TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » man loti patika albalongas piedavajums---}


man loti patika albalongas piedavajums---}

Сообщений 1 страница 11 из 11

Опрос

paldies musejaj glabetajaj albalongai----}kura no viniem ir launaka-s-
Edelmira

87% - 7
huestuakils

0% - 0
simons

0% - 0
rikardo padilia

0% - 0
izabella

12% - 1
sipriano

0% - 0
vienrocis

0% - 0
visi ir labi bet tikai mantkariba vinus "nogalina"

0% - 0
visi ir labi!!!

0% - 0
Голосов: 8

1

ludzu atbildiet komentus atstajeit

0

2

Es teiktu, ka Edelmīra... Viņa visus pārspēj. Un viņas mīlestība pret Simonu ir vienkārši slimīga. Tas skats, kā viņa toreiz to savu draudzeni ar elektrību nogalināja - nu vareni... Bet vēl es arī Isabella dievinu - es do`maju, ka viņa nav tik ļauna, tikai dikti egoistiska, skaudīga un atkarīga no dažādiem sliktiem ieradumiem. Tāpēc jau Edelmīra - Melnā atraitne - nodzīvos ilgāku dzīvi, nekā Isabella. Bet abas zināmā mērā līdzīgas - viena nojūgusies Simona, otra Santosa dēļ... :rofl:

0

3

Es arī par Edelmīru.  :neka: Vispār, ja paskatās pat viņas acis un runāšana veids staro nežēlīgu ļaunumu. Viņa slimīgi iemīlējusies Simonā. Un te jau jāsaka tā - ka ļaunums mijas ar trakumu. Godavārds - reizēm skatoties tikai pie sevis noelšos:"Viņa ir slima!!!"
Arī Izabella ir unikāli ļauna un nežēlīga, bet Edelmīru viņa nepārspēj.
Cepuri nost aktrises priekšā! Viņa ir teicama ļaundare!!! :ok:

0

4

paldies ka jus balsojiet!

0

5

Edelmira vinaa ir vissss launakaaaaaaaaa  :mad:

0

6

Viņi visi ir ļauni!!!
Edelmīra man šķiet visļaunākā, bet viņai kaut kādas novirzes ir. Tomēr citi ar viņu sacensties nevar.
Simonu var attaisnot ar edelmīras audzināšanu.
Izabella cieš no kompleksiem un skaudības. Viņa tā paīstam nevienam ļaunu nevēl, tikai grib iegūt sev visu, kas pieder Marijai Terēzei. Psihiski slima baba.
Sipriāno ir baigais monstrs, bet viņš mīl savu dēlu.
Huestakuils ir "prodažnaja škura", vienrocis tāpat.
Vēl tikai Rikardo. Pretīgais divkosis, liekulis. Un tēlo labiņo. Viņš paša rokām nevienu nav nogalinājis. (vismaz es neko tādu neredzēju)
Bet Edelmīra tik un tā ir īsta ļaundare, viņa pārspēj visus.

0

7

es tev pilniba piekritu ! :beee:

0

8

Ragana написал(а):

Rikardo. Pretīgais divkosis, liekulis. Un tēlo labiņo. Viņš paša rokām nevienu nav nogalinājis. (vismaz es neko tādu neredzēju)

hehe vinsh ir baigais dedushka! tads milsh bet iisteniba tads pretiigs terekans :lol:

0

9

Edelmira - īsts demons. Nezinu kāpēc, bet no tam serijam, ko redzeju kadreiz, viņa ļaunaka par visiem. ;)

0

10

loti labi izskatas !!! :yes:

0

11

ANINA написал(а):

loti labi izskatas !!! :yes:

kas tieshi? ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Tormenta/Kaislību vētra (Telemundo) » man loti patika albalongas piedavajums---}