TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 154. sērija


Mas sabe el diablo 154. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=99lyUV0z5WU[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fa7k6BQ3knk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CwXZqWE2Epc[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1DKGuCZT4lM[/youtube]

0

2

Jau sen biju iedomājusies par šo Rafaelu, ka tie noziedzinieki tak piesiesies pie viņa par draudzību ar Džimmiju..ehh..bet man tā negribas, lai viņš viens cietumā paliek atkal..tāds labs draugs!
Angelam un Manu forša greizsirdība un kašķis! :D bet tajā pat laikā man ir tā sajūta (laikam pirmo reizi skatoties seriālus :D ),ka viņiem tas viss tik tālu aizgājis, ka labākais, ko var darīt ir veidot attiecības ar citiem..
eh, man pietrūkst Marinas..
njaa..Martinam paveicās ar to savu jauniņo - vislaik glābj Martina ādu.. Martins kļūst par ēnu :D

0

3

Haha, man bija taisnība par Horacio! :D
Oj, Anhels un Manuela foršie - kā man patīk kad tā kašķējas! :D vismaz cerīgāk tas ir, nekā tās lietišķās attiecības. Nu jā, man ar kkāda drusku bezcerības sajūta ir, bet ne tuvu tā, lai viņi ar citiem ko veidotu... īpaši jau ar šiem variantiem, kas nekam neder manā skatījumā.. Ne man Silvana, ne Osvaldo patīk.. Un viņi vienkārši ir vislabākie viens otram. Ka tikai tiktu pāri pagātnes pārdzīvojumiem un ļautos mīlestībai. Ai, dumiķi :D
Uh, bet ceru, ka ar pārvešanu viss tomēr izdosies! Jāizdodas! Nu, tas ir, nevar tak būt tādas pūles un tāda vieta tam atvēlēta seriālā, lai neizdotos beigš, kaut pēc papildus uztraukumiem. :D
Jāā, nu šobrīd tas viņa sabiedrisko attiecību spečuks ir daudz izmanīgāks un gudrāks nekā Martins. Šis jau pavisam sagrauts... eh, varenais dzelzs Hierro, depresīvs un nekāds vienas sievietes-kas patiesībā vīrietis bijusi- dēļ.
Mjam, bet man ar Marinas pietrūkst,, viņa tomēr  bija forša varone.. Kas zin, moš vēl tomēr uzrodas. Cerēt jau var :)

0

4

Paloma написал(а):

Uh, bet ceru, ka ar pārvešanu viss tomēr izdosies! Jāizdodas! Nu, tas ir, nevar tak būt tādas pūles un tāda vieta tam atvēlēta seriālā, lai neizdotos beigš, kaut pēc papildus uztraukumiem

loģiski , ka izdosies...salīdzināt notikumus - Džimmijs cietumā vai Džimmijs Angela dzīvoklī...es wsp tāāā gribu redzēt, kā viņi sadzīvos...un kā wsp Džimmijs meklēs pieradījumus pret Martinu un kas būs..nu tak nevar viņs palikt cietumā, kad tik daudz šitādu superīgu fantāziju :D

Paloma написал(а):

Oj, Anhels un Manuela foršie - kā man patīk kad tā kašķējas!  vismaz cerīgāk tas ir, nekā tās lietišķās attiecības. Nu jā, man ar kkāda drusku bezcerības sajūta ir, bet ne tuvu tā, lai viņi ar citiem ko veidotu... īpaši jau ar šiem variantiem, kas nekam neder manā skatījumā.. Ne man Silvana, ne Osvaldo patīk.. Un viņi vienkārši ir vislabākie viens otram. Ka tikai tiktu pāri pagātnes pārdzīvojumiem un ļautos mīlestībai. Ai, dumiķi

Wnk man brīžiem sajūta, ka viņi ir tik ļoti paguruši viens no otra, ka rodas domas, ka dažkārt pat ja 2 cilv ļoti mīl viens otru, dažkārt labāk iet katram savu ceļu.. agrā man tādu domu īsti nebija :D

0

5

aNgeL написал(а):

es wsp tāāā gribu redzēt, kā viņi sadzīvos..

eu.. es par to vēl nebiju aizdomājusies... :D būs jautri, viennozīmīgi! :D

aNgeL написал(а):

Wnk man brīžiem sajūta, ka viņi ir tik ļoti paguruši viens no otra, ka rodas domas, ka dažkārt pat ja 2 cilv ļoti mīl viens otru, dažkārt labāk iet katram savu ceļu.. agrā man tādu domu īsti nebija

oho, kas par domām... :D mjā, nu es īsti nepiekrītu tam... tā var daudz ko zaudēt :)

0

6

Manuelai un Anhelam sev vajadzētu sev uzdot jautājumu-Vai mūsu mīlestība ir tā vērta,lai mēs spētu pārkāpt pāri saviem pagātnes pārdzīvojumiem un aizvainojumiem,lai atkal varētu sniegt otram roku un būt kopā uz mūžu,vai arī tomēr šķirties un sākt dzīvot vienam bez otra,jo būdami kopā mēs sāpinātu un mocītu gan viens otru,gan paši sevi?Uz šo jautājumu viņiem atbilde jāmeklē savās sirdīs.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 154. sērija