TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado - 111 - 115


Amor Comprado - 111 - 115

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

111. sērija

Leonora mēģina paskaidrot donam Lusiano, ka Mariana viņu apsūdz nepatiesi. Neatraduši Santjago un Veroniku ne pie Villija, ne Santjago dzīvoklī, Saladino un Arturo draud Pančitai. Promejot abi satiek Margotu un izdzird tās sūdzēšanos par Villija pieprasīto šķiršanos. Saladino piedāvā viņai samaksāt, ja Margota uzzinās, kur meklējama Veronika, kā arī paziņo tai, ka Villijs drīz mirs. Hertrudisai rādās Ramiro, kas paziņo tai, ka viņi abi ar Selēnu ir laimīgi kopā arī pēc nāves un tāpat būs arī ar Villiju un Marianu. Hertrudisas dusmas ir tik lielas, ka arī Lusiano, Rikijs un Huliana izdzird viņas kliedzienus. Veronikai beidzot izdodas parunāt ar Marianu. Meitene uzzina, ka viss, ko viņai bija teikusi Margota par Santjago un Elēnu, ir meli. Santjago bildina Veroniku, abi vienojas lūgt Tēvam Hosē viņus salaulāt pēc iespējas ātrāk. Abi arī mēģina saprast, kāpēc Saladino tik uzstājīgi mēģināja panākt, lai Veronika kļūtu par mūķeni. Bet tikmēr Villijs, iedziļinājies sava tēva slepkavības izmeklēšanas dokumentos, atklāj, ka Hertrudisa un Saladino bijuši aizdomās turamie. Margota paziņo savai mātei, ka nesaņems nekādu naudu šķiršanās gadījumā, tāpēc, ja Saladino nenogalinās Villiju, viņa pati par to parūpēsies, kad viņas būs tikušas vaļā no dona Lusiano.

112. sērija

Kopš Villijs pieprasa sievai šķiršanos, neskatoties uz to, ka nebūs kopā ar Marianu, un ir skaidrs, ka Margota paliks bez naudas jebkurā gadījumā, viņa lūdz, lai Morgana un Estebans sarīkotu dona Lusiano un Villija slepkavības vienlaikus. Morgana gan vilcinās – vai tad, ja viņas abas būs bagātas atraitnes, Estebans neizvēlēsies jaunāko un skaistāko Margotu? Martins cenšas nomierināt Marianu, solot atrast aizbildinājumu nedzīvot kopā. Leonorai tomēr izdodas panākt, ka Arturo viņai pastāsta īstos iemeslus, kāpēc Saladino uzstāj, lai Veronika kļūtu par mūķeni – ja meitenei radīsies pēcnācēji, viņš zaudēs visu tās tēva atstāto mantojumu – ne Saladino, ne viņa bērni vairs nesaņems neko! Dons Lusiano nesaprot, kāpēc Mariana apprecējusies ar Martinu, apspriedies ar citiem, viņš secina, ka meitene acīmredzot bijusi ļoti aizvainota. Santjago paskaidro Tēvam Hosē patiesību par savām jūtām pret Veroniku. Natālija nolēmusi šantažēt Leonoru, taču Rosa iesaka labāk kļūt par Arturo mīļāko un tikt pie naudas daudz vienkāršāk. Estebans noraida Margotas piedāvājumu, sakot, ka labāk paliek ar Morganu un tās naudu, jo zina, ka tā viņu nenodos kā nodeva Margota. Martins paskaidro Villijam, ka viņi gan dzīvo laulībā, taču bez tuvības. Ka šīs kāzas bija nepieciešamas, kaut Mariana mīl tikai viņu - Villiju.

