TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x09 The Real Ghostbusters


5x09 The Real Ghostbusters

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Sam and Dean are tricked into attending a Supernatural convention by their super-fan Becky. Sam and Dean are in for a shock when many of the fans are dressed up like them.

hahaha, šitas ir labais. kā es dievinu sērijas, kur viņi biki par realitāti un fandom pasmejas. Super.  :D

0

2

Tikko noskatījos!!! Šī sērija man kārtējo reizi atgādināja, kāpēc tā mīlu Supernatural - pirmajā daļā pārsmējos nu nenormālīgi, tas Bekijas crush uz Semu :D Man uzreiz acu priekšā es un Geils :D Hahahahah, nu noteikti tāpat būtu :D Lai nu kā, beigās dziļā doma, un jefiņi, kas patiesībā nemaz nav tik lieli jefiņi un turklāt vēl...Bet nespoilerošu :D Katrā ziņā superīga sērija, noteikti vēlreiz noskatīšos vēlāk!!!! Supernatural ir vnk super seriāls :love:

0

3

nu cik nu review lasīju, tad kopumā nav tādas sajūsmas par šito sēriju. Bet man ir nojauta, ka man patiks. Jau sen šito sēriju gaidīju. Vakarā skatīšos.

0

4

albalonga написал(а):

nu cik nu review lasīju, tad kopumā nav tādas sajūsmas par šito sēriju.

Nu šai sērijai vienīgais mīnuss ir tas, ka nav Kāstiela. Bet nē, es esmu stāvā sajūsmā, manuprāt labākā 5. sezonas sērija!!!!

0

5

cravey написал(а):

Bet nē, es esmu stāvā sajūsmā, manuprāt labākā 5. sezonas sērija!!!!

Ja godīgi man arī ļoti iepatikās, nezinu vai teikšu ka labākā 5 sezonā, bet es pārrēcos!
Tik daudz smieklīgu momentu, ka pat visi tie spoki man jau sāka likties smieklīgi un tas pārītis beigas, tas vispār bija ģeniāli! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x09 The Real Ghostbusters