TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: Aizkadru video


El Clon: Aizkadru video

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

O Clone un El clon salīdzinājums. Video gan nav pat spāniski, tā ka praktiski neko nesapratu, bet vismaz var paskatīties.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qGPf9XmsOMs[/youtube]

0

2

Pagaidām starp abiem seriāliem nav pārāk lielu un acīs krītošu atšķirību,varbūt vēlāk seriālā parādīsies tādas sižeta līnijas,kas oriģinālā nemaz nebija,bet pašreiz viss vairāk vai mazāk sakrīt,bet kā jau teicu,vismaz pagaidām sakrīt.

0

3

Jā, tas ,ka sakrīt ir patiesība, bet vienalga, man jau liekas, ka Telemundo versija izskatās krāšņāka un arī aktieri tādi krāsaināki.

0

4

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n75O-jziEaQ[/youtube]

0

5

Sandra trenējas pirmajai dejai  :love:

0

6

0

7

Ak, tā fotosesija  :love:  :love:  Bet drausmīgi - viņiem pat mūzika tur neskan, bet tā vienkārši kaut kas jātēlo.. tā savādi :D Bet šausmīgi interesants process!

0

8

Jā,no malas vienmēr viss izskatās tik viegli un nepiespiesti,bet tomēr ir daudz jāstrādā,lai sasniegtu izcilu rezultātu.

0

9

Terēze написал(а):

Jā,no malas vienmēr viss izskatās tik viegli un nepiespiesti,bet tomēr ir daudz jāstrādā,lai sasniegtu izcilu rezultātu.

Kā jau darot jebko! Bet tiešām filmēšanas laukumā ir daudz cilvēku un viņiem visiem ir jāsaprot viens otru, jāprot sadarboties, tādējādi ļoti svarīga saskaņa komandā!

0

10

Ahhh, super, kur trenējas dejai! :love: tik forši ko tādu mācēt!

Un biju kkā palaidusi garām to pirmo video... Njā, skatos uz to, kā izskatījās vecā versija un šausminos (piedodiet oriģināla fani) - Telemundo variants man tiešām šķiet daaaaaudz vizuāli pievilcīgāks! Un oriģinālā Kristīna  :tired:

0

11

Nu jāa.. Telemundo telenovelēs aktieri pievilcīgāki :D Un arī visa atmosfēra man liekas krāšņāka :D Lai gan originālā lielāks patiesums esot. ( nU..ja Nebūtu origināla, nebūtu rīmeika.. :D Un vispār taču vienmēr rīmeikus nokritizē :D

0

12

0

13

0

14

cik interesanti redzēt viņu šādā tērpā ar šo mūziku un kustībām :D
ak, bet man sagribējās Clon paskatīties! :D tik foršs tomēr bija seriāls ar šo visu austrumniecisko! :love:

ā, un jā, nu tik uzkrītoši, ka vnk pie fonogrammas pietēlo... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Clon (Telemundo, 2010) » El Clon: Aizkadru video