TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » Vetras jautajums


Vetras jautajums

Сообщений 1 страница 15 из 15

Опрос

Kad vetra beigsies atstasim sho forumu ka pieminu?
ja

16% - 1
ne

66% - 4
ja protams

0% - 0
ne nevajag

0% - 0
ko esi stulba mums iet dzive uz priekshu

0% - 0
ja vajag lai mes atcertos to grandiozo projektu

16% - 1
Голосов: 6

1

es par 6!!!

0

2

Es par otro variantu, jo seriāli jauni taču saksies, La Tormenta tad var apspriest viena temā, jo tikai piemiņai... Kā to saprast? Forums ir, taču neviens iekša neraksta?

0

3

HuLia - viss, kas Vētras forumā būs sarakstīts, pēc Vētras beigšanās tiks noglabāts Arhīvā - un tā tas būs ar visām telenovelēm. Bet Vētras forumā vietā būs jauns - tās telenoveles forums, kura sekos pēc Vētras!!!!! :D

0

4

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cray:  :cray:  :cray:  tad varbut iedosi shitam forumam kadu citu niku bet tikai lai vina sheit glabajas :cray:

0

5

HuLiA
Pagaidam seriāls vēl nav beidzies. Un forums ir dzīvs. ;)

0

6

nu nee tapat ir jasaglaba! tas ir mans pieprasijums :/  :)

0

7

es gan par 1 jo es to patiesam veletos

0

8

Nu jabūs liels pieprasījums un Vētras forumā būs daudz interesantu tēmu, kur apgrozīsies daudz tautas utt, tad varbūt uztaisīšu atsevišķu arhīva sekciju kur ielikšu Vētras forumu tādu, kāds tas tagad izskatās. bet ja nebūs tā, kā minēju, tad visas Vētras forumā ierakstītās tēmas dosies uz arhīvu, tur kur tas tagad atrodas!!!

0

9

NU NE NE UN VELREIZS NEEE MAN LIEKAS KA VETRAI IR JAPALIEK KA ARI LIKMEI!!! JO TADI SERIALI IR LOTI SPOZI UN VAR VINAM IEDOT CITU NIKU!!! ^_^

0

10

VISS TAGAD IESHU SKATITIES PIRMO KANALI MINUTA SLAVI!! POTOM JEWO K VAM PRIDUU :rose:  :lol:

0

11

Bet, HuLia... Priekš man visslabakais seriāls, piemeram, ir Mežonīga Kaķe, kādam patik Tierra de Passiones. Pēc kāda seriāla būs piemēram Zorro - un pēc tam vēl kāds... ja katram seriālam veltīt atšķevisko sekciju, tad driz jaunajiem seriāliem nepaliks vietas. :(
Var jau atstat, bet kā tad ar jaunajiem seriāliem? Un sekcijai jābūt veiksmigai. Un seriāls vēl iet un ir par agru domat - atstat to vai ne, pagaidam jāstrāda ar sekciju, lai būtu cilvēki. :)

0

12

es nobalsoju par  - nē...!!!

0

13

ne ne un velreizs ne vajag atstat un viss nu es nezinu ka bus ja sheit ta nebus es ienakshu un mna milaka seriala viet bus kads"Klons" :angry2:  ne to ir jaatstaj var jau nolikt kaut kur leja bet tikai kad mes iesim leja vinsh tur bus! nekadu arhivu nevajag luudzuuu :cray:

0

14

Es tomēr pret. Un nekāds Klons nesaksies.

0

15

nu tas ir piemeram :rofl:  nu ne var jau atstat bet izdarit sekciju visslabaki seriali kuti ir pagajushi :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » Vetras jautajums