TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Loba (TvAzteca, 2010) » La Loba (2010, TV Azteca)


La Loba (2010, TV Azteca)

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/posterlaloba1.jpg

Argentīniešu telenoveles 'Los ángeles no lloran' rīmeiks!

SINOPSIS

Con los golpes de la vida y creyendo que su madre la abandonó nace Ángeles, mejor conocida como La Loba, una mujer aguerrida que vive con su padre adoptivo y dos jóvenes a los que ve y quiere como hermanos.

Su belleza e inteligencia han cautivado a muchos, hasta al mismo Emiliano Alcázar, quien juró no volvería a enamorarse jamás.

Este guapo empresario es el único hijo de Alejandro Alcazar, el heredero de la gran fortuna familiar.

Desde su primer encuentro con Ángeles, Emiliano finge ser humilde para conquistar a esta Loba. Lo que no imaginó es que poco a poco caería en las fauces de un amor que lo dominará por completo. Emiliano no podrá continuar viviendo una mentira, fingiendo ser quien no es pero sabe que si confiesa la verdad a Ángeles, La Loba surgirá y terminará con todos sus sueños de amor.

Nunca antes una joven tan bella generó sentimientos tan encontrados como Ángeles… La Loba, quien es en realidad la hija perdida del acaudalado Ignacio Alcázar –el hermanastro de Alejandro Alcazar- y de María, y que por culpa de la madre de Ignacio es injustamente sentenciada a pasar 25 años en prisión.

El turbio y trágico amor de sus padres condena a la Loba ya que éste encierra secretos que de revelarse podrían separarla de Emiliano para siempre. ¿Será su amor más fuerte que el peso del pasado?

PROTAGONISTAS

Mauricio Islas e Ivonne Montero

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/24bs1l31.jpg

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=27a2tadrDIU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zSj96SJM9vg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tKl2c6jhCxE[/youtube]

0

3

O izskaatass interesanti!  ^^  Ak un Ivonne vel!  :love:

0

4

PAULINA написал(а):

Ak un Ivonne vel!

Mauricio un Ivonne! :love:

0

5

Nu jā..viena no telenovelem, kuru nav nekāda domas skatīties..(Sorry, bet nezinu kapēc..pat Mauricio un Ivonnes dēļ.. :disappointed:  ..Vispār es tapāt nesen noskatijos telenoveli ar Ivonnu .. Secretos del Alma..kur skanēja tā superīgā dziesma En Su Lugar..  :love:  Jā, parāk ātri būtu skatities ko citu, jo vēl aizvien Ivonne man prātā kā Diāna Secretos del Alma!  :)
Vispār slinka esmu palikusi, Los Victorinos beigušies un tagad vispār neko neskatos...eh..gribētos gan redzēt kādu jaunu telenoveli...Ir jau doma par Mar de Amor..(Laikam tā saucās..) bet..nevaru sevi nekādīgi piespiest  :D

0

6

Mariposa написал(а):

Vispār slinka esmu palikusi, Los Victorinos beigušies un tagad vispār neko neskatos...eh..gribētos gan redzēt kādu jaunu telenoveli...Ir jau doma par Mar de Amor..(Laikam tā saucās..) bet..nevaru sevi nekādīgi piespiest

Perro Amor esi pametusi?

Jap, es jau ar biju noskatījusies uz šo telenoveli, jo Mauricio un Ivonna man skaitās vieni no mīļākajiem aktieriem.. Bet nu nez.. Nez kāpēc treileri nepiesaistīja

0

7

aNgeL написал(а):

Perro Amor esi pametusi?

Pagaidam jā, šodien kaut ko centos paskatīties, bet nekas nesanāca...Bet, gan jau kaut kad atsākšu! Ceru...visai daudz sērijas esmu izlaidusi, ta kā būs baigā skatīšanas... :D
Tu vēl skaties? Vai arī pārgāji uz Clone?  :D

0

8

Mariposa написал(а):

Pagaidam jā, šodien kaut ko centos paskatīties, bet nekas nesanāca...Bet, gan jau kaut kad atsākšu! Ceru...visai daudz sērijas esmu izlaidusi, ta kā būs baigā skatīšanas... 
Tu vēl skaties? Vai arī pārgāji uz Clone?

Es abus skatos (nu šonedēļ vispār nevienu seriālu neesmu skatījusies, bet ceru, ka rīt uztaisīšu maratonu :D ) , nu un vēl ERDA man joprojām nav pabeigta :D

0

9

aNgeL написал(а):

Es abus skatos (nu šonedēļ vispār nevienu seriālu neesmu skatījusies, bet ceru, ka rīt uztaisīšu maratonu :D ) , nu un vēl ERDA man joprojām nav pabeigta :D

Es jau atkal domāju, ka tu ERDA jau noskatījusies  :|  Labi, skaties vien..!   :flirt:  Es jau gandriz samelojos, ka neko neskatos..  :D Es tak aizvakar atkal iegrimu Rebelde pasaulē...Noskatijos vairākas sērijas..Bet, ta kā viņam šausmīgi daudz sērijas, negribētos visu skatities no pirmās līdz pēdejai .. :blush: Bet, jā..Rebelde man viens no pašiem vismīļākajiem seriāliem..Un, vispār jau tu mani esi sākusi kardināt ar Clone  :D  Ak.bet bail iesākt un nepabeigt ! :D

0

10

Mariposa написал(а):

Un, vispār jau tu mani esi sākusi kardināt ar Clone    Ak.bet bail iesākt un nepabeigt !

