TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado - 111 - 115


Amor Comprado - 111 - 115

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Mariposa написал(а):

Laikam es tāda pesimiste, jo vispār pa TV nav normālas telenoveles jau kādu krietnu laiku..Pat neaceros pēdējo labo, man domas apstājas pie Dumpīgais enģelis ..lai gan vai tad es tik ilgi neko neesmu skatījos..Pat neaceros, kas bija pedējais..

ECDD pavisam noteikti gāja labu laiku pēc dumpīgā eņģeļa.

0

22

angelina написал(а):

ECDD pavisam noteikti gāja labu laiku pēc dumpīgā eņģeļa.

Jā, noteikti.. :)  Man vienkārši visas tās telenoveļu kartības..kura pēc kuras bija..sajukušas!

0

23

cik daudz juus te sarakstijushas :D nu labas telenoveles noteikti ir bijushas..bet man jau arii sajukusi kaartiiba, kad kaada bija un kaadas vispār bija :D bet nu pēdējais labākais manā uztverē, protams, bija Pasion   :love: gadās arī slikta izvēle viņiem..tā ka..kas zina - varbūt ieliks kādu labu..varbūt vispār nekādu nerādīs pēc Amor Comprado..

0

24

Jā,Kaislības ir labākais no latīņamerikāņu seriāliem kurš pēdējā gada laikā rādīts kādā no Latvijas kanāliem.Tomēr grūti pateikt pēc kādiem kritērijiem televīzijas seriālus iepērk-vai ņem vērā reitingus vai arī cenu,ja pēdējo-tad nebrīnīšos,ka ''Nopirkto mīlu'' iegādājās par ''sviestmaizi'',jo nedomāju,ka tik sliktas kvalitātes seriāls būtu dārgs,vai vismaz vidēji dārgs.

0

25

domāju, ka pēc tam nebūs - pateiks, ka latino telenovelēm nav reitinga, neviens neskatās... nu bet kā tad lai skatās, ja šitādus murgus dod...

0

26

Ja pareizi atceros,tad uzreiz pēc ''Kaislībām'' rādīja vācu seriālus ''Tēva noslēpumi'' un ''Mīla pie Gardas ezera'',nevis uzreiz ''Nopirkto mīlu'',tiešām nebūtu pārsteigta,ja arī tagad rādītu kādu vācu nevis latīņamerikāņu seriālu.

0

27

Terēze написал(а):

ādīja vācu seriālus ''Tēva noslēpumi'' un ''Mīla pie Gardas ezera'',nevis uzreiz ''Nopirkto mīlu''

Jā, kaut kas tml bija.

Terēze написал(а):

tiešām nebūtu pārsteigta,ja arī tagad rādītu kādu vācu nevis latīņamerikāņu seriālu.

ņum es ar ne. Bet ir jau tak viens vācu.. "Ana un mīlestība" pietiek. :D

0

28

angelina написал(а):

nu bet kā tad lai skatās, ja šitādus murgus dod...

Pareizi pateici!

Terēze написал(а):

Ja pareizi atceros,tad uzreiz pēc ''Kaislībām'' rādīja vācu seriālus ''Tēva noslēpumi'' un ''Mīla pie Gardas ezera'',nevis uzreiz ''Nopirkto mīlu'',tiešām nebūtu pārsteigta,ja arī tagad rādītu kādu vācu nevis latīņamerikāņu seriālu.

PAULINA написал(а):

ņum es ar ne. Bet ir jau tak viens vācu.. "Ana un mīlestība" pietiek. :D

Vuuiii..tas gan būtu stulbi, jo tie vācu seriāli tak jau parņem LNT, katru otrdienu kaut kāda vācu filma, un tak Anna un Mīlestība jau ir..to gan negribētos..Varbūt paņems kaut ko jaunu, bet man tas nelikas neiespējami..Kapēc gan jārada 2007 gada telenoveles, ja ir jaunākas un intresantākas..Bet, vispār..nesaprotu kapēc viņi nevar nopirkt kaut ko labu nevis dot šitādas telenoveles, kurās viens un tas pats scenārijs..piekrāp, piedod , atkal kopā, tad tur aprec citu,..ai..taču tagad ir pietiekami orģināli sižetu jaunajām telenovelēm..
Nez vai ..vrb Sortilegio paradīs..es nezinu, man tik ienāca prātā..Tad gan es būtu apmierināta, bet nevar jau tagad uz neko cerēt..

0

29

Mariposa написал(а):

Nez vai ..vrb Sortilegio paradīs.

smejies? :D

0

30

PAULINA написал(а):

smejies? :D

Vrb :D  :D  Nevar sapņot? Nu, daudz Karlas Estradas telenoveles LNT ir parādijis..Nu, tad pēc gadiem obligāti Sortilegio paradīs.. :playful:

0

31

Mariposa написал(а):

Nevar sapņot?

Tik ar acīm ciet. :D

Mariposa написал(а):

Nu, tad pēc gadiem obligāti Sortilegio paradīs..

Kaut kad, gan jau!  :glasses:

0

32

PAULINA написал(а):

Tik ar acīm ciet. :D

Upss..man bija atvērtas :D  :D

0

33

Mariposa написал(а):

Upss..man bija atvērtas

:D

0

34

Es arī ceru,ka ''Sortilegio'' kādreiz kāds no Latvijas kanāliem parādīs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado - 111 - 115