Preslijs savukārt fanoja par Džeimsu Dīnu un arī centās visādi viņam līdzināties. Pat sāka filmēties, jo gribēja tādu aktiera karjeru kā Dīnam... Vispār interesanti tas viss.

0

3

Man patīk ta mistērija ap viņa nāvi! Dīvaini, ka tā mašīna pazuda pēc tam...

0

4

Nu jā, a pirms tam vismaz leģendas runā, ka tika savainoti vai gāja bojā visi, kuri bija nopirkuši kaut kādas daļas no mašīnas. Un jau pirms tam tas viens kā-viņu-tur-sauca Džeimsam Dīnam bij teicis, ka ja viņš neatbrīvosies no mašīnas, nedēļas laikā būs miris. Un tieši pēc septiņām dienām nomira. Pie tam 2 stundas un 15 minūtes pirms tam viņam tika izrakstīta soda kvīts par ātruma pārsniegšanu un ilgu laiku uzskatīja, ka avārija notika, jo viņš pārsniedza ātrumu, bet tagad pierādīts, ka avārijas brīdī nepārsniedza. Un interesanti - viņam bija romāns ar vienu aktrisi. Viņš pat atzinis esot, ka mīl viņu. Bet viņas māte bija pret, jo viņš nebaja katolis un tā meitene steidzamā kārtā apprecējās ar citu. Un baumo, ka Dīns ir redzēts uz moča no attāluma novērojot kāzas. Bet Dīns savam labam draugam to esot noliedzis un teici, ka nekad nedarītu ko tik stulbu. Vēlāk tā aktrise savā dienssgrāmatā rakstīja, ka ir mīlējusi tikai Džeimsu Dīnu un uztaisīja pašnāvību.

Vēl par filmu Rebel without cause - tur galvenajam varonim, kam ir 17, ir īapsās tuvas un draudzīgas attiecības ar 15 gadus vecu čalīti Plato. Nu galvenajam varonim ir arī meitene. Bet geji fano tieši par tām attiecībām ar Palto, kurās jūtams lielāks maigums un rūpes, nekā attiecībās ar to meiteni. Interesanti, ka par šo filmu tās meitenes atveidotāja un Plato atveidotājs saņēma Oskara nomināciju, bet Dīns nē, lai arī šī ir viņa populārāka filma. Un tas tēls no filma ir ikona kin vēsturē - mati gaisā, zili džinsi ar uzrotītiem gajiem, melna ādas jaka pāri baltam t-kreklam. Cigarete zobos. Karoč es esmu aizrāvusies ar Džeimsu Dīnu šobrīd.

0

5

albalonga написал(а):

Nu jā, a pirms tam vismaz leģendas runā, ka tika savainoti vai gāja bojā visi, kuri bija nopirkuši kaut kādas daļas no mašīnas. Un jau pirms tam tas viens kā-viņu-tur-sauca Džeimsam Dīnam bij teicis, ka ja viņš neatbrīvosies no mašīnas, nedēļas laikā būs miris. Un tieši pēc septiņām dienām nomira. Pie tam 2 stundas un 15 minūtes pirms tam viņam tika izrakstīta soda kvīts par ātruma pārsniegšanu un ilgu laiku uzskatīja, ka avārija notika, jo viņš pārsniedza ātrumu, bet tagad pierādīts, ka avārijas brīdī nepārsniedza. Un interesanti - viņam bija romāns ar vienu aktrisi. Viņš pat atzinis esot, ka mīl viņu. Bet viņas māte bija pret, jo viņš nebaja katolis un tā meitene steidzamā kārtā apprecējās ar citu. Un baumo, ka Dīns ir redzēts uz moča no attāluma novērojot kāzas. Bet Dīns savam labam draugam to esot noliedzis un teici, ka nekad nedarītu ko tik stulbu. Vēlāk tā aktrise savā dienssgrāmatā rakstīja, ka ir mīlējusi tikai Džeimsu Dīnu un uztaisīja pašnāvību.

vāks tas patiešām izklausās interesanti.

albalonga написал(а):

Karoč es esmu aizrāvusies ar Džeimsu Dīnu šobrīd.

Tas patiešām ir manāmi! :D

0

6

albalonga написал(а):

Karoč es esmu aizrāvusies ar Džeimsu Dīnu šobrīd.

Es zinu kādu, kurš tikai un vienīgi atbalstītu šo tavu aizraušanos :D Kaaroč, būs ko pārspriest ar Kiniju in "Just visiting QAF universe" :D

0

7

hahaha, njā. karoč es pasūtīju Dīna plakātiņu ebayjā. Nu vēl ne nopirku, bet bidoju. Man patīk, ka viņa mīļākā grāmata ir Mazais princis. Un viņam daudzi tādi citāti bija, kas liliski atbilst tam, kāda bija viņa dzīve ar pāragro nāvi. Un viņš savā ziņā stālkeroja Marlonu Brando. Viņš mežonīgi džera, lietoja narkotikas un smēķēja. Jau pēc bildēm redzams, ka viņš izskatījās vecāks par saviem gadiem. Interesanti, ka praktiski visas lomas, kurām bija paredzēts Džeims Dīns, viņa nāves dēļ ieguva Pols Ņumens, kas izveidoja viņu par superzvaigzni. Ņūmens nodzīvoja ilgu un filmām bagātu dzīvi. Džeimsam Dīnam Elizabete teilore, ar kuru kopā viņš filmējās pēdējā filmā Giant uzdāvināja kaķēnu. Neilgi pirms savas nāves viņš atdeva kaķēnu prom un paskaidroja to tā - Kādu vakaru es varu iziet un vienkārši neatgriezties... Tajā filmā Giant otru galveno vīriešu lomu atveidoja Roks Hudsons - sava laika sexa simbols, sieviešu mīlulis, kurš kā vēlāk izrādījās bija gejs un nomira 59 gadu vecumā no komplikācijām ar Aids. Karoč Holivudas zelta laikmeta vēsture ir nežēlīgi interesanta. Agrāk vienubrīd biju baigi aizrāvusies ar Merilinu Monro - izlasīju kādas piecas biogrāfijas, filmas skatījos gan viņas filmas, gan par viņu, gan dokumentālās. Laikam aizraušanās atgriežas. Nu ta ko - sestdien noskatīsimies Rebel without a cause? Man jau novilkās. Varu diskā ierakstīt.

0

8

Ak, jā - man Džeims Dīns atgādina Džoniju Kešu jaunībā. Džonijs ar man nežēlīgi patīk.... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Džeimss Dīns iedvesmojis Petinsonu Edvarda tēlam