TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » cilveki mums japieeruna albalongu atstat sho forumu luuudzuuuuu


cilveki mums japieeruna albalongu atstat sho forumu luuudzuuuuu

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

albalonga ja tu doma ka es ta mierigi atstashu sho forumu ta neeeeee  jo vinu vajag sheit atstat vvar ta4u izveidit off topicu ar nosaukumu telenoveles kuras pagaja bet bija grandiozas! vai kaut ko tadu bet nu nevajag baazt to arhiiva nu es nezinu ka veel luugties ja es butu tur riga es vinai nopirktu milion alih rozz nu plzzzzzzzzzzz mums vajag atstat sho forumu! :cray:

0

2

HuLiA, Tu esi nelabojama! :D
"Vētrai", manuprāt, ir vēl apmēram 50 sērijas, tas ir 50 dienas ko rādīt! Un tas nozīmē, ka vesalas 50 dienas La Tormentas sadaļa netiks nekur iearhivēta!!
Un vēl es nesaprotu kas tur tik slikts, ka "Vētra" būs arhīvā? Tur tāpat varēs rakstīt komentārus! Tā kā es domāju, ka tu par velti un vēl stipri par ātru satraucies! ;)

Šeit tomēr ir sava kārtība un man liekas, ka tā jāievēro, bet tās jau ir tikai manas domas...

Отредактировано missy (01.03.2007 21:06)

0

3

missy написал(а):

Šeit tomēr ir sava kārtība un man liekas, ka tā jāievēro, bet tās jau ir tikai manas domas...

tās ir arī manas domas.. un pavisam nopietni!!!

0

4

Šeit tomēr ir sava kārtība un man liekas, ka tā jāievēro, bet tās jau ir tikai manas domas...

tās ir arī manas domas.. un pavisam nopietni!!!

Piekritu un parakstos zem katra burta, jo tas ir smieklīgi HuLia.
Katram cilvēkam ir savs iemīļotais seriāls, un tē ir savi noteikumi, kuri jāciena.
Visi ciena un ievēro.
Tāpēc būs kā jābut.

0

5

nu tik un ta bet kas bus kad ies 208 vai ka tur seria mann vienkarshi loti gribas lai vina paliktu gaalvena lapuse :bye:  man nevajag lai vina karatos man pie deguna vienkarshi var ta4u galvena lapuse atrast vinai ik maaaaazzzuuu vietu.... :(  :yes:

0

6

klau HuLia !! davai lai so lapusi saglabatu vinu padarisim par forsaku....... :boast:

0

7

ANINA написал(а):

klau HuLia !! davai lai so lapusi saglabatu vinu padarisim par forsaku.......

tam es piekrītu!!!! ;) darbojieties meitenes!!! :kiss:

0

8

Julia написал(а):

tam es piekrītu!!!! ;) darbojieties meitenes!!! :kiss:

oi oi oi skolotaja baiga :lol:  neabizojes jul4onoks=)

0

9

missy
Julia
Deyalit
Piekrītu jums... ;) Nu tas jau HuLiA ir mazliet par traku.....  :wacko: var fanot par seriālu, bet ne jau tā.. apsakties, kas rakstīts tavā parakstā.. ;) tava rīcība ar to nemaz nesaskan.. ;)

0

10

Paloma
nu viss viss beidziem mani rat ka kadu skuki :lol:  sapratu jau=D nu es sleedzu sho teeemu? :)

0

11

ok, ok.. es jau negribu neko sliktu.. ;) vienkārši tiešām nevajag tik ļoti to visu pārspīlēt.. Vai tad tavu mīlestību pret Vētru mainīs tas, vai tā būs vai nebūs šeit vai Arhīvā?? Kāda starpība? ;)

0

12

nu paloma jo arhiva vajag vina nebus uz galvenas lapuses ^_^

0

13

HuLiA написал(а):

nu paloma jo arhiva vajag vina nebus uz galvenas lapuses

Un nu un??? Un kas no tā?? Ko tas maina?? :)

0

14

:rofl:  :D  tas un to maina  vina nebus uz galvenas lapuses vajdzees loznaat kaut kur arhiva utt...

0

15

:bail: es pilniba piekritu HuLiAi manu prat Vetras lapusi vaidzetu atstat ka nu tadu galveno!! :vikings:

0

16

anina runajot par avataru rreku viens

0

17

un reku otrs

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » cilveki mums japieeruna albalongu atstat sho forumu luuudzuuuuu