113. sērija

Martins apgalvo, ka dienā, kad Villijs šķirsies no Margotas, viņš izzudīs no Marianas dzīves, lai abi mīlētāji varētu būt laimīgi kopā. Tomēr Villijs tā īsti Martina vārdiem nenotic. Lai kontrolētu Leonoru vēl vairāk, Saladino pieprasa, lai Martins ar Marianu dzīvotu viņa namā. Leonora gan lūdzas, lai viņš tā nedara – Mariana taču viņu ienīst un dzīvot zem viena jumta abām būtu mokoši, turklāt Mariana varētu atklāt, ka viņa ir izlikusies par Pepitu. Renata dod Margotai cerību, pastāstot, ka Mariana ar Martinu ir apprecējušies. Martins un Mariana dodas pie Veronikas. Marianai tur kļūst slikti, kamēr Veronika dodas pēc ūdens, abus kopā pārsteidz Villijs un pārprot situāciju. Sarūgtināta par to, Mariana nolemj pārcelties pie Martina un reizi par visām reizēm aizmirst Villiju. Santjago aizved Tēvu Hosē pie Veronikas. Pēc sarunas mācītājs piekrīt abus salaulāt jau nākamajā dienā. Ernesto tiekas ar Klementi, lai sagatavotu Ernesto un Natālijas šķiršanās dokumentus. Martins mēģina atrunāt Marianu no ievākšanās pie viņa, jo baidās, ka Saladino varētu meitenei ko nodarīt. Saladino jau atkal mēģina iebaidīt Leonoru ar draudiem nogalināt Marianu un Ernesto. Leonora izliekas, ka par Ernesto viņai ir vienalga, tikai par Marianu gan nē. Bet tad Saladino izdomā ko labāku – pateikt Marianai patiesību – ka Leonora to nepameta, tas liktu meitenei mainīt savu attieksmi pret māti, iemīlēt to... un tad jau Saladino varētu šīs jūtas izmantot savās interesēs. Villijs vēlreiz apliecina Margotai gatavību šķirties, bet viņa tam netic. Tad Villijs piedāvā Margotai naudu. Margota liek, lai Villijs nogalina pats vai liek kādam nogalināt Marianu – tikai par tādu cenu viņa piekristu tam atdot brīvību.

114. sērija

Villijs lūdz Margotai šķiršanos apmaiņā pret pusi viņa īpašuma. Margota uzstāda savus noteikumus – Marianai ir jāmirst! Saladino draud Leonorai - tagad, kad Mariana dzīvo viņa namā, meiteni nogalināt būtu pavisam viegli. Klosterī gatavojas Santjago un Veronikas kāzām. Margota piedāvā Estebanam būt par viņa mīļāko apmaiņā pret Villija un Marianas nogalināšanu. Abi pavada kopā nakti, taču pēc tās Estebans paziņo, ka ar to Margota samaksājusi tikai par to, ka toreiz lika viņu pārmācīt, ka viņš nedomā nogalināt ne Villiju, ne Marianu. Margota draud doties uz policiju, taču Estabans tai atgādina, ka arī viņa pati ir iejaukta dona Lusiano slepkavības plānošanā. Margotai neatliek nekas cits, kā atzīt patiesību. Savukārt Estebans tad parādā viņai diktofonu, kurā ierakstījis viņas atzīšanos. Nu Margota ir tā rokās... Dons Lusiano vēlas steidzami runāt ar Villiju. Viņš ir uzzinājis, ka tas lasa sava tēva izmeklēšanas dokumentus un varētu atklāt, ka kāds noslēpis Hertrudisas un Saladino vainas pierādījumus. Tā kā šis „kāds” bijis pats dons Lusiano, viņš nevar pieļaut, lai Villijs atklātu patiesību un sāktu ienīst viņu. Leonora atzīstas Marianai, ka viņa ir Pepita. Margota steidzina māti atrast Estebana ierakstu, bet Morgana cenšas meitu nomierināt, ka Estebans nevar to izmantot, ja pats nedomā nonākt cietumā.

