TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 165. sērija


Mas sabe el Diablo 165. sērija

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6ZNxLXnEaFc[/youtube]

0

2

Man izskatās, ka Palomai bijusi taisnība par to Principes iefiltrēto sievieti.. :D

0

3

Jā, tā sieviete toč ievāc informāciju.. Man pat žēl Martina - šitā atklājis sevi..

Man no vienas puses uzreiz radās doma, ka tagad visis sapratīs, ka kapteinis bija tīrs un godīgs..bet no 2. puses - viņš varēja būt Martina pusē un wnk kļūt lieks :D nu tās manas pārdomas.. :D
eh, žēl, ka viņi neatradīs to portatīvo, kurš jau ir Karmelo rokās..
ak, tas Martins.. man jau likās, ka kādreiz izdzīs Arianu no dzīvokļa..

Oho, kādi Angelam plāni galvā.. Nabaga Džimmijs, kur ir iepinies :D :D noteikti nekad nav pat murgos iedomājies, ka kaut ko tādu varētu darīt. :D Īstenībā Džimmija tēls ir izveidots ārkārtīgi interesants!

0

4

aNgeL написал(а):

Man izskatās, ka Palomai bijusi taisnība par to Principes iefiltrēto sievieti..

hahaha, es jūtos taisni vai ģeniāla! :rofl:  Bet tas vsp ir tik nervus kutinoši - skatīties, kā satiekas Principe ar Hierro, ar ļoooti smagām aizdomām, ka tas nozīmē, ka policija uzzinās, kas ir Hierro... Vismaz narko-daļa, un gan jau aizies ziņas arī tālāk.. vsp šis nav slikts pavērsiena veids. Man gan gribas, lai tās visas apvienības pūlēm arī ir kāda jēga. :D Nu tad jau redzēs, kā viss izvērsīsies. Bet katrā ziņā visai noderīga šī abu tikšanās tās sievietes klātbūtnē :D

aNgeL написал(а):

Man no vienas puses uzreiz radās doma, ka tagad visis sapratīs, ka kapteinis bija tīrs un godīgs..bet no 2. puses - viņš varēja būt Martina pusē un wnk kļūt lieks  nu tās manas pārdomas..

ahaa, zini, man tādas pašas domas iešāvās prātā - visiem uzreiz tas tik liels pierādījums, ka kapteinis nevainīgs... :D es laikam pat vairāk sāktu šaubīties, domājot par uzbrukuma iemesliem. :D

aNgeL написал(а):

eh, žēl, ka viņi neatradīs to portatīvo, kurš jau ir Karmelo rokās..

tas ir tas vai tad? Man šķiet, ka tas nav Kristiana portatīvais, jo šis Martinam bija tak jau pirms viņš satikās ar Kristianu - šajā viņš noskatījās to video, ne? Un pēc tam tik iznāca Kristians, nesot savu portatīvo.. Tā ka man šķiet, ka tam ir jābūt policijā... :?  Nu redzēsim! :) katrā ziņā forši, ka par to iedomājās! :)

aNgeL написал(а):

Oho, kādi Angelam plāni galvā.. Nabaga Džimmijs, kur ir iepinies   noteikti nekad nav pat murgos iedomājies, ka kaut ko tādu varētu darīt.  Īstenībā Džimmija tēls ir izveidots ārkārtīgi interesants!

nu plāni pamatīgie! :D Un jā, Džimmijs interesants. Bet tāpat arī piem.Manuela - viņi visi, kas it kā ir likuma pusē, dabū nostāties pret saviem principiem... No vienas puses skumji, no otras - dzīvē viss nav tikai melns un balts, un viņiem to nākas izjust uz savas ādas... :)

0

5

Paloma написал(а):

tas ir tas vai tad? Man šķiet, ka tas nav Kristiana portatīvais, jo šis Martinam bija tak jau pirms viņš satikās ar Kristianu - šajā viņš noskatījās to video, ne? Un pēc tam tik iznāca Kristians, nesot savu portatīvo.. Tā ka man šķiet, ka tam ir jābūt policijā... :?  Nu redzēsim!  katrā ziņā forši, ka par to iedomājās!

Nē, man liekas, ka pie Karmelo ir Kristiana portatīvais, jo Karmelo vēl bija viņu pievācis un jautaja Martinam, ko darīt ar šo portatīvo, un Martins teica, lai iznīcina, tāpēc Karmelo baigi laimīgais, ka dabūjis visu info savās rokās. tas pat nebūtu loģiski, ka Karmelo un Martins tā wnk atstātu portatīvo, kurā bez atzīšanās vēl ir kaudze citas svarīgas info..

0

6

Jā,viss kļūst arvien sarežģītāks,daudziem nākas daudz ko pārvērtēt un pārdomāt.

0

7

Ek, nu es nezinu. :D It kā jau dumji būtu nepārbaudīt Kristiana mantas, bet no otras puses... tad jau 2 datoriem vajadzētu būt. Kur palika tas, ko Martins izmantoja?

0

8

Paloma написал(а):

Kur palika tas, ko Martins izmantoja?

pie Martina, kur tad vēl? :D

0

9

Paloma написал(а):

Kur palika tas, ko Martins izmantoja?

pie Martina, kur tad vēl? :D

0

10

nu pieņemsim... tad jau redzēsim :D

0

11

vnk man kkādas atmiņas, ka Karmelo prasīja, vai tad viņam nekas svarīgs tur nav, vajadzīgs, un Martins teica, ka viņam viss ir birojā datorā... kkā tā... :P

0

12

Paloma написал(а):

vnk man kkādas atmiņas, ka Karmelo prasīja, vai tad viņam nekas svarīgs tur nav, vajadzīgs, un Martins teica, ka viņam viss ir birojā datorā... kkā tā...

nu nez..nu ta jau redzēs.. :D bet tas būs izcili dumji no Karmelo un Martina, ja tas portatīvais ir policijā :D

0

13

Nu jā, es saprotu, ka tas būtu idiotiski, viņi tak redzēja it kā uz Kristiana to portatīvā somu, nebija jau kkur ieslēpta..
Bet tiešām.. tad jau redzēsim! :D

0

14

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0YccG9_AY_w[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Xue-uH6Tatg[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kqtQ6pvOJoM[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lBJBKSSKfvc[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 165. sērija