TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » es jums nosutu ULTimatUMU=)))DDD


es jums nosutu ULTimatUMU=)))DDD

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

:bende:  mans ultimatums ir shads(nevienam neabizoties tas ir joks) :friends:

ja jus neatstasiet sheit vetru kad vina beigsies(tas bus kaut kur aprili)  tad vairs sheit mani negaidiet!!!ja es esmu jums patiesham svariga un jus mani cienat sapratisiet mani un ka es jutos! es tikko atradu dalu no sevis La Tormentu! visu savu dziivi gatava sveetit tikai vinai luudzu nu kad vina beigsiet nenosutiet to arhiva citadi es ar jums nerunaju un vairs sheit neierodos :mad:  :bomb:  :rofl:

0

2

hmmmm.... uzskatīšu, ka šito neesmu lasījusi un neesmu dzirdējusi, jo nevēlos būt dusmīga.

0

3

:russian_roulette: Es tev pilniba piekritu HuLia es ari te vairs netusesos   
    so arhivu vaidzetu patiesam saglabat   :temaslegta:

0

4

es tev nepiekritu albalonga :mad:
jo tas mums ari ir baigi svarigi ja tu to nevelies tad lauj mums par to vismaz pasapnot !!!!!

0

5

anina pareizi doma=) sanda nu tu padoma ka mam tas ir svarigi patiesham nu manis dell luudzuuuuu!!!! :sorry:

0

6

ANINA написал(а):

Es tev pilniba piekritu HuLia es ari te vairs netusesos   
    so arhivu vaidzetu patiesam saglabat

nekur jau tas viss, kas te sarakstīts nepazudīs - tas viss būs atrodams sadaļā arhīvs. Un kā jau teicu - šajā forumā nav īpaši liela dzīvība, te nav tik daudz tautas un til lielas popularitātes, lai to visu atstāti kā atsevišķu forumu, kurš aiņem daudz vietas. Un turklāt - seriāls vēl nav beidzies, ko jūs te panikojat??? Labāk centieties pievienot vairāk informācijas, dikusiju, aiciniet Vētras fanus, reklamējiet, rakstiet katras dienas sēriju izklāstus, veiciet aptaijas - piemēram - kura labāka - Maritere vai izabella, vai kura ļaunāka - Izabella vai Edelmīra un tā tālāk. jūs te ņmaties ap galīgi citām lietām, tik tarkšķat, bet uztaisīt šo forumu interesantu necenšaties... Vispār jūtos vīlusies.... Jūs savu enerģiju izlietojat, lai teņemtos un ļugtos, bet nevis lai cilvēki te nāktu un viņiem būtu interesanti... Es jau teicu - solīju - izveidojiet interesantu forumu un tas paliks tādā paskatā kā ir, bet jūs atkal par to pašu... :(  Nu jūs  mani pamatīgi sarūgtinājāt...

0

7

un es pievienojos albalongai, kaut arī tu, Hulia, saki, ka tikai jokoji, bet galu galā, katrā jokā ir daļa no patiesības...
iedomājies, ja mēs katras to pieprasītu!!! klausies, vienkārsi padomā, es pieprasītu "likmi uz mīlestību", Dayalit vēl kādu seriālu un tā ikviens... tad kas būtu? un es arī teiktu - ja, albalonga nebūs ar mieru, atvadies no manis!!! kas tas ir?
neapvainojies Hulia, bet taisnību sakot, ja es būtu viņas vietā, es laikam tev pateiktu - nepārādies arī.... varbūt ne tagad... bet ja tu neizbeigsi, tad noteikti.
tas nav joks, Hulia un arī Anina, visam ir savs laiks un sava vieta... dzīvē viss nāk un aiziet, un ar to ir jāsamierinās... turklāt "la tormentu" neviens nedzēš, tikai pārnes arhīvā... turklāt, tas te tik tiešām nav tik populārs un vēl arī nebeidzās...

es jūs abas prasu tikai padomāt par to ko jūs prasat un ceru, ka sapratīsiet...

