TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 175. sērija


Mas sabe el Diablo 175. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BlY_Aln5Qhk[/youtube]

0

2

Arests??????  o.O Kuram no viņiem visiem? Nu ne jau Manuelu, kura turklāt ir stāvoklī...Bet pēc avances Osvaldo man izklausās pēc nodevēja..galu galā sākumā derētu viņam parunāt ar Manuelu, viņš kaut cik viņu pazīst, lai zinātu, ka tāpatās viņa neslēptu Angelu utt.. ārprāts, kur tik Davilu sievietes nav iesaistītas :D

0

3

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YeQEYfJnt3Y[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=exAkUvxEuZE[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6bnDAGGJb5Q[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uTBV5JEtbug[/youtube]

0

4

Wow, kas par sēriju! :O man gan sanāca kkā saraustīti skatīties, bet anyway - wow :O
Osvaldo skaidrošanās ar šiem visiem, Topo atklājums!!! Akkk!!! Vēl tik vajag trešdienu ar Principes un Martina tikšanos iemūžināt un - viss. Aaaaaaaa!!! Beigts tā var palikt... :D

0

5

Paloma написал(а):

Beigts tā var palikt...

Vo vo!!!man likās, ka tāda arī palikšu :D
Man atlika tikai iedomāties, ka kapteini Soto sen nav radījuši un wsp pieminējuši, kā pēc pāŗis ainām viņu parāda :D ak, bet tās viņa atmiņas jau no galvas zinu :D
Bet man tā nepatīk, ka Osvaldo nebija viens - bet atstiepa vēl citus policistus pieskatīt māju.. Bet patika brīdis,kad viņš ieraudzīja Džimmiju :D īstenībā man butu interesanti paklausīties , kā stāstīja viņi visi par Martinu, jo es nesaprotu pat , no kura gala vispār varētu sākt :D Un vispār - Virhīnija arī varēja doties ar viņiem, satikt Džimmiju..
un Topo - malacītis! gēnijs!! kā viņš ieradās īstajā brīdī :D Bet es tā gaidīju , gaidīju , bet Kristians tā arī nepateica, ka Martins nogalināja Anibalu Davilu.. NU kāāapēc?? tas vairs neskaitās Martina noziegums? manā izpratnē priekš Davilām tas būtu lielākais viņa noziegums..
Martins atzinās Grasielai, ka nogalināja Kristianu.. mja. nabaga Grasiela. es pat negaidīju, ka Kristiana nāve tāā viņu ietekmēs.
Interesanti, ko tagad ar to žurnālistu darīs, viņš tak taisījās ziņās rādīt  visu info..

0

6

aNgeL написал(а):

īstenībā man butu interesanti paklausīties , kā stāstīja viņi visi par Martinu, jo es nesaprotu pat , no kura gala vispār varētu sākt

nu tas jā, bet tad jau veselu sēriju tam vien varētu velt'tit, un kurš tad to stāstu jau nezina visu dažādos griezumos? :D apbrīnoju, kā Kristians tik konspektīvi iebāza visu savā atzīšanās :D

aNgeL написал(а):

n vispār - Virhīnija arī varēja doties ar viņiem, satikt Džimmiju..

ermm.. bet viņai tak pielikti pieskatītāji? Osvaldo jau nav īsti nekāda sakara ar tiem, man šķiet...

aNgeL написал(а):

Bet es tā gaidīju , gaidīju , bet Kristians tā arī nepateica, ka Martins nogalināja Anibalu Davilu..

eu, toč, es pat neiedomājos :O :(

nuu, es domāju, ka dažas dienas pierunās pagaidīt, ja pēc tam viņš dabū ekskluzīvas intervijas, datus utt. utjp :D

0

7

Paloma написал(а):

ermm.. bet viņai tak pielikti pieskatītāji? Osvaldo jau nav īsti nekāda sakara ar tiem, man šķiet...

nu bet tā vai tā viņi visi jau ir pieķerti un dotos uz cietumu.bet tā kā tagad sanāk, ka sadarbosies ar policiju...kāda vairs šķirba izseko Virhiniju vai nē..

Paloma написал(а):

apbrīnoju, kā Kristians tik konspektīvi iebāza visu savā atzīšanās

:D :D :D Labi pateici :D Nu Kristians jau viens tur atzinās, bet šitie visi, kas savākušies - katram no savs skatu punkta, savi pāridarījumi, tāpēc man interesanti, kāa viņi stāstīja :D

0

8

Paloma написал(а):

eu, toč, es pat neiedomājos

a es par to nevaru beigt domāt...visu seriālu gaidu, gaidu, bet man liekas, ka ta ir kārtējā telenovele , kas mani apdalīs..kkur jau kkas tāds bija, kad galvenie tā arī neuzzināja, kāpēc īstenībā nomira kkas.. tikai vairs neatceros, kur tas bija.. Hmm...  aaaa..viss atcerējos! tas bija Pasion :D

0

9

m? es jau vairs neatceros, ko Pasion neatklāja :D

Un par msed es labāk nekomentēšu, jo jau skatos nākamo sēriju :D

0

10

''Kaislībās'' neviens neuzzināja,ka Ritas nāve bija slepkavība,nevis nelaimes gadījums,piekrītu,ka ''Mas sabe el Diablo'' notikumi kļūst arvien dramatiskāki un nežēlīgāki,liekas,ka galvenajiem varoņiem un viņu tuvākajiem jāsāk baidīties pat no savas ēnas un jāapdomā katrs solis,lai paliktu dzīvi.

0

11

Terēze написал(а):

''Kaislībās'' neviens neuzzināja,ka Ritas nāve bija slepkavība,nevis nelaimes gadījums

Tieši tā!

Terēze написал(а):

''Mas sabe el Diablo'' notikumi kļūst arvien dramatiskāki un nežēlīgāki,liekas,ka galvenajiem varoņiem un viņu tuvākajiem jāsāk baidīties pat no savas ēnas un jāapdomā katrs solis,lai paliktu dzīvi.

aha! Karla Monroig arī rakstīja, ka ar atvērtām mutēm skatīsimies :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 175. sērija