TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Screw Bella!


Screw Bella!

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/Twilight-Screw-Bella.jpg

OMG, ko tik netā neatradīsi! :rofl:

0

2

Labs!!! Izlasot nosaukumu tēmai, man jau tāda doma ienāca prātā!! :D

0

3

Mariposa написал(а):

Labs!!! Izlasot nosaukumu tēmai, man jau tāda doma ienāca prātā!!

Es kad to bildi ieraudzīju es tā sāku smieties.. :D Cik gan tālu sniedzas cilvēku iztēle.. :D

0

4

hahaha, es jau bij redzējusi. Arī Twilightam ir Slash fani. Malacīši. Es, ja fanotu par Twilightu - ar viņiem pievienotos. Ev, bet tas būtu episks mīlasstšts - vampīrs un vilatis geji. Jāpamaeklē fanfiction netā. :cool:

0

5

Ziniet, man vakar iesnāca prātā tāda doma... Ko paši aktieri (SPN, Twilight utt.)  domā/domātu par visu šito? :D Es nezinu, es vnk iedomājos, ja es būtu aktrise un mani fani rakstītu tādus fikus es viņiem ļoti skaidri pateiktu, ko es par viņiem domāju :D

0

6

Palo, es nez, kā ar Twilight, bet SPN aktieri zina. Ir pat SPN sērijās bijušas atsauces, ka viņi zina. Bija SPN sērija, kur brāļi netā lasīja, ka ir Sam`s Girls, Dean`s Girls un Sam/Dean Grils un Dīns bij šokā un prasīja - ev, bet viņi tak zina, ka mēs esam brāļi, ? Un Sems tāds - doesn`t seam to stop them. Un SPN ir regulāri conventions un fani uzdod visādus jautājumus un viņi jokojot atbild. Un vispār viņi intervijās bieži saka divdomīgas frāzes un tā - nu tas viņu joks, viņi patiesībā vēl vairāk fanus izaicina un pat šķiet, ka izbauda to, ka fani viņus sapāro, tāpēc Palo tu kļūdies. Jareds un Jensens ir vairākas reizes atzinuši, ka kļuva par labaākajiem draugiem no mirkļa, kad satikās. Viņi pieskaras viens otram pilnīgi naturāli. Viņiem tas sanak automātiski un organiski, nesaspīlēti. Un to jūt gan SPN, gan intervijās, gan video, ko fani ar mobīlajiem safilmē SPN Conos. Tāpēc J2 galīgi nav apvainojušies un viņi lielsiki zina, ka ir mežonīgs fanojošu meiteņu pūlis, kurš ir viņus sapārojis.  :playful:

0

7

Paloma написал(а):

Ziniet, man vakar iesnāca prātā tāda doma... Ko paši aktieri (SPN, Twilight utt.)  domā/domātu par visu šito? :D Es nezinu, es vnk iedomājos, ja es būtu aktrise un mani fani rakstītu tādus fikus es viņiem ļoti skaidri pateiktu, ko es par viņiem domāju :D

savukārt man gan būtu interesanti cik tālu cilvēku fantāzija var aiziet! :D

un stāst par vilkati un vampīru diezgan interesanti vispār!
hmm nē es pagaidām neslīgšu labāk citā galējibā! :D  jo nu daži jau zina cik ļoti man patīk vampīriņi, bet ir arī daži jauki vilkači, kas man arī ļoti patīk! :D
Vispār bilde laba sanākusi! :D:D:D

0

8

Nu, es jau neko neteicu, lai varētu teikt, ka es kļūdos. :P es tikai teicu, ka man ir interesanti, ko par to saka paši aktieri. :) un paldies, ka pastāstīji.
Vienkārši man noteikti nepatiktu tāda fanu patvaļa :D tas arī viss :)

0

9

Paloma написал(а):

Vienkārši man noteikti nepatiktu tāda fanu patvaļa  tas arī viss

Saproti, bieži tas viss ir PR un viņi paši provocē. Tas viņiem izdevīgi, ka fani šujās un ņemās. Viņi ar to pelna naudu.  :playful:  Tā nu tas reiz ir. Un vienkārši homosexuāļu pasaulē ir daudz, speciāli šai auditorijai ir filmas, grāmatas utt. Tāpēc arī arvien biežāk heterosexuālajās filmās un seriālos liek iekšā gay vibes.  :playful:  Kaut vai tas pats Patinsons ir paziņojis, ka viņa elks ir Džeimss Dīns, kurš atzina, ka ir bisexuāls.  Bisexualitāte vispār tagad ir modē. Tā tu it kā atstāj sevi atvērtu abiem dzimumiem. Un tas dod tev iespēju būt gan hetero, gan homo fanu elkam. Kaut kā tā. Kapēc tad ir tāds termins kā metrosexuālis - vīrietis, kurš rūpējas, pucējas, cepās par savu izskatu, lai gan tomēr ir straight, bet principā dzīvo tādā stilā, kāds pieņemts gejiem - tīri stereotipiski.  Būsim godīgi - homosexualitāte šobrīd ir pat modes lieta. Pasaule mainās. Protams homofobija vel ir milzīga, bet homo kustība attīstās mežonīgi strauji. Cilvēki viņas heteroattiecībās, cilvēki kļūst arvien izlutinātāki un grib mēģināt arvien jaunas lietas.  Un tomēr visā pasaulē kopumā homosexuālisms palenām kļūst par normu nevis ko ārkārtēju. Kaut vai pavēro Holivudu un pedejās desmitgades kino tendences - cik daudz geju tematikas - ģeometriskā progresija.

0

10

okei. Un šis ir brīdis, kad es izstājos no sarunas. :D labāk neteikšu, ko es domāju par tādu situāciju. :D

0

11

nu domā, ko gribi, bet tā ir realitāte. Ja pamanīji, tad es te diezgan stipri arī nokritizēju. homosexuālisma komercializāciju, ja tā var teikt. Tas jau ar vairs nav normāli.

0

12

Fakts, ka tā ir realitāte, nenozīmē, ka tas ir labi :P
nu lab, nestrīdēsimies :D

0

13

hahaha, nu jā. es ar neuzskatu, ka homosexuālisma komercializācija ir normāla. Bet pats homosexuālisms gan. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Screw Bella!