TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5.18 - Point of No Return-SPN SIMTĀ sērija


5.18 - Point of No Return-SPN SIMTĀ sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Nav zināms vēl ne nosauks, ne kas, bet ir skaidrs, ka Supernatural šopavasar piedzīvos savu simto sēriju - es rēķināju, ka tā būs 5.18. "Eriks Kripke ir teicis, ka tā būs ļoti dziļi mitoloģiska sērija, kurš vislielākā loma būs Jensena atveidotajam Dīnam. Tas būs par erceņģeļa Maikla un Dīna attiecībām. Un - lielais pārsteigums ir tāds, ka it kā Jensens pirmoreiz mūžā režisēs tieši šo sēriju...

0

2

redz, ka tomēr nav patiesība un Jensens nav šerijas režosors.

The episode is called “Point of No Return” and here’s what’s in store:

“SUPETRNATURAL’S 100TH EPISODE STUNS WITH AN OLD FRIEND AND A SACRIFICE - Dean (Jensen Ackles) begins to think the only way to stop Lucifer is to say yes to Michael, but the angels decide they don’t need him anymore.  Dean, Sam (Jared Padalecki) and Castiel (Misha Collins) are horrified at the angels’ new game plan and take on Zachariah (guest star Kurt Fuller) to prevent an all out war on Earth.  Meanwhile, a familiar face returns.  Phil Sgrricia directed the episode written by Jeremy Carver”

First, kudos to Jeremy Carver for getting to write the 100th episode.  His scripts are always great.  Also, a new game plan?  I’m starting to think the angels are the real bad guys this season , not Lucifer.

And who is this familiar face?  Obviously Jeffrey Dean Morgan as God would be the coolest, but maybe it’s an unhappy face like someone with Yellow Eyes.  Right now those are my two best guesses, what about you?

0

3

Promo  o.O
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ruEWO03qMbY[/youtube]

0

4

wow... o.O

0

5

Izskatās, ka Dīns pateiks jā! Pēc pēdējās sērijas pēdējiem kadriem to varēja noprast... :(

0

6

bet nu lasīji s'rijas saturu, ka viņš pateiks jā, bet eņģeļi paziņos, ka viņiem viņš vairs nav vajadzīgs. ta jau manīs, bet baisi. eh. Vispār SPN maštābi kļuvuši neaptverami un es nez, kā Kripke to visu cauri iznesīs. Man paliek bail, ka viņi čist visu labo novedīs nekurienē. Moš tomēr nevajadzēja 6.sezonu. Man bail.

0

7

albalonga написал(а):

bet nu lasīji s'rijas saturu, ka viņš pateiks jā, bet eņģeļi paziņos, ka viņiem viņš vairs nav vajadzīgs.

Jap, pēc tam izlasīju, bet tā kā man bij jāskrien uz lekcijām, tad nepaspēju izlabot :D Katrā ziņā jā, skatoties SPN zūd jebkāda ticība labajam :(

0

8

Webclip 1
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bn3WpMZAwyE[/youtube]

Webclip 2
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q6O9Hl25LOs[/youtube]

0

9

Bravo Bobijam. wow. ja pagājušās sezonas beigās visi bija vīlušies Semijā, tad tagad visis ir vīlušies Dīnā. Bet - galu galā - cik tad var krāmēt virsū vienam cilvēkam. Dīns vienkārsi jau ir izturējis neizmērojami daudz, neiespejami daudz, negodīgi daudz. Un karoč noskatījos es un bāc raudu. Tieši tāpēc es nevaru saņemties un skatīties un sērijas krājas. Vienkārši man tik ļoti sāp. Katrs Dīna skumjais skatiens, viņs pilnīgi tā ka sakumpis izskatās, it kā visas pasaules smagums uz viņa pleciem. Bāc, es nevaru. Es vienkārsi te tagad reāli tecinu asaras pār vaigiem. Nekontrolējami. Un patiesībā atkal tāds Dastiel moments. Un tik smags. Eh.

0

10

Viss, kas man ir sakām par šo sēriju -

DEAN ROCKS!!!!! :jumping:

0

11

viltnieks. visus piemānīja. Un Cass mīl Dīnu. hihihih.... :playful:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5.18 - Point of No Return-SPN SIMTĀ sērija