TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x08 Changing Channels


5x08 Changing Channels

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Dean and Sam find themselves mystically trapped in a series of real-life "TV shows" and there appears to be no escape. They believe their old enemy the Trickster is responsible, but discover someone or something else is involved.

Jau zināms, ka triksters šajā sērijā būs.

Kārtējā fantastiskā sērija. wow. Un Triksteris izrādās erceņģelis Gabriels. wow. Fantastiski. Vienkārši ģeniāla sērija pēc pagājušā nedēļas sūdīgās. Humors, kas beigās izrādās ļoti nopietns. Visam, kas ir debesīs, ir savs atspoguļojums uz zemes. Dīns ir Maikla atspoguļojums, Sems ir Lucifera. Vai Gabrielam taisnība un visam jābeidzas ar cīņu, kurā viens no brāļiem mirst? Vai tēvam 9dievam) nekas šajā sakarā nav sakāms? Un Džons Vinčesters - vai arī viņš ir debesu atspulgs uz zemes - respektīvi - Dieva. Vai visam ir jābeidzas tā vai arī divi brāļi var tomēr salīgt mieru. Bet no otras puses - labā un ļaunā cīņa ir mūžīga. Bet vai Lucifers patiesi ir ļaunais...

Tik daudz jautājumu atkal no Supernatural puses. Un Dīna teiktais beigās - pārmetums Gabrielsm, ka viņš baidās būt par savu ģimeni par spīti visam, nostāties savas ģimenes pusē, just atbildību. Man jau vienmēr liekās, ka par spīti ļaunajiem jokiem triksters nav ļauni noskaņots pret brļaiem. Un tas, ko Dīns pateica un izdarīja - viņš kārtējoreiz apliecināja, ka ir vadonis un ka ir ļoti uzticīgs tam, ko tic - savai ģimenei. Un viņa rūpes par Casu - arī Cass tagad ir viņa ģimene. Un triksters Gabriels beigās skumjš - zaudētājs. Man visās sērijās - šī bija trešā - kur triksters bijis - viņs mani fascināja - tas aktieris fantastisks. Karoč es fanoju par šito sēriju. Sakumā, kur sitkoms Supernatural var nomirt no smiekliem, kā Semijs no spoeka nobīstas un kā abi uz veļļuka brauc. Dievīgi. Un beigas tik nopietnas. Semijs ar kur bija Kits - mašīna no Knight Rider. Un Dīns ar Semiju kā Horāciju Keinu un visus CSI apņirdza. hahahahahaha. Superīgi. Man pilnīgi gribas otreiz sēriju noskatīties, ko tūlīt laikam arī izdarīšu.

0

2

HAHHAHAHAHAHA, noskatījos promo un web clip, nevaru vien sagaidīt :D

0

3

albalonga написал(а):

Bet vai Lucifers patiesi ir ļaunais...

Vot tas jautājums man jau sen ir radies!
Pēc visa,kas notiek man pat tā neliekas! Tur noteikti būs kas dziļāks!

albalonga написал(а):

Sakumā, kur sitkoms Supernatural var nomirt no smiekliem, kā Semijs no spoeka nobīstas un kā abi uz veļļuka brauc. Dievīgi.

aha! es no smieklīem gandrīz apčurājos!
Skatoties ielaistās sērijas es te Sanijai neļāvu gulēt, jo smējos bieži! un pa nakti viņa pat pamodās un sāka smieties līdzi! :D
Bet tagad visas sērijas noskatījos un esmu laimīga! Jāgaida līdz nākamajai! :D
aa un jā Triksters man ar vienmēr ir paticis! Ar viņu tās sērijas tādas jautras vienmēr sanāk, lai gan tur vienmēr Triksters pasaka kādu zīmīgu frāzi, kas liek aizdomāties! :D
un beidzamasi aaaaa, kapēc šai sērijai ir 2 sadaļas?

0

4

Ui labs, skatījos piektdienas naktī, un brīžiem rēka bij tik skaļa, ka likās mamma tūliņ iepsersies un teiks, lai ļaujot tak gulēt :D Nja, un Alby jau aprakstīja visu - tas bija ģeniāli, un man arī pēc šīs sērijas Triksters mežonīgi patika, pat saskumu tai brīdi, kur it kā brāļi viņu novāca, likās - kā, vai tagad točna viņš pagalam un vairs nebūs nevienā sērijā?

NUT CRACKER RULZZZ :D :D :D :D Touchee :D

0

5

cik nu netā palasīju - daudzi vecie fani atkal ir starā par SPN pēc šitās sērijas. :D

0

6

albalonga написал(а):

cik nu netā palasīju - daudzi vecie fani atkal ir starā par SPN pēc šitās sērijas. :D

Nu tas au trikstera nopelns! Vins serijas padara genilaas! :D

cravey написал(а):

pat saskumu tai brīdi, kur it kā brāļi viņu novāca, likās - kā, vai tagad točna viņš pagalam un vairs nebūs nevienā sērijā?

Ja man ar ta likas, ka ta nelogiski nu nevar but ka mes vinu vairs neredzesim, bet paldies dievam sis ir dzivs un es ceru, ka bus kada vel geneaala serija ar vinu, lai gan nu driz jau bus sezonas vidus un daudz vairs nav palicis :'(
man pat par domat negribas!

0

7

bumerbmw написал(а):

lai gan nu driz jau bus sezonas vidus un daudz vairs nav palicis 
man pat par domat negribas!

:'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x08 Changing Channels