TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 114 - Fool me once


114 - Fool me once

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Stefan helps Elena and Bonnie out of a dangerous situation. Jeremy asks Anna to a party in the woods, unaware that she has her own reasons for wanting to meet him there. When Stefan, Damon and Elena work with Bonnie and Grams to open the tomb, everyone is shocked by what they discover.

Treileris:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TQqpJAcJvmE[/youtube]

0

2

Tikko noskatījos - IDEĀLA SĒRIJA!!!! Tie Deimona un Eleinas momenti, it īpaši beigās... nabaga Deimons - mana sirds lūza :'( Un Bonija  :'( Karoče, es saku, ļoti emocionāla sērija - ideāli vnk!!!

Nākamā tagad tik 25. martā.

0

3

Hhahahha :D Iečekoju imdb fanbord, Deimona un Eleinas fani sāk aktivizēties pēc šīs sērijas :D

0

4

jā, bij laba sērija. Es tik nesaprotu kā tas vampīrs beigās izkļuva laukā.

0

5

Lisa написал(а):

Es tik nesaprotu kā tas vampīrs beigās izkļuva laukā.

Vo vo, par šito ar daudzi ir nesaprašanā. Nāksies atbildi gaidīt līdz 25. martam  :(

0

6

:'(

0

7

šausmas!
Nu kāpēc man pēkšņi tik ļoti ir iepaticies tieši Deimons?
Nu nevaru es skatīties kā viņš mokās!
Patiešām laba sērija un jā tas ar to vampīru beigās ir kaut kā dīvaini! Tur kaut kam jāslēpjās vēl ir ko mēs vēl nezinām!

0

8

varbut tad kad Bonija un viņas omīte mēģināja noturēt tos " griestus"  lai Stefans tiktu laukā, nostrādāja tā, ka noņēma to vispār nost....??? :question:

nu manas safantezētās domas... :D

bet sērija tiešām bija forša... :love:

tagad esmu vēl vairāk Team Demon :D:D:D

0

9

Anna admits to having seen Katherine alive and well in 1983 and that despite knowing where Damon was, she no longer cares about him. In the end Damon mourns, and Grams dies from the intensity of the spell. With the spell broken, the vampires in the tomb are free to leave and one of them escapes.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Th … s_episodes

+1

10

zandix написал(а):

With the spell broken, the vampires in the tomb are free to leave and one of them escapes.

Tas ir tik slulbi, ņemot vērā, cik ļoti tikka uzsverts, ka viņām ir pa spēkam to noturēt vaļā tikai īsu brīdi. Nu bet vismaz interesanti. :D Interesanti, pēc cik ilga laika un vai parādīsies Katherien.  :rolleyes:

0

11

bumerbmw написал(а):

Nu kāpēc man pēkšņi tik ļoti ir iepaticies tieši Deimons?
Nu nevaru es skatīties kā viņš mokās!

Vot vot, man ar sirds lūza, un tas Eleinas/Deimona apskaviens bija vnk - kaut kas tik skaists un dziļš :love: Es īstenībā biju šokā, ka Eleina tik pēkšņi par Deimonu tik ļoti satraucās :D Nav jau slikti, ja pareizi attīstīs viņu abu stāstu, tad tur jābūt mega superīgiem momentiem :) Galvenais, lai Stefans neciestu beigās, viņš pārāk jauks un labs :)

Vispār, nezinu kā jums, bet man pēc dažiem momentiņiem ir iepaticies arī iespējamais pāris - Bonija/Stefans  :rolleyes:

0

12

Es ar ceru, ka Stefanam nenāksies ciest! Bet noteikti esmu Team Damon, tāpēc gribu redzēt, kā veidosies Deimona un Elenas attiecības  :yep:
Jau no tās sērijas, kad Deimons noglāstīja Elenas vaigu, kamēr viņa gulēja, sapratu, ka šis pāris man šķiet daudz pievilcīgāks, jo Stefana un Elenas attiecības tā biagi strauji izveidojās... kaut kā mani nesaistīja jau arī pašā sākumā..  :dontcare:

Nebiju iedomājusies par iespējamo Bonija/Stefans pāri, tagad notiekti vairāk pievērsīšu uzmanību viņu attiecībām..

Vienīgais pēc šīs sērijas man īstenībā ļoti žēl, ka vampīrs Bens tika nogalināts (viņš gan pats uzprasījās, bet nu tomēr Šona Farisa filmas man ļoti patīk un biju sajūsmā, ka viņš piedalīsies seriālā)  :|

0

13

Siikaa написал(а):

Bet noteikti esmu Team Damon, tāpēc gribu redzēt, kā veidosies Deimona un Elenas attiecības  :yep:

Mēs ar Alby vakar kopīgi noskatījāmies šo sēriju, un spiedzām visu laiku kā tikai bija Deimona un Eleinas momentiņi - tur gaiss pilnīgi viņu starpā šķiet kā uzlādēts :D

0

14

aha. tur skatienā ir vairāk elektrības un ķīmijas, nekā Stefana un Eleinas skūpstos. Tas biki atgādina True Blood, kur manā izpratnē līdzīgi ir ar Suki un E"riku un Bils ir totāli garlaicīgs. Es neskatos pašu seriālu, tik "Erika un Suki momentus tūbē. Nu a VD man patīk - jo Deimons pats par sevi ir tāds, no kura acis neatrausi. Ians ir superīgs. Man viņš iepatikās, kad vasarā noskatījos Young Americans. Tās acis - vov. Un balss. Eh. Stefans man sākumā nepatika, bet nu tagad ir okey. Un Fool me once seērija - nu vienkārši - wow. Tiešām. S"ovakar mājās vēlreiz noskatīšos. :love:

0

15

Runājot par Deimonu. Noskatījos vienu baigi labo interviju ar aktieri, kurā tiek tieši runāts par viņa izskatu un norādīts, ka viņš līdzinās Čeisam Krovfordam (ceru, ka viņu latviski raksta šitā :) ). Man ļoti iepatikās paša aktiera attieksme, bet nu liks uz interviju (ja ir interese): http://www.youtube.com/watch?v=wwJy_21DVdg

Cik noprotu True Blood trešajā sezonā būs vēl vairāk Ērika un Sukijas attiecību momentu, jo Bils pazuda (moments bija tāds, ka Bils bildināja Sukiju, viņa aizgāja padomāt, atgriezās, bet Bils bija nozudis un izskatījās tādas kā cīņas pēdas), esmu pārliecināta, ka viņa griezīsies pie Ērika pēc palīdzības :) Tomēr diemžēl trešā sezona līdz jūnijam vēl jāgaida..  :tired:

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 1. sezona » 114 - Fool me once