0

8

Nav smieklīgs jociņš, HuLiA.

HuLiA написал(а):

ja jus neatstasiet sheit vetru kad vina beigsies(tas bus kaut kur aprili)  tad vairs sheit mani negaidiet

ANINA написал(а):

Es tev pilniba piekritu HuLia es ari te vairs netusesos

Un šitais nepavisam nav glīti!

0

9

:bye: HuLia davai tiesam padaram so saitu daudz interesantaku lai cilveki naktu uz kaislibas vetras lapusem?????!!!!

0

10

ANINA написал(а):

HuLia davai tiesam padaram so saitu daudz interesantaku lai cilveki naktu uz kaislibas vetras lapusem?????!!!!

Tas jau ir cita lieta. Es vispār nesaprotu tos ultimatumos. Seriāls beigsies pēc meneša, vēl var priecaties un priecaties, ne... tikai lai norīkot kādu cirku. Nu pavisam nav smeklīgi. Vienkārši ta neka nebūs. Labāk neka kaut ko pieprasīt - paradiet, ka Vētra jums tiešam ir svarīga, strādajiet ar to, un nu tad jau var kaut ko runāt...

Julia написал(а):

Dayalit vēl kādu seriālu un tā ikviens

Maziņš off-topiks. Julia, man niks ir Deyalit godā venesuelas aktrisei Deyalit Lopez, nevis Dayalit, lai gan interesanta traktovka  :rofl:

0

11

Deyalit написал(а):

Maziņš off-topiks. Julia, man niks ir Deyalit godā venesuelas aktrisei Deyalit Lopez, nevis Dayalit, lai gan interesanta traktovka

Nu Julia noteikti tikai drukājot kļūdījās. A vispār turpinot off - topik - esu Deyalit Lopez tikai LMDJ dedzējusi, a kur vēl viņa filmējusies???

0

12

albalonga
nu vēl viens off-topiks. Var jau būt, vienkārši tas jau nav pirma reize, lai gan šo vārdu dažas saites raksta arī ta. Nav ne vainas.
Viņa vēl spēleja - Mas que Amor... Frenesi, Cuando Hay Passion (ar Fedru Lopez galv.lomā), El Desprecio (jauns RCTV seriāls ar Riki Alamo), Contra Viento y Marea (Venesuela, 1997) un tt.  :D Lai gan es viņu redzeju LMDJ tikai, tur viņa man iepatikas, jo kāda lomu spēlē (rolevaja igra) spēleju Lilas lomu. ;)

0

13

teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekssssssssssssss....ka redzu visi ir loti apvainojusies :cray:  nu ka es.... bet tiesham ja jus negribat sheit neko atstat baziet to arhiva man nav ielbildumu! :beee:

0

14

HuLIa davai rit sakam darit so lapusi interesantaku (atraksti).... :blush2:

0

15

Deyalit написал(а):

Maziņš off-topiks. Julia, man niks ir Deyalit godā venesuelas aktrisei Deyalit Lopez, nevis Dayalit, lai gan interesanta traktovka

oooops... :blush: piedodiet... es nezinu... vai es tā vienmēr rakstu vai tas bija pirmo reizi??
pardon... es gribēju teikt - deyalit....

tas nebija tīšām... paldies, ka palaboji mani... man tāds priekšstats, ka es vienmēr tā rakstīju... :blush2: stulbene es esmu...

0

16

ANINA написал(а):

nu es tev uz e mailu atrakstu ^_^

0

17

Julia написал(а):

stulbene es esmu...

Ne esi gan ;)
Gadas. Es taču jau teicu, ka neka šausmiga te nav.  :lol:

0

18

ANINA написал:  HuLia :
nu es tev uz e mailu atrakstu
    Tad jau pavisam labi....

0

19

ANINA написал(а):

Tad jau pavisam labi....

nu re=) tauta nu ko es varu sho temu sleegt?? ^_^

0

20

Dari kā zini - tu esi Vētras foruma moderators - tā ka tev pašai jāizlemj.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » es jums nosutu ULTimatUMU=)))DDD