TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x19 - Hammer of the Gods


5x19 - Hammer of the Gods

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

“Hammer of the Gods”

LUCIFER (MARK PELLEGRINO, “LOST”) RETURNS — Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) are kidnapped by a group of gods, including Kali (guest star Rekha Sharma), Ganesh (guest star Keith Blackman Dallas) and Bladur (guest star Adam Croasdell) and held hostage in a small hotel. The gods want to use Sam and Dean as bargaining chips to stop the Apocalypse, but Gabriel (guest star Richard Speight, Jr.) shows up and warns them that if Lucifer finds them he will kill them all. Unfortunately, one of the gods turns on the rest and Lucifer appears. Rick Bota directed the episode written by Andrew Dabb & Daniel Loflin with story by David Reed (##519).

0

2

Promo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=009Y2k6opkY[/youtube]

Webclip  :rofl:  :rofl:  :rofl:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-Bjkcc_YLsU[/youtube]

0

3

ak, dievs - tā Dīna sejas izteiksme ir zelta vērta. Un Triksteris būs. Jej. Cerams, ka kopumā nākamā būs tomēr jautrā sērija, citādi nu jau paliek bik pa smagu.

0

4

Nevaru teikt, ka man šķita, kā ir jautrā sērija.. bet vispārpēc tās sāku smaidīt un kļuvu priecīga, jo viņi ir izdomājuši veidu, kā novākt Luciferu no ceļa, nenovācot Dīnu...  :rolleyes: 

Oh... žēl tikai Gabriella  :|

0

5

Jā, vot viss fandoms ir par Gabrielu sašutis. Nu nedrīkst tā. Tas kretīns visiem patika. Ja viņi nogalinās Casu, tad liela daļa fandoma boikotēs šovu. :mad:

0

6

Vsjo, es ienīstu Kripki par Gabriela nogalināšanu!!!!! Šī bija pirmā reize, kad man patiešām asaras tecēja skatoties SPN!!!! TĀ NEDRĪKST!!!!!!! TĀ IR CŪCĪBA!!!!!!!!! :angry:

0

7

Es neesu redzējusi, bet zinu, kas notika un - nu jā. Es ar. Ja godīgi, tad es daudz ko Kripkem nespēju piedot. Āsha pēkšņo nāvi, Jo nāvi. Un Gabriels - tas nu ir par traki. Gabrielu visi mīleja fandomā, jo viņš it kā bij kretīns, bet viņš tik satriecošs un ar stilu. Visinteresantākā supernaturālā radība ever. Nez. Čist, ja viņi ko Casam nodarīs, tad es vairs neskatos. Tik tūbē moš Jensena ainas un viss. Nē, tā nevar. Annas nāvi es ar ar grūtībām piedevu, jo atšķirībā no praktiski visa fandoma man Anna patika - reāli patika. Un sērijas - I know what you did last Summer un Heaven and Hell ir vienas no manām mīļākajām un Dīna un Annas mīlēšanās mašīnā man ir mīļākās Dīna romantiskā ainas seriālā. Sorry, bet esu jau parāk daudz ko Kripkem piedevusi un vispār es šobrīd esu smagi vīlusies. Es visu laiku LJ aizstāveju SPN, ka ir labi, ka nav tik traki, kā daudzi uzskatas, bet tagad jūtos ka piekrāpts fans. Nez. Un rindā visas sērijas nežēlīgi smagas. Es vienkārsi vairs nespēju skatīties. Nu ka var turpināt mocīt Dīnu visu laiku. Es takš nevaru. Sirds netur.

0

8

Nu es pat nepieļāvu, ka viņi Casam kaut ko vispār nodarīs... viņu gan aiztikt nevar.. :o
Ah.. meitenes, tagad Jūs mani satraucāt...  :tired:

0

9

albalonga написал(а):

Ja godīgi, tad es daudz ko Kripkem nespēju piedot. Āsha pēkšņo nāvi, Jo nāvi. Un Gabriels - tas nu ir par traki. Gabrielu visi mīleja fandomā, jo viņš it kā bij kretīns, bet viņš tik satriecošs un ar stilu. Visinteresantākā supernaturālā radība ever.

Nu es saku, turklāt tas ir GABRIELS!!!! Lai nu kuru, bet Gabrielu nedrīkst nogalināt. Man besī, ka seriālā viņi jau Dievam piedēvē "WTF attitude", tagad vēl Gabrielu novāc, kurš bija kā pēdejais no stiprākajiem un ietekmīgākajiem eņģeļiem, kas turpināja ticēt cilvēku sugai!!!! TĀ NEDRĪKST!!!!! Es saprotu, ka šobrīd uz zemes valda īsta "Apokalipse" un to arī serialā mums mēģina paradīt - tjipa, lūk ko mēs darām ar savu planētu. BET... TIEŠI TAPĒC MUMS VAJAG ARĪ LABOS SPĒKUS, KAM TURPINĀT TICĒT!!!! Lai arī es neesmu ļoti reliģisks cilvēks, bet Gabriels man vienīgais no eņģeļiem ir vismīļākais, es riktīgi par viņu fanoju un šāda veida filmās/seriālos vienmēr skatos vai tur neparādās Gabriels kā varonis. Tapē man arī filma "Konstantīns" ar Rīvzu nepatika, jo tur Gabrielu par ļauno uztaisīja  :angry:

0

10

Turamies. Gan būs labi. Nu Casu visi pārak mīlī un SPN pēdejās sērijās baigi spekulē uz Dastiel fanu rēķina - divdomīgus tekstus liek abu mutēs. Un vēl Zacha tskts, ka brāļi ir ar homoerotic atkarību viens pret otru - respektīvi arī wincest faniem dod savus priekus. Būs labi. Bāc, viņi pārbauda manu ticību, bet beigās es tomēr ticu, ka viss būs labi. Eh.

0

11

Pati Tikai tikko beidzot piedabūju sevi noskatīties abas iekavētās sērijas!
Un es patiešām ar biju šokā nu nevar tā izrikoties.
Es tā nopriecājos ka Gabriels bij parādījies un visus priekus uz to, ka viņš vēl būs tā ņēma un atņēma. Tas nav godīgi.
Bet nez, es laikam neesmu viens no tādiem cilvēkiem , kuru būtu viegli da jeb ar ko atturēt no SPN skatīšanās.

0

12

:'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 5. sezona » 5x19 - Hammer of the Gods