TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Ay, Dieguito, mi Amolllllllllllll ;)))))))


Ay, Dieguito, mi Amolllllllllllll ;)))))))

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Nu, kā jums patīk brīnišķigā melnās šokolādes krāsas Doloresa un viņas attiecības ar viņas mīlulīti Djegito????????
:rofl:  :rofl:  :rofl:
Jau "Kaislību vētrā" viņi tēloja kopā - viņš - Santos un viņa - Marijas terēzas auklīte Natlidada. Viņiem bija vairākas labas ainas kopā. Bet vislabākā bija, kur Natilidada pateica, ka Marija Terēza gaida no viņa bērnu un pēc tam viņš viņu par šo labo ziņu noskūpstīja!!! Fani joka pēc sataisīja viņu romantiskos video un bildes - viņu ir labais, smieklīgais TV pāris - un producenti to protams ievēroja un atkal salika viņus te kopā. Un vēl pielika to smieklīgo momentu, ka tagad jau Djego aukle Doloresa neizrunā burtu "r", bet tā vietā liek "l". Nu man dikti patīk viņu abu ainas - tik jautri!!!

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

2

Oj, jāaaa, man viņi ļooti patīk!! :D

albalonga написал(а):

Bet vislabākā bija, kur Natilidada pateica, ka Marija Terēza gaida no viņa bērnu un pēc tam viņš viņu par šo labo ziņu noskūpstīja!!!

Nu tas bija vispār kaut kas superrr!!! :D mēs vēl šo ar aNgeL kopā skatījāmies un tā izsmējāmies.. ah..  :rolleyes:

0

3

:lol: bet vel man patiik vetra tads moments kad m t un santoss telo aukliti(kad vina vinus raj) :lol:  loti smiekligi un vel kad auklite upe veidoja santosam attirosho ritualuu :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

4

HuLiA написал(а):

bet vel man patiik vetra tads moments kad m t un santoss telo aukliti(kad vina vinus raj)   loti smiekligi un vel kad auklite upe veidoja santosam attirosho ritualuu

:yes:  :rofl:

0

5

:D tie momenti nudien bija fantastiski.
man gan nedaudz tracina, ka zorro tulkotāja neizrunā r, bet liek l. tas kkā tā ne sevišķi. savukārt tormentā abi bija ideāli... (tas sižets man patika labāk nekā diego un doloresa)

0

6

aha, man iarī tracina tas tēlotais akcents... Saprotams, ka it kā grib parādīt, ka viņai ri akcents, bet nu tomēēēēr... šitā "l" lieta krīt uz nerviem. Nu jau esmu diezgan pieradusi, bet sākumā vnk ārprātīgi tracināja! :D

Vai, atkal atcerējos to mirkli, kad pateica Tormentā par bērnu! :D ak, tur Meiers bija vnk ģeniāls! :D

+1

7

Paloma написал(а):

ak, tur Meiers bija vnk ģeniāls!

ah, tev tāda taisnība :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Ay, Dieguito, mi Amolllllllllllll ;)))))))