115. sērija

Saladino liek Marianai neteikt Arturo, ka viņas tēvs joprojām ir dzīvs, jo viņš Ernesto uzskata par mirušu. Mariana savukārt lūdz pateikt patiesību par apstākļiem, kādos viņas māte pameta ģimeni. Saladino mēģina izmantot situāciju, lai vairotu Marianas naidu pret Leonoru. Taču Marianai ir jāsteidzas projām – uz slepenām Veronikas un Santjago kāzām. Mariana un Villijs būs liecinieki šajās kāzās. Villijs vēlreiz izmanto iespēju lūgt Marianai apdomāties, tomēr tā vēlas, lai Villijs viņu liktu mierā, tāpēc apgalvo, ka viņi ar Martinu dzīvojot kā vīrs un sieva. Klemente sola palīdzēt Ernesto nokārtot šķiršanos no Natālijas bez maksas.
Izspiegojusi donu Lusiano, kad tas uzzina par Santjago un Veronikas kāzām, Hertrudisa grib brīdināt Saladino. Taču Morgana neļauj viņai to izdarīt. Dons Lusiano pavēl Hertrudisai un Margotai palikt mājās, lai nepieļautu, ka tās izjauc kāzas. Saladino kūda Arturo pret Marianu, ar kuru tagad būšot jādala Leonoras mīlestība.

0

2

aNgeL написал(а):

Villijs lūdz Margotai šķiršanos apmaiņā pret pusi viņa īpašuma. Margota uzstāda savus noteikumus – Marianai ir jāmirst!

Margota tā tieši arī pateiks Villijam, ka Marianai jāmirst? :D :D :D

0

3

Kāpēc nē?Margota ir pārāk zemu kritusi,arī zaudēt vairs nav ko,tādēļ viņa ir gatava uz visu lai Mariana neiegūtu neko no tā,ko ir iekārojusi pati Margota.

0

4

aNgeL написал(а):

Natālija nolēmusi šantažēt Leonoru, taču Rosa iesaka labāk kļūt par Arturo mīļāko un tikt pie naudas daudz vienkāršāk.

Ak, jel :D

aNgeL написал(а):

Margota tā tieši arī pateiks Villijam, ka Marianai jāmirst?

nē nu tas būs labs skats, kad šī tā viņam pateiks :D ahh būs jāmēģina nolūrēt :D

0

5

PAULINA написал(а):

aNgeL написал(а):
Natālija nolēmusi šantažēt Leonoru, taču Rosa iesaka labāk kļūt par Arturo mīļāko un tikt pie naudas daudz vienkāršāk.

PAULINA написал(а):

Ak, jel

:D :D :D šito nemaz neizlasīju :D :D

0

6

Laikam ir daudz vieglāk nosaukt tos,kuri nav apsēsti ar naudu un varu,nekā tos,kas pie naudas grib tikt,izkrāpjot to no citiem,no kurienes gan cilvēkos rodās tāda vēlme kļūt bagātiem negodīgā un neētiskā veidā,kā piemēram šajā seriālā?

0

7

Šodien pēc ilgāka laika atkal palasīju komentārus LNT mājas lapā,izrādās,ka seriālam ir 123 sērijas,nevis 120,kā sākumā tika minēts.

0

8

bet tātad drīz jau beigsies.. ~2 ned. palika.

0

9

aNgeL написал(а):

bet tātad drīz jau beigsies.. ~2 ned. palika.

IDEĀLI! :D

av, moš es ļoti, ļoti ceru, ka šī seriāla vietā varētu ielikt vel kādu telenoveli.. normālāku.. :D

0

10

es pat nezinu, kā labāk..vienalga es ta neredzēšu, lai kāda telenovele nebutu :D

0

11

Toties LNT mājas lapā atsauksmes ir ļoti labas,vislabākais seriāls kāds jebkad redzēts,lai gan varu derēt,ka tieši tāpat rakstīs arī par nākamo seriālu,jo neviena komentētāja nav ne ar vienu pārliecinošu argumentu pamatojusi kādēļ ''Nopirktā mīla'' ir tik izcils seriāls,ja kāda uzraksta kādu kritisku piezīmi par seriālu,tad citas ''nelaimīgo kritizētāju'' ir gatavas '' noslaucīt no zemes virsas'',nav šaubu,ka šo seriālu pārsvarā skatās mazgadīgas meitenes,jo neticu,ka pieauguši cilvēki un jaunieši raksta ar tik rupjām gramatiskām un stila kļūdām.

0

12

aNgeL написал(а):

es pat nezinu, kā labāk..vienalga es ta neredzēšu, lai kāda telenovele nebutu

nu es jau ar visu tā īsti tā neredzētu, vrb uz pāris sērijām tiktu. :D

Terēze написал(а):

Toties LNT mājas lapā atsauksmes ir ļoti labas,vislabākais seriāls kāds jebkad redzēts,

ahh, cmon tāds sviests :D

Terēze написал(а):

nav šaubu,ka šo seriālu pārsvarā skatās mazgadīgas meitenes,jo neticu,ka pieauguši cilvēki un jaunieši raksta ar tik rupjām gramatiskām un stila kļūdām.

ahh nu tām sīkajām, manuprāt, vienalga kāds seriāls, ka tik ir  :D

0

13

Terēze написал(а):

nav šaubu,ka šo seriālu pārsvarā skatās mazgadīgas meitenes,jo neticu,ka pieauguši cilvēki un jaunieši raksta ar tik rupjām gramatiskām un stila kļūdām.

Vovo..tas arī novērots..Jo, katram skaidrs ka tā telenovele ir slikta...Aktieri ta kā būtu labi, bet tas sižets..vispār sviestīgs..Es viņu neskatos, bet lasot anotācijas, liekas, ka galvenā parā starpā vispār nav nekādas sakarīgas ainas, ja vispār tādas ir.. :D Nu, bet protams, ja  ir kāds kas skatās, varētu mani apgaismot....Varbūt tur ir kaut kas, kas liek tā LNT mājaslapā baigi fanot par šo telenoveli..Jo es tur neredzu pilnīgi nekā..un man pat žēl , ka tādiem man mīļiem aktieriem kā Mardžorija un Elizabete ir loma šajā seriālā...pat viņu dēļ es nepiespiežu sevi skatīties..Lai gan man jau liekas, ka nākamā arī būs tāds pats sviests, ja vien LNT nepacentīsies mani pārsteigt.. :)

0

14

Mariposa написал(а):

iekas, ka galvenā parā starpā vispār nav nekādas sakarīgas ainas, ja vispār tādas ir.. :D

nu cik es esu redzējusi, tad čist nav.. un vēl, kas mani galīgi nepārliecina viņu abu jūtas vienam pret otru, tie skūpsti viņiem ar kaut kādi nez. nu nepārliecinoši. :D

Mariposa написал(а):

Lai gan man jau liekas, ka nākamā arī būs tāds pats sviests, ja vien LNT nepacentīsies mani pārsteigt..

Nē, nu LNT mani vnm ir apmierinājusi daudz maz ar telenoveļu piedāvājumiem, nu izņemot šoreiz, lab varbūt vēl kāda, kuru tgd uz sitiena neatceros.. bet cik daudz Colungas bijušas. :D takā būšu optimiste un gaidīšu kādu surprise. :D

0

15

PAULINA написал(а):

bet cik daudz Colungas bijušas. :D takā būšu optimiste un gaidīšu kādu surprise. :D

Ak , pareizi..Kolunga :D  :D Kad viņš bija, man nebija LNt..Tikai uz Pasion paspēju.. :D Bet, to es tā dikti ar neskatiju..nezinu, ko darīju :D  :D
Laikam es tāda pesimiste, jo vispār pa TV nav normālas telenoveles jau kādu krietnu laiku..Pat neaceros pēdējo labo, man domas apstājas pie Dumpīgais enģelis ..lai gan vai tad es tik ilgi neko neesmu skatījos..Pat neaceros, kas bija pedējais..

PAULINA написал(а):

un vēl, kas mani galīgi nepārliecina viņu abu jūtas vienam pret otru, tie skūpsti viņiem ar kaut kādi nez. nu nepārliecinoši. :D

Jap, tas ar..Nu es saku-nekādas jūtu ķīmijas..vispār..nevar salidzināt Villiju ar Gabrielu Spanicu Atriebībā un Elizabetu ar Karpanu El Rostro de Analia...

0

16

Mariposa написал(а):

Bet, to es tā dikti ar neskatiju..nezinu, ko darīju

Oj, es gan skatījos un kaifoju.  :love:  :rofl: 

Mariposa написал(а):

Laikam es tāda pesimiste, jo vispār pa TV nav normālas telenoveles jau kādu krietnu laiku..Pat neaceros pēdējo labo, man domas apstājas pie Dumpīgais enģelis .

mh, ja tā padomā, nez man tomēr piesaistīja, Pasion, Zorro, tik zorro pa tv3 gāja :D

Mariposa написал(а):

Jap, tas ar..Nu es saku-nekādas jūtu ķīmijas..vispār..nevar salidzināt Villiju ar Gabrielu Spanicu Atriebībā un Elizabetu ar Karpanu El Rostro de Analia...

jā ķīmijas nekādas. Atriebībā nu šo to atceros :D bet El Rostro de Analia vsp neesu redzējusi..

0

17

PAULINA написал(а):

mh, ja tā padomā, nez man tomēr piesaistīja, Pasion, Zorro, tik zorro pa tv3 gāja :D

Viss, pateicoties tev aceros, pe'dejā , ko skatijos bija Zorro. :)

PAULINA написал(а):

jā ķīmijas nekādas. Atriebībā nu šo to atceros :D bet El Rostro de Analia vsp neesu redzējusi..

Bet, ķīmija tur bija..tici vien man :D  Turklāt, tās bija telemundo ražojums..

0

18

Mariposa написал(а):

Viss, pateicoties tev aceros, pe'dejā , ko skatijos bija Zorro.

Nu re, ko tu darītu bez manis :D :D :D 

Mariposa написал(а):

Bet, ķīmija tur bija..tici vien man

Nu ticēšu, ticēšu, nekas cits jau neatliek.  :rofl:

0

19

Diemžēl ''Nopirktā mīla'' ir atkal no tiem seriāliem,kur galvenā varone par katru cenu ''jāsaprecina'' ar to vīrieti,kuru viņa mīl no 1. sērijas,es nekad to neesmu varējusi saprast kādēļ tā vajag darīt,arī dzīvē reti ir tā,ka pirmā mīlestība ir arī vienīgā,ja abi tika šķirti Villija pārsteidzīgi izdarītu secinājumu dēļ,tad kāpēc gan Marianai vēl joprojām viņš būtu jāmīl,lai pierādītu,ka mīļotais ir netaisns pret viņu,tā nav Marianas problēma,ka Villijs viņu uzskatīja par laulību afēristi un visu laiku jācenšās pierādīt pretējais,neviena sieviete,kurai piemīt pašcieņa,negribētu arī turpmāk saistīt savu dzīvi ar vīrieti,kurš par viņu domā to ļaunāko.Tieši tādēļ es šo seriālu neskatos,jo es nespēju pieņemt šādas attiecības,kuras nav balstītas uz savstarpēju uzticēšanos.

0

20

Jā, Terēz piekrītu visam tavam rakstītajam.  Bet bija vēl viens seriāls, pie draudzenes vienu sēriju noskatījos... pa Zone romantica.. neatceros kā sauca, bet tur vsp čau, tad labāk es skatos šito, nekā to :D Tur galvenais varonis, vsp to savu mīļoto visu laiku pazemo publiski pasākumos.. apsauc viņu nekulturālos vārdos :D aj, un tā pat beigās šī it kā ar to palika. Sviests. tjipa baigā mīlestība.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado - 111 - 115