TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x10 Abandon All Hope...


5x10 Abandon All Hope...

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Sam, Dean, and Castiel find the Colt and go after Lucifer. The hunters reunite with Bobby to battle evil that could be potentially their last fight.

Šjā sērijās būs Ellena un Jo, arū Lucifers protams. Sēriju rādīs 19.novembrī un kā sapratu, šī būs pēdējā sērija pirms ziemas hiatus. Respektīvi šovs atgriezīsies pēc tam tikai janvārī vai februārāi.

0

2

Jokaidī, ku ilgi atkal jāgaida  :sceptic: Nez QAF, kad rādīja, kādi tad bij pārtraukumi?

0

3

cravey написал(а):

Jokaidī, ku ilgi atkal jāgaida   Nez QAF, kad rādīja, kādi tad bij pārtraukumi?

A qaf rādīja ziemas sezonā? Ja ziemas, tad noteikti vēl lielāki, jo sēriju sezonā bij mazāk. SPN sezonā ir 22 sērijas tradicionāli. Vairāk viņi nemaz nepaspēj uzfilmēt. Vienu sēriju filmē kā minimums 10 dienas un sāk filmēt ap 3 naktī un beidz ap 16 dienā. Saspringts režīms.

0

4

Cik saprotu, tad jā, QAF bija tā sauktais Fall show :)

Anyways, šeit promo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wWyYy_4juv0[/youtube]

Izskatās, ka piepildīsies mana slepenā vēlēšanās - Dīns+Džo :blush:

0

5

Viens vienīgs komentārs par šo sēriju  :'(

0

6

oho, cravey, kas ta nu. es vēl darbā, :dontknow:

0

7

albalonga написал(а):

oho, cravey, kas ta nu. es vēl darbā, :dontknow:

Nju vo, sagatavo jau kabatslakatiņu  :(

0

8

cravey написал(а):

Nju vo, sagatavo jau kabatslakatiņu  :(

eu nu tā gan nedrīkst!
Jāsaņemās un jānoskatās tad šodien 9 un 10 sērija!

0

9

es ielasīju spoilerus un... :'(

0

10

Es šodien beidzot noskatījos!
Asaras pat sāka līt, kad Džo mira un protams nomira beigās un varēja redzēt, ka nabaga Dīnam viņa bija tuva!
Skumji un tagad jāgaida!

0

11

bumerbmw написал(а):

Asaras pat sāka līt, kad Džo mira un protams nomira beigās un varēja redzēt, ka nabaga Dīnam viņa bija tuva!

Jā, kurš gan varēja iedomaties, ka tas skūpsts būs tādā brīdī :( Pilnīg prasās kādu foršo Dīna + Džo fiku izlasīt  :'( Riktīgi skumja sērija šī bija :(

0

12

cravey написал(а):

Riktīgi skumja sērija šī bija :(

tas gan!

Es tikko vikipēdijā izlasīju interesantu lietu, lai gan šaubos, ka izdomās tālāk filmēt, bet tomēr cerība! :D

Season Five is rumored to be the last season, due to Eric Kripke's statements over the years that he has planned for the show to run for five seasons. Despite this, Jared Padalecki and Jensen Ackles have contracts for a sixth season, if the CW chooses to once again pick up the show.

0

13

Ak, nu lūdzu, lūdzu. un Cass tagad ir. vareeti Eriks veel sizhetu sadomaat... :rolleyes:

0

14

albalonga написал(а):

Ak, nu lūdzu, lūdzu. un Cass tagad ir. vareeti Eriks veel sizhetu sadomaat... :rolleyes:

tas gan!
Jācer, ka viņam pēkšņi kādu nakti sapnī parādīsies idejas 6 sezonai!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x10 Abandon All Hope...