TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Pēdējā 'UgunsGrēks' sezonas sērija..


Pēdējā 'UgunsGrēks' sezonas sērija..

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Jūsu domas? :flirt:
Kā jums liekas, kas notiks tālāk? :dontknow:

0

2

Noskatijos, manuprāt, Marta varbūt pieļauj domu visu atgūt atriebjoties, bet vai tik tas neatgadinās meksikāņu seriālus :D
Ja godīgi, man patīk Leons kopā ar Fimu..bet vai to maz skaļi teikt...? :D  Bet, protams, ka viņi nebūs kopā, jo leons mīl Martu..Ar Elzu viss bija parāk dīvaini, neko nepaskaidro un precas..varēja tak vismaz pateikt, kur visu šo laiku bija..
Vēl..nesapratu vienu lietu...ko tā Solveiga tur pie Martas gultas naktī ar to spilvenu meklēja????? Ko šī darija vai gribēja darīt?  :D Nu, nezinu neko..tad jau redzēs, kas notiksies..A, nezinam jau kad atgriezīsies Ugunsgrēks? :)

0

3

Mariposa написал(а):

Noskatijos, manuprāt, Marta varbūt pieļauj domu visu atgūt atriebjoties, bet vai tik tas neatgadinās meksikāņu seriālus

Nezinu, man jau liekas, pazīstot Martu un viņas raksturu, viņa visu, kā vienmēr, pārpratīs un neļaus nevienam neko paskaidrot.. :disappointed:

Mariposa написал(а):

Ja godīgi, man patīk Leons kopā ar Fimu..bet vai to maz skaļi teikt...?

Hehe, man jau arī, bet nu.. :rolleyes: Man liekas, ka Fimai ar kkādas jūtas pret Leonu sāk rasties.. :) Kā gan savādāk - tāds vīrietis.. :rolleyes: :love: :flirt:

Mariposa написал(а):

Ar Elzu viss bija parāk dīvaini, neko nepaskaidro un precas..varēja tak vismaz pateikt, kur visu šo laiku bija..

Vot, vot, tā pēkšņi uzrodas! Ne 'labdien', ne 'sveiki', bet 'precamies'. :D Nē, nu prieks jau, protams, Rihards beidzot laimīgs! :) Turklāt, viņš tik mīļi izskatījās, kad raudāja.. ^^

Mariposa написал(а):

Vēl..nesapratu vienu lietu...ko tā Solveiga tur pie Martas gultas naktī ar to spilvenu meklēja????? Ko šī darija vai gribēja darīt?

Es ar nesapratu.. :D Kādā sakarā tas vsp notikās? Ak jā, man nepatīk kā Martai izskatās tumšie mati! :no: Galīgi nepiestāv! :no:

Mariposa написал(а):

A, nezinam jau kad atgriezīsies Ugunsgrēks?

Februārī! :)

0

4

GaBy написал(а):

Nezinu, man jau liekas, pazīstot Martu un viņas raksturu, viņa visu, kā vienmēr, pārpratīs un neļaus nevienam neko paskaidrot.. :disappointed:

Jā..noteikti!! Un žēl ka tā..turklāt kurš gan velēsies ticēt, paskaidrojumam kapēc Leons un Fima vienā gultā gulēja..Parāk neticami Martai tas liksies.. :no:

GaBy написал(а):

Hehe, man jau arī, bet nu.. :rolleyes: Man liekas, ka Fimai ar kkādas jūtas pret Leonu sāk rasties.. :) Kā gan savādāk - tāds vīrietis.. :rolleyes: :love: :flirt:

:D  :D Nu Leons ir Leons!!!  :playful:  Bet, jā..pamanit var ka Fimai viņš patīk, kā rupējas par viņu un Leons jau ne mazāk.. :)

GaBy написал(а):

Nē, nu prieks jau, protams, Rihards beidzot laimīgs! :) Turklāt, viņš tik mīļi izskatījās, kad raudāja.. ^^

Tas gan!!!!!  :love:  Nabadziņš..Bet, nu nez vai filmēsies abi, ja Elza stāvoklī..vēl jau nevar tā redzēt, bet kad redzēs..vai tas tiks iepīts seriāla sižetā??

GaBy написал(а):

Es ar nesapratu.. :D Kādā sakarā tas vsp notikās?

Vo vo.. :D

GaBy написал(а):

Ak jā, man nepatīk kā Martai izskatās tumšie mati! :no: Galīgi nepiestāv! :no:

Ak..es ar tikko par matiem gribēju jautāt.. :D Prekš mani ar ne parāk ...Varēja jau atstāt dabīgos, kādi bija Neprāta cenā, bet tad laikam parāk jauna izskatitos..Ar tumšiem jau vecāks it kā izskatās..

GaBy написал(а):

Februārī! :)

A, Paldies!! Gaidisim!! :)  :flirt:

0

5

Mariposa написал(а):

Un žēl ka tā..turklāt kurš gan velēsies ticēt, paskaidrojumam kapēc Leons un Fima vienā gultā gulēja..Parāk neticami Martai tas liksies..

Nu jā, es jau ar viņas vietā nez ko padomātu, bet tomēr meģinātu uzklausīt un izštukot, bet nu labi, ko tur ņemties?! :D Tas ir seriāls! :D

Mariposa написал(а):

Bet, jā..pamanit var ka Fimai viņš patīk, kā rupējas par viņu un Leons jau ne mazāk..

Mhm.. :love:

Mariposa написал(а):

Bet, nu nez vai filmēsies abi, ja Elza stāvoklī..vēl jau nevar tā redzēt, bet kad redzēs..vai tas tiks iepīts seriāla sižetā??

Jap, es nez, vai es to rakstu ieliku, bet 'Privātajā dzīvē' bija rakstīts, ka viņiem nācās mainīt seriāla sižetu Ilzes Ķuzules dēļ, jo viņa palika stāvoklī.. :) Gan jau to kkā iepīs seriālā. :)

Mariposa написал(а):

Varēja jau atstāt dabīgos, kādi bija Neprāta cenā, bet tad laikam parāk jauna izskatitos..Ar tumšiem jau vecāks it kā izskatās..

Nu izskatās jau vecāka, bet man labāk tie ieprikšējie patikās. Pierasti. :P

0

6

Es no sākuma domāju,ka Elzas ierašanās pie Riharda un vēlme ar viņu tomēr apprecēties ir tikai viņa sapnis,nevis īstenība,jo tas viss izskatījās pārāk nereāli,jo nebija nekādu paskaidrojumu no Elzas puses,ne to kur bijusi visu šo laiku,ne arī kādēļ tomēr vēlās būt kopā ar Rihardu.Vai ievērojāt,ka nevienā kadrā nebija redzams Ilzes Ķuzules vēders?Jo vispirms Elzai ienākot Riharda kabinetā,viņai rokās bija kāzu tērps,kas neļāva saskatīt augumu,pēc tam kamera vairāk bija pievērsta Rihardam.Es patiesi biju neizpratnē,ka tā arī neparādīja iemeslu kādēļ Solveiga ar spilvenu rokās pienāca pie Martas gultas,it sevišķi,ja vēl atceramies,ka kādā no sērijām viņa gandrīz vai Martu ar spilvenu nosmacēja,būtu jau dīvaini,ja Marta ieraugot Leonu un Serafimu vienā gultā,tomēr nepārprastu situāciju,jo vīrietis un sieviete tāpat vien nemēdz gulēt vienā gultā.

0

7

Mariposa написал(а):

Noskatijos, manuprāt, Marta varbūt pieļauj domu visu atgūt atriebjoties, bet vai tik tas neatgadinās meksikāņu seriālus :D

man ar tāda doma radās :D
Un man vispār gribētos, lai Leons ar Fimu paliek kopā  :love:  :yep:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Pēdējā 'UgunsGrēks' sezonas sērija..