TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 109-History Repeating


109-History Repeating

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Jeremy gets a break from the mysterious new history teacher, Alaric Saltzman and introduces Alaric to Jenna. Bonnie is having terrifying dreams about one of her ancestors. Despite Elena’s efforts to smooth things over, Bonnie and Caroline continue to argue over the medallion. When the girls hold a séance to help them decide what to do, the results are stranger than any of them expected. Matt comes to Caroline’s aid when she needs a friend. Damon finally reveals to Stefan the stunning reason he has returned to Mystic Falls.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5TPiXSp4UEg[/youtube]

Baismīgi interesanta sērija, un beidzās ar riktīgu cliffhanger. Beidzot redzējām patieso Deimonu - vai, man pat sirds lūza beigās uz viņu skatoties  :'( Jā, un šo pēdējo divu iespaidā esmu riktīgi iemīļojusi Stefanu :) Nezinu, man pat sāk patikt doma par Damon/Bonnie un Stefan/Elena  :playful: , galvenais, lai viņus nepataisa tik garlaicīgus kā Sukiju un Bilu True Blood!!!!

0

2

superīga sērija!!!!
pašas beigas tik skumīgas, par daudāt gribējās :(:(:(
Pēc grāmatas es esmu par Demon& Bonnie
tas būtu pat jautri! :D:D:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 109-History Repeating