Man jau ar bail ka nepabeigšu, bet tādēļ , ka noies greizi priekš manis šis seriāls.. Bet vispār šis sākums man ir ļoti simbolisks personisku motīvu dēļ :D nu un jāa. austrumnieciskais..  :love:  :love:

Mariposa написал(а):

Es jau atkal domāju, ka tu ERDA jau noskatījusies

Man arī likās, ka noskatīšos.. Bet sākās problēmas ar operētājsistēmu, bij jāpārliek tā un vēl visas programmas jāpārliek, tā ka nācās atlikt..

0

11

aNgeL написал(а):

Man jau ar bail ka nepabeigšu, bet tādēļ , ka noies greizi priekš manis šis seriāls.. Bet vispār šis sākums man ir ļoti simbolisks personisku motīvu dēļ :D nu un jāa. austrumnieciskais..  :love:  :love:

Tieši jau tas piesaistīja!   :) Bet, tad jau redzēs..kā būs!  :)

0

12

Es gan gribētu šo seriālu paskatīties - vismaz izmēģināt un tad jau varētu izlemt :) nu, vēlāk pavasarī redzēs kā būs ^^

0

13

1. sērija

Viens no tradicionālakajiem sākumiem - māte cietumā dzemdē bērnu.. Nu viss sākās ar to, ka Marijai uzbāzās kkāds vecis un draudēja ar šauteni.. Šī, būdama īsta lobita, aizstāvējās un sanāca tā, ka džeks pats sevi nogalināja.. Prudensija negribēja pieļaut, ka viņas dēls Ignasio apprecas ar sievieti, tā teikt, no zemākas kārtas, tapēc panāca to, ka dēls notic tam, ka Marija ir slepkava un ielika viņu aiz restēm. Ignasio apprecēja Euhēniju, kas viņas mātes prāt, dēlam likās piemērotāka.. Kā jau teicu, viņa bija stāvoklī un cietumā dzemdēja meitu, kuru viņai atņēma. Pirms sākās dzemdības, viņa zvanīja Ignasio, lai pateiktu, ka viņu meita tulīt piedzims, bet, protams, pasteidzās Prudensija un pateica, ka dēls neko par viņu negrib zināt un, ka netic tam, ka šis bērns ir no Ignasio. Cik sapratu, tad laikam arī viņa bija likusi cietumā atbrīvoties no bērna. Uzraudze atdeva bērniņu māsiņai, kas pieņēma dzemdības un lika viņu nogalināt. Sieviete to nespēja izdarīt. Tai pat laikā cietumam pieveda augļus kāds vīrietis, kuram sieviete atdeva bērnu un teica, lai klusējot un nekad nesakot no kurienes viņš ir nācis. Vīrietis aizveda bērnu uz mežu, sasedza un tur atstāja. Pa to laiku pie bērna pieskrēja vilks un sargāja viņu (nav brīnums, ka viņu sauc par Lobu).. Vīrieti mocīja sirdsapziņa un viņš pēc bērna atgriezās.. Tā nu pagāja 25 gadi un Lobita izauga un tagad strādā tēva darbu - tirgū pieved augļus. Savā 25. dzimšanas dienā Lobita uzdeva tēvam jautājumu, kas ir viņas māte un kur viņa atrodas.. Pa to laiku Marija ir atsēdējusi 25 gadus cietumā un šī ir viņas pēdējā nakts ellē..
Nu tas tā īsumā par 1. sēriju! :) Nez, man ļoti patika, vienubrīd, kad Lobita (viņu vārds ir Angeles) visiem pateicās par to, ka ir ieradušies uz viņas svētkiem un, ka viņi ir viņas dārgākie cilvēki, apraudājos! ^^ Mazliet Ivonne atgādina šeit Anitu.. :D Ar tāda forša čiksīte.. :D Nu jā, un kā jau Lobitai, viņai ir raksturiņš! ^^

0

14

GaBy написал(а):

Mazliet Ivonne atgādina šeit Anitu..  Ar tāda forša čiksīte..  Nu jā, un kā jau Lobitai, viņai ir raksturiņš!

Oo..tas, ka atgādina Anitu ir daudzsološi :D
ai, Tu sakārdināji mani..tb - 1. sērijas apraksts nemaz neiedvesmoja.. nu izņemot to daļu par mežu un vilku :D :D nu un Ivonne pati par sevi..akk

0

15

nu es nezinu.. es domāju, ka pēc sižeta aprasktiem nevar vadīties, vajag paskatīties drusku, saprast, kā izskatās viss, un tad var lemt... :)

0

16

Paloma написал(а):

nu es nezinu.. es domāju, ka pēc sižeta aprasktiem nevar vadīties, vajag paskatīties drusku, saprast, kā izskatās viss, un tad var lemt...

nē, nu jāa, protams. Vienīgais viedoklis kuram var uzticēties, ir savējais :D Bet vienalga - domāt, vai skatīties varēšu tikai pēc tam, ja pametīšu vai nu perro amor vai el clon, jo beigties šīs abas toč vēl nemaz netaisās :D :D

0

17

:rofl:  nu laikam gan tik drīz nebeigsies gan... :D
u es par skatīšanos varu runāt vsp tikai aprīļa sakarībā :D

0

18

Spriežot pēc satura atstāsta,grūti pateikt vai seriāls būs izdevies,bet cerēsim uz to labāko.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Loba (TvAzteca, 2010) » La Loba (2010, TV Azteca)