TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 150. sērija


Mas sabe el diablo 150. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p4HYz9avAB4[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BmoVEryBtJ8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S4CFvVye-Q4[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yc7tp9lqmns[/youtube]

0

2

Nez kāpec man patīk ļoti tādas ainas, kad kā šoreiz Silvana brauc virsū Lukasam, ka viņs aizmirsis, ka ir ar sievieti utt... bet pēc tam izrādīsies, ka viņš slimnīcā un būs jau pavisam citas emocijas..
Yuuu....Martins uzzināja taisnību :D :D kā ārdījās.. un cik Kristians apmierināts :D
bet man bail par Marinu..viņai tak tā  izsekošanas ierīce pievienota :S

0

3

ai, es nevaru, katrs brīdis, kad Anhels ir ar Manuelu, ir vienkārši spīdzinošs! Un kā viņa par viņu pēc tam runāja! :love: akkk, viņa sāk padoties jūtām! Nespēju sagaidīt, kad beidzot tās uzvarēs pagātnes vilšanās un viņa atkal uzticēsies Anhelam :love:

Eh, man, protams, var būt naiva cerība, ka Anhels Silvanu ved uz to restoranu, bet diez vai tā notiks. Ja ne tā, tad es škrobīga esmu :D Anhelam nepienākas izklaidēt dzimšanas dienās citas meitenes :P Viņš toreiz tik skaistu dzimšanas dienu Manuelai sarīkoja! :love:
Bet citādi tā situācija forša ar Silvanu un Lūkasu :P

Un Martins! Ek, ma nviņa pat žēl palika!!! Bet super tadu skatīties - kad kaut kas tāds atklājas, un reakcija! Viņam jau pamatīgs trieciens... Ek, varenais Martins Asero iemīlējies un salauztu sirdi.
Bet man tik bail par Marinu un Kačorro - jūtu, ka šis nebeigsies labi, kaut man naiva cerība, ka viņa varētu atbrīvoties no mobilā, pirms Martins tiek pie viņiem. Bet kaut kā viss, kas notiek, viņas un Kačorro sarunas man velk uz nelabu galu.... aaaaiiii :(

ā, un vēl, kas tas par džeku ievazājās pie Manuelas un kādā sakarībā? o.O  cik sapratu, tad viņš tipa jau nākamaja dienā brauc prom? Un tad priekš kam viņš bija vajadzīgs? :O vai es kko palaidu garām? :D

0

4

Paloma написал(а):

ā, un vēl, kas tas par džeku ievazājās pie Manuelas un kādā sakarībā?   cik sapratu, tad viņš tipa jau nākamaja dienā brauc prom? Un tad priekš kam viņš bija vajadzīgs?  vai es kko palaidu garām?

āā..jā. gribēju pieminet, bet biju jau aizmirsusi :D biju pārsteigta ieraugot šo aktieri :D Tip kā īpašais seriāla viesis - vismaz man tāds iepaids :D

0

5

Man ar kkāds tāds iespaids. :D Nez, tad jau redzēsim, varbūt viņam kkāda loma būs vēlāk, bet šobrīd izskatījās, ka viņš vnk iebāzts, lai atrādītos un pareklamētu sevi :D :D :D

0

6

Parasti seriālos nejaušu statistu tikpat kā nav,katram ir sava loma gan tiešā gan pārnestā nozīmē,jo arī it kā nenozīmīgam personāžam,kurš ekrānā redzams tikai pāris minūtes, vēlāk ir liela nozīme galveno varoņu likteņos,bet protams tikpat labi,tā tiešām var būt šī konkrētā aktiera pašreklāma,tā ka-dzīvosim-redzēsim.

0

7

toties tagad Manuelu gatavi aplidot veseli 3 vīrieši :D tomēr visu seriālu kkā nebija citu varoņu , kas īpaši pretendētu uz Angelu vai Manuelu, es jau priecājps par to..bet tagad tomēr sāk viskaut ko tādu veidot scenāristi

0

8

Mjam, tas man arī tā drusku.. ne ļoti. Īpaši jau tāpēc, ka tas prokurors mani vsp kaitina kā tāds! :D Viņš tak vsp nav Manuelas cienīgs! :D
Bet vismaz viņi abi īpašu pastiprinātu interesi par citiem neizrāda. TIkai viens par otru arvien vairāk :D

0

9

Paloma написал(а):

Bet vismaz viņi abi īpašu pastiprinātu interesi par citiem neizrāda. TIkai viens par otru arvien vairāk

nu it kā jā..bet nu nez...man jau liekas, ka moš Manuela mēginās veidot ar kādu no šiem abiem kko vai arī moš vēl kāds būs.. ta jau redzēs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 150